2622 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

Markaya Git

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
BelloMarco Hakkında : Bellomarco, modanın bir yaşam tarzı olduğu ve iyi giyim için iyi markaların buluşması gerektiği görüşünden hareketle; moda akımlarının, trendlerin ve dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarının bu amaca hizmet edebilmesi için kuruldu.

Bellomarco’da satılan tüm ürünler orijinal; garantili ve sertifikalıdır. Büyük çoğunluğu İtalya, Almanya ve Fransa’dan gelen ürünler, son tüketiciyle buluşuna dek doğru koşullarda saklanır ve özenle paketlenir. Bir tedarikçi olarak, Türkiye’de bulunması zor modelleri, bol çeşitlilikte sunan Bellomarco, stoktan satış özelliğiyle aynı gün kargo avantajı sunmaktadır.

İstanbul merkezli olarak hizmet veren Bellomarco, Dünya’nın en prestijli modaevlerinin en son moda ürünlerini tek çatı altında kullanıcılarına sunarken; sadece özel ürünleri benzersiz fiyatlara bulacağınız bir site değil, sunduğu favori trend ve kombin önerileri ile zor stil seçimlerinizde de vazgeçilmez bir rehberiniz olmayı hedeflemektedir.
BelloMarco ile ilgili etiketler : Bellomarco, Bellomarco.com, Bellomarco Fırsatları, Bellomarco Kampanyaları, Bellomarco Haberleri, Bellomarco İletişim,