8524 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Blast Hakkında : Blast - Blast Giyim :
Triomoda Tekstil’in genç markası BLAST , markanın temellerinin atıldığı 2004 yılından bu yana gençlerin ve genç yaşayanların gözdesi global bir sokak markası haline geldi. Sokak moda trendlerini takip eden, her sezon koleksiyonuna ekleyen alanında söz sahibi ve sokak modasına yön veren bir marka olma hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam eden BLAST içerisinde genç ve dinamik tasarımcıların da bulunduğu ekibiyle geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Bugün franchise'larla beraber 6 mağaza, birçok satış noktası ve bayilerin yanı sıra YKM, Ender, Huzur, Özdilek ve Boyner gibi katlı zincir mağazalarda gençlerle buluşan BLAST, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Mersin başta olmak üzere Türkiye genelinde 270 noktada satışa sunuluyor.

Yurtiçi ve yurtdışı satış ağını, sokak modası tutkunlarının ve extreme spor severlerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak oluşturan BLAST markası, Avrupa'da Hollanda, Almanya ,Fransa, İtalya, İspanya ve Çek Cumhuriyeti Asya'da Kıbrıs, Azerbaycan ve Mısır merkezli yürütülen pazarlama organizasyonuyla ürün satışını önemli boyutlarda gerçekleştirmeye ve birçok ülkede pazar araştırması yapmaya devam ediyor.
Blast ile ilgili etiketler : Blast, Blast Giyim, Giyim, Genç Giyim,