Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Seçili Markalarda Hopi ile Yapılacak Ödemelerde 30 TL ParaPuan Hediye!

 • 1 ay önce eklendi
 • 144 defa incelendi
 • Puan : star star star 7 incelemede 2,71 puan almıştır.
 Seçili markalarda Hopi'den yapılacak ilk 300 TL mobil ödemeye 30TL ParaPuan!

25 Temmuz - 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarından yapacağınız alışverişte HOPİ üzerinden, uygulamaya tanımlı CardFinans bireysel kredi kartınızı veya Artı Paket’e dahil Fix Card’ınızı kullanarak mobil ödeme yapın, ilk 300 TL ve üzeri alışverişinizden 30 TL ParaPuan kazanın. ParaPuanlar belirtilen markalarda Eylül sonuna kadar geçerlidir.

Kampanya Detayı:
 • Kazanılan ParaPuan’lar sadece Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecek olup markaların online mağazalarında veya Hopi içerisinden yapılacak mobil ödeme işlemlerinde kullanılamayacaktır.
 • ParaPuan kampanyasından bir kişi bir kez yararlanabilecek olup, en fazla 30 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan  asıl kart ya da ek karta yüklenecek olup,  alışveriş tarihinden bir gün sonra kullanıma açılacak ve 30 Eylül 2017’ye kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Ekim 2017’de geri alınacaktır.
 • QNB Finansbank ticari kartları, banka kartları, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
 • ParaPuan kampanyası, taksit kampanyası dışında diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Hopi uygulamasını kullanırken oluşan internet vb. iletişim ücretleri kullanıcılara aittir.
  Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca iade sonrası kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri Beymen için 2 ve 6; Beymen Club, Network, Divarese, Que, Wepublic için 2 ve 7 veya Boyner/YKM, Beymen Business, Altınyıldız Classics  için 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir. Taksit kampanyası, QNB Finansbank POS’larından yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki alımı hariç alışverişlerde geçerlidir.
  Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Kampanyaya dahil üye işyerlerinin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi üye işyerlerinin mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında üye işyerinden satın alınan ürünlerle veya Hopi uygulaması ile ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler üye iş yerlerinin veya Hopi’nin müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.İlgili etiketler : Hopi, Cardfinans, Hediye Puan, Boyner, Ykm, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics, Wepublic,

Kampanya Sahibi

Hopi

İlişkili Marka

NetworkDivarese

Benzer Kampanyalar

 • Hopi Seçili Markalarda Cardfinans'lı Hopililere 30 TL ParaPuan Hediye!

  Seçili Markalarda Cardfinans'lı Hopililere 30 TL ParaPuan Hediye!

  Seçili markalarda Hopi'den yapılacak ilk 300 TL mobil ödemeye 30TL ParaPuan! 25 Ağustos - 17 Eylül 2017 tarihleri arasında Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Bu...
  25 Ağustos 2017113 defa incelendi
 • Boyner Boyner ve YKM'de Cardfinans'lılara 50 TL Hediye Çeki!

  Boyner ve YKM'de Cardfinans'lılara 50 TL Hediye Çeki!

  CardFinans’ınız ile Boyner ve YKM mağazalarında 17 Eylül’e kadar yapacağınız 300 TL üzeri ilk alışverişinize 19 Eylül’e kadar 200 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 50 TL hediye çeki fırsat...
  11 Eylül 201774 defa incelendi
 • Boyner YKM ve Boyner'de Cardfinans'lılara 50 TL Hediye Çeki!

  YKM ve Boyner'de Cardfinans'lılara 50 TL Hediye Çeki!

  CardFinans’ınız ile Boyner ve YKM mağazalarında 29 Ağustos’a kadar yapacağınız 300 TL üzeri ilk alışverişinize son indirime ek 31 Ağustos’a kadar 150 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 50 T...
  24 Ağustos 201794 defa incelendi
 • CardFinans CardFinans'tan Eğitim ve Kırtasiye Alışverişlerine 100 TL ParaPuan!

  CardFinans'tan Eğitim ve Kırtasiye Alışverişlerine 100 TL ParaPua

  Okul Çantaları dopdolu olsun diya, Cardfinans'lılara 100 TL ParaPuan Hediye Eylül ayı sonuna kadar bireysel kredi kartlarınızla eğitim ve kırtasiye sektöründe tek seferde yapacağınız her 50...
  25 Ağustos 2017258 defa incelendi
 • N11.com N11.com'da Cardfinans'a Özel 50 TL Parapuan Hediye

  N11.com'da Cardfinans'a Özel 50 TL Parapuan Hediye

  CardFinans bireysel kredi kartınızla Eylül ayı boyunca  www.n11.com ‘dan belirli ürünlerde tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişin...
  01 Eylül 201788 defa incelendi