2091 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
A.E Film Hakkında : 1997’de kurulan A.E Film ve Yayıncılık, eğlenceye ve eğitime yönelik en kaliteli içerikleri oluşturarak çok yönlü ve seçkin ürünler sunuyor. Bu amaçla, National Geographic ve Disney gibi uluslararası platformda tanınmış öncü firmalarla işbirliği içinde çalışıyor.
Ev sineması alanında Türkiye genelinde sürdürdüğü perakende satış ve distribütörlük çalışmalarıyla dünya sinemasından en iyi yönetmenleri, en başarılı filmleri, hem büyüklerin hem çocukların en sevdiği yapımları izleyiciyle buluşturuyor. Yayıncılık alanında ise, farklı yaş gruplarındaki çocuklara yönelik yaratıcı, eğitici ve eğlenceli yayınlardan büyüklere yönelik kurmaca ya da gerçeğe dayalı kitaplara uzanan ürün yelpazesiyle çok geniş bir kitleye seslenmektedir.

Yüksek adetli kampanyalar konusundaki kapsamlı teknik bilgi ve deneyimiyle promosyon amaçlı yeni içerikler oluşturan ve çeşitli ürünleri kampanyalar için yeniden uyarlayan A.E Film ve Yayıncılık, satışlarını çağrı merkeziyle ve doğrudan satış yoluyla da gerçekleştirmektedir.
A.E Film ile ilgili etiketler : A E Film, Film, Filmler, Ev Sineması, Eğitici Filmler, Kitap,
Alışveriş Siteleri