Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Seçili Markalarda Hopi ile Yapılacak Ödemelerde 30 TL ParaPuan Hediye!

 • 3 ay önce eklendi
 • 206 defa incelendi
 • Puan : star star star 7 incelemede 2,71 puan almıştır.
 Seçili markalarda Hopi'den yapılacak ilk 300 TL mobil ödemeye 30TL ParaPuan!

25 Temmuz - 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarından yapacağınız alışverişte HOPİ üzerinden, uygulamaya tanımlı CardFinans bireysel kredi kartınızı veya Artı Paket’e dahil Fix Card’ınızı kullanarak mobil ödeme yapın, ilk 300 TL ve üzeri alışverişinizden 30 TL ParaPuan kazanın. ParaPuanlar belirtilen markalarda Eylül sonuna kadar geçerlidir.

Kampanya Detayı:
 • Kazanılan ParaPuan’lar sadece Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecek olup markaların online mağazalarında veya Hopi içerisinden yapılacak mobil ödeme işlemlerinde kullanılamayacaktır.
 • ParaPuan kampanyasından bir kişi bir kez yararlanabilecek olup, en fazla 30 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan  asıl kart ya da ek karta yüklenecek olup,  alışveriş tarihinden bir gün sonra kullanıma açılacak ve 30 Eylül 2017’ye kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Ekim 2017’de geri alınacaktır.
 • QNB Finansbank ticari kartları, banka kartları, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
 • ParaPuan kampanyası, taksit kampanyası dışında diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Hopi uygulamasını kullanırken oluşan internet vb. iletişim ücretleri kullanıcılara aittir.
  Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca iade sonrası kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri Beymen için 2 ve 6; Beymen Club, Network, Divarese, Que, Wepublic için 2 ve 7 veya Boyner/YKM, Beymen Business, Altınyıldız Classics  için 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir. Taksit kampanyası, QNB Finansbank POS’larından yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki alımı hariç alışverişlerde geçerlidir.
  Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Kampanyaya dahil üye işyerlerinin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi üye işyerlerinin mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında üye işyerinden satın alınan ürünlerle veya Hopi uygulaması ile ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler üye iş yerlerinin veya Hopi’nin müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.İlgili etiketler : Hopi, Cardfinans, Hediye Puan, Boyner, Ykm, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics, Wepublic,

Kampanya Sahibi

Hopi

İlişkili Marka

NetworkDivarese

Benzer Kampanyalar

 • Boyner Axess Özel YKM ve Boyner'de 100 TL Chip-Para!

  Axess Özel YKM ve Boyner'de 100 TL Chip-Para!

  Axess’e özel 7 - 16 Kasım 2017 tarihleri arasında Boyner ve YKM mağazalarında ilk 400 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL chip-para, HOPİ mobil ödemelerde ise 100 TL chip-para hediye! Üstelik 9...
  07 Kasım 201793 defa incelendi
 • Boyner CardFinans ile Boyner.com.tr'de NET %50 indirim!

  CardFinans ile Boyner.com.tr'de NET %50 indirim!

  CardFinans'iniz ile 24 Eylul'e kadar yapacaginiz tum alisverislerinizde NET %50 indirim ve kozmetik haric 9'a varan taksit firsati, boyner.com.tr'de sizi bekliyor. Kampanya Detayı: İndi...
  22 Eylül 2017118 defa incelendi
 • CardFinans CardFinans'tan Eğitim ve Kırtasiye Alışverişlerine 100 TL ParaPuan!

  CardFinans'tan Eğitim ve Kırtasiye Alışverişlerine 100 TL ParaPua

  Okul Çantaları dopdolu olsun diya, Cardfinans'lılara 100 TL ParaPuan Hediye Eylül ayı sonuna kadar bireysel kredi kartlarınızla eğitim ve kırtasiye sektöründe tek seferde yapacağınız her 50...
  25 Ağustos 2017353 defa incelendi
 • CardFinans Cardfinans ile Otomatik Ödeme Talimatınıza 90 TL ParaPuan Hediye!

  Cardfinans ile Otomatik Ödeme Talimatınıza 90 TL ParaPuan Hediye!

   Şimdiki Faturalar Çok Değerli! QNB Finansbank bireysel kredi kartınızdan veya QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan 1 Ekim - 30 Kasım 2017 tarihleri arasında vereceğiniz her yeni otomat...
  02 Ekim 2017173 defa incelendi
 • Gülaylar Gülaylar'da Cardfinans'lılara 200 TL ParaPuan ve 4 taksit!

  Gülaylar'da Cardfinans'lılara 200 TL ParaPuan ve 4 taksit!

  CardFinans kredi kartınızla Gülaylar mağazalarında 5 Kasım - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri ilk alışverişinize Ocak ayı sonuna kadar anlaşmalı Gül...
  09 Kasım 201784 defa incelendi