1672 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Adana Sofrası Hakkında : 984’te Necatibey Caddesi’nde başlayan Adana Sofrası serüveni, açıldığı günden bu zamana kalitesinden ödün vermeden, siz değerli dostlarımızla birlikte bugünlere gelmiştir. Hizmet atağı 2001 yılında açılan fast food lokantasıyla birlikte başlamış, 2003 yılında, aynı anda 750 kişiye hizmet verebilen yemek salonuna sahip, özel bakıcıların görev yaptığı çocuk oyun parkı bulunan, Ankara’nın ilk tescilli Adana kebabını yerken, 15 plazma ve projeksiyon perdesi eşliğinde, Ankara’nın en büyük maç izleme salonunda içkinizi yudumlayabileceğiniz, lezzet ve heyecanı bir arada sunan ortamıyla ve güvenli otoparkıyla sizlere hizmette son nokta diyebileceğimiz bir mekanı Çankaya Yıldız’da hediye etmiştir. 2006 yılında AnkaMall Alışveriş Merkezi’nde Osmanlı mutfağı ve kebabı harmanlayan konsepti ile açılan Külhani restoran ile atılımlar devam etmektedir. Aynı kalite ve standartları koruyarak güveninizi sarsmayacak yeni yatırımlar önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.

Kendine has tarzıyla, “et lokantası” kültürünü klasik bir çizgi doğrultusunda yorumlayarak hayata geçiren Adana Sofrası, menülerindeki ve sunumlarındaki farkı, ortamıyla da müşterilerine yansıtan köklü bir markadır.

Ankara’ya farklı bir bakış açısıyla Adana Sofrası restoranlar zincirini kazandıran, konsepti ve lezzeti ile kebabı yaşadığı zor şartlardan kurtararak, şu anda bulunduğu kaliteli ortama taşıyan Halit Dağlı, Alper Dağlı ve Tamer Dağlı, ağzının tadını bilenleri Ankara’nın vazgeçilmez mekanı olan Adana Sofrası’nda, dünyanın en büyük ocak başının çevresinde ağırlıyor.

Dağlı Ailesi, İngiltere ve Amerika’da kazandıkları gıda sektörü ve hayat tecrübelerini kendilerine saklamadan, Ankaralılarla paylaşabilmek için, sizleri Adana Sofrası’na davet ediyor.

Eskiden kebap, dürüm, kebapçı kelimeleri insanlara basit bir yemek kültürünü anımsatırken, şimdi kaliteli ve güvenilir bir ortamda, keyifli bir sohbet eşliğinde, Ankara’nın ilk tescil belgeli kebabını yemenin gururuyla, Adana Sofrası farkını görecek, kendinizi, ihtişamlı ziyafet sofralarında, her zaman olduğu gibi özel hissedeceksiniz.
Adana Sofrası ile ilgili etiketler : Adana, Adana Sofrası, Adana Lezzet Sofrası, Adana Sofrası Express, Adana Sofrası Ürünleri, Adana Sofrası Kebap, Adana Sofrası Döner, Adana Sofrası İskender, Adana Sofrası Yemekler, Adana Sofrası İletişim,