1700 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Cevahir Turizm Hakkında : İş seyahatlerinin üst düzey yönetim yapısının vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda seyahat halindeki yönetici iş adamlarının zamandan olabildiğince kazanmalarını sağlamaya özel bir özel gösteriyoruz, çünkü biliyoruz ki hareket halindeki iş adamlarının zamanlarını en etkili bir şekilde kullanabilmelerini sağlamak mesleğimizdeki en önemli unsurdur.

‘’ CEVAHİR Turizm ‘’, çalışmalarınıza hızlı, dostça ve etkin bir seyahat hizmeti sağlamaktadır. Sizlere maksimum faydayı sağlayabilmek için, yılların deneyimi ile her geçen gün daha da artan uluslararası karışık seyahat düzeninin yarattığı riskler ve lojistik zorlukların bilincini taşıyan ve mükemmeli yaratmak için çalışan seyahat hizmetleri konusunda uzmanlaşmış kadrolar bünyemizde bulunmaktadır.

Kusursuz bir finansal portreye sahip olan ‘’ CEVAHİR Turizm ‘’, aşağıdaki kapsamlı seyahat hizmetleri ile gerek iş gerekse turistik seyahatlerinizde işin zahmetli yükünü omuzlarınızdan alır.


‘’ CEVAHİR Turizm ‘’, grubunuzun talepleri doğrultusunda Yurt içinde ve Yurt dışındaki en iyi ve deneyimli tur operatörleri ile ilişkiye geçip gerekli bağlantıları sağlar.
Tur departmanı görevlilerimiz, müşterilerimizin doğal güzellikler ve konaklamalarında mümkün olan en iyi hizmeti alabilmelerini sağlayacak profesyonel hizmeti vermek için sürekli çalışır.
Cevahir Turizm ile ilgili etiketler : Cevahir Turizm, Cevahir Tur, Cevahir Turizm Seyahat, Cevahir Turizm Türkiye, Cevahir Turizm İletişim, Cevahir Turizm Hakkında,

Cevahir Turizm Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Cevahir Alışveriş Merkezi

  Cevahir Alışveriş Merkezi

  İstanbul CevahirAlışveriş ve Eğlence Merkezi, Avrupa'nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapıla...
  Büyükdere Cad. No: 22 34400 İstanbul ( Avrupa ) / Şişli