3272 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Bakyapı İnşaat Hakkında : 2011 Yılında inşaat, gıda ve hizmet sektörlerinde 20. Yılını geride bırakan BAKYAPI GROUP Ailesi bugüne kadar başardığı tüm yatırım ve girişim projelerindeki gibi inşaat sektöründeki "HUZURLU YAŞAM ALANLARI" ilkesi ile insana ve değerlerine saygı duyan yapılar inşa etmiştir.

Proje tasarımından, çevre düzenlemelerine üst düzeyde yüksek kalite standartlarını, satış sonrasında da verimliliğin devamlılığın olmasına sağlayacak nitelikli işçilik uygulamalarına özenle dikkat etmektedir.

Yıllar içinde konut projelerinde sektöründe uzmanlaşan Bursa'nın çeşitli semtlerinde konut pazarlamasında yatırımcısına garantili kazanç sağlayan, aldatmayan, hayal kırıklığına uğratmayan, üzmeyen germeyen; amatör heyecanını kaybetmeksizin profesyonel kadrosu ve kurumsal yönetim ilkeleri ile gelişimciliği ve değişimi benimsemiştir.

Bursa'daki dikkate değer ilerlemesi ve konut projelerindeki tecrübesi ile konut inşaatı sektöründeki yoluna devam edecek olan BAKYAPI GROUP Bursa'nın büyüyen lokomotifi olmaya devam edecektir.
Bakyapı İnşaat ile ilgili etiketler : Bakyapı, Bakyapı İnşaat, Bakyapı Projeleri, İnşaat, Konut, Daire,