Aqualis Güzellik

3020 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Aqualis Güzellik Hakkında : Astoria Alışveriş Merkezi çatısı altında faaliyet gösteren Aqualis Güzellik Enstitüsü, mükemmel bir vücuda ve kusursuz bir cilde kavuşmak isteyenler için büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor. Enstitü, cilt bakımları, anti-aging bakımlar, sivilce-akne kürleri, hassas cilt bakımları, selülit problemleri, vücut sıkılaştırma ve toparlama kürleri, peeling ve özel yosun kürleri, göğüs ve dekolte bakımları, epilasyon uygulamaları, ve daha birçok soruna kalıcı aynı zamanda kısa sürede gözle görülüp hissedilebilecek çözümler sunuyor.

Aqualis Güzellik Enstitüsü, uzman kadrosu, tıp ve kozmetik dünyasının son teknoloji cihaz ve uygulamalarıyla güzellik sektöründen beklentilerinizin tümünü karşılayacaktır. Aqualis Güzellik Enstitüsü, kendini yenilemek isteyenler için sunduğu farklı yöntemlerle birçok estetik problemin ameliyatsız giderilmesine olanak sağlarken, cerrahi girişimlerin yerini alan uygulamalarıyla çok kısa sürede gözle görünür değişimler yaratıyor.

Dış görünümüne önem veren bay ve bayanların günlük yaşamın yıpratıcı etkilerinden koruyan bakımlar ile , cilt lekeleri, göz çevresi morlukları, dolaşım güçlüğü, uyku yetersizliği, lokal birikintiler, selülit, sarkma, özel kas problemleri, stres, kirli hava ve sigara dumanına bağlı cilt sorunları gibi çok sayıda soruna sağlıklı ve kalıcı çözümler sunuyor.
Aqualis Güzellik ile ilgili etiketler : Aqualis, Aqualis Ürünleri, Aqualis Haberleri, Aqualis Güzellik, Aqualis Kozmetik, Aqua Lis, Aqualis Türkiye,

Aqualis Güzellik Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Astoria Alışveriş Merkezi

  Astoria Alışveriş Merkezi

  35.000 metrekare kapalı alanda özgün mimarisiyle ve gün ışığını içine alan her biri 48 metre yüksekliğinde olan Avrupa'nın en yüksek ikiz atriumlarıyla Astoria AVM Esentepe'de yer alıyo...
  Büyükdere Caddesi Astoria Kuleleri No: 127 34394 Esentepe İstanbul ( Avrupa ) / Şişli