2592 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Apa Gold Hakkında : Ne güzel ve gurur okşayıcı bir örnektir bizler için ve ne büyük keyiftir ki aynı markayı şimdilerde başka alanlarda da aynı mantık ve inançla taşımak.

Temelleri 1930’lu yıllarda atılan APA markası çizgisini hiç bozmadan, hep kendini yenileyerek kuyumculuk ve mücevherat sektörü içinde kendi ürettirdiği ürünlerin yanı sıra sektörde tanınan birçok firmanın temsilciliği ile faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Buna ek olarak aynı inanç ve doğruları paylaştığımız ortaklarımızla birlikte myfish fast food balık restorantları zincirini geliştirip, büyütmekteyiz.

Bizlere bırakılan en önemli miras olan itibarlı ve güvenilir ismimizi, kaliteden ve itinadan ödün vermeden her alanda büyütmeye çalışmaktır. Şu anda AnkaMall Avm. ve Anafartalar caddesi konseptlerimizle faaliyette bulunuyoruz.

Değişen ve gelişen Türk Perakendecilik sektörü içinde eskinin klasik kokusunu yok etmeden, modayı, evrensel çizgilerin en sıra dışı örnekleri ile müşterilerimize sunma düşüncesindeyiz. Bu nedenle kendinden emin ve çağı yakalayan dinamik alış-veriş merkezlerinde ApaGold markasının yer almasını istiyoruz.

Rahatlıkla ulaşılabilen, her türlü mücevherat gereksinimlerinizi karşılayabildiğiniz, sade bir tasarımın, modern ve göz alıcı estetikle buluştuğu ApaGold mekânları yeni yerlerinde sizleri bekliyor olacak…
Apa Gold ile ilgili etiketler : Apa Gold, Apa Gold Altın, Apa Gold Ürünleri, Apa Gold Haberleri, Apa Gold Takı, Apa Gold Saat, Apagold,

Apa Gold Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Ankamall Alışveriş Merkezi

  Ankamall Alışveriş Merkezi

  ANKAmall Alışveriş Merkezi'nde Türkiye'nin ve dünyanın seçkin birçok markası ve Türkiye pazarına ilk defa ANKAmall'da giriş yapan ünlü markalar yer alıyor.
  Gazi Mh., 06560 Ankara / Yenimahalle