Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Seçili Markalarda Hopi ile Yapılacak Ödemelerde 30 TL ParaPuan Hediye!

 • 11 ay önce eklendi
 • 369 defa incelendi
 • Puan : star star star 7 incelemede 2,71 puan almıştır.
 Seçili markalarda Hopi'den yapılacak ilk 300 TL mobil ödemeye 30TL ParaPuan!

25 Temmuz - 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarından yapacağınız alışverişte HOPİ üzerinden, uygulamaya tanımlı CardFinans bireysel kredi kartınızı veya Artı Paket’e dahil Fix Card’ınızı kullanarak mobil ödeme yapın, ilk 300 TL ve üzeri alışverişinizden 30 TL ParaPuan kazanın. ParaPuanlar belirtilen markalarda Eylül sonuna kadar geçerlidir.

Kampanya Detayı:
 • Kazanılan ParaPuan’lar sadece Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecek olup markaların online mağazalarında veya Hopi içerisinden yapılacak mobil ödeme işlemlerinde kullanılamayacaktır.
 • ParaPuan kampanyasından bir kişi bir kez yararlanabilecek olup, en fazla 30 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan  asıl kart ya da ek karta yüklenecek olup,  alışveriş tarihinden bir gün sonra kullanıma açılacak ve 30 Eylül 2017’ye kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Ekim 2017’de geri alınacaktır.
 • QNB Finansbank ticari kartları, banka kartları, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
 • ParaPuan kampanyası, taksit kampanyası dışında diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Hopi uygulamasını kullanırken oluşan internet vb. iletişim ücretleri kullanıcılara aittir.
  Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca iade sonrası kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri Beymen için 2 ve 6; Beymen Club, Network, Divarese, Que, Wepublic için 2 ve 7 veya Boyner/YKM, Beymen Business, Altınyıldız Classics  için 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir. Taksit kampanyası, QNB Finansbank POS’larından yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki alımı hariç alışverişlerde geçerlidir.
  Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Kampanyaya dahil üye işyerlerinin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi üye işyerlerinin mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında üye işyerinden satın alınan ürünlerle veya Hopi uygulaması ile ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler üye iş yerlerinin veya Hopi’nin müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.İlgili etiketler : Hopi, Cardfinans, Hediye Puan, Boyner, Ykm, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics, Wepublic,

Kampanya Sahibi

Hopi

İlişkili Marka

NetworkDivarese

Benzer Kampanyalar

 • Boyner Boyner'de Cardfinans'lılara Özel 75 TL Hediye Çeki!

  Boyner'de Cardfinans'lılara Özel 75 TL Hediye Çeki!

  CardFinans'ınızla Boyner ve YKM'de 9 taksit fırsatıyla 6 Haziran'a kadar yapacağınız 300TL ve üzeri alışverişinizde %50'ye varan indirime ek, 75 TL hediye çeki! Kampanya Detayı: Ka...
  30 Mayıs 2018166 defa incelendi
 • CardFinans Cardfinans Ramazan Kampanyası 2018

  Cardfinans Ramazan Kampanyası 2018

  Cardfinans'tan On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayına Özel Güzellik! Ramazan ayı boyunca CardFinans ve Xclusive bireysel kredi kartlarınızla market veya restoran sektörlerinde yapacağınız her 10...
  11 Mayıs 2018334 defa incelendi
 • Boyner Boyner'de Axess'lilere Özel 75 TL Hediye Çeki!

  Boyner'de Axess'lilere Özel 75 TL Hediye Çeki!

  Axess’e özel 29 Mayıs - 6 Haziran 2018 tarihleri arasında Boyner ve YKM mağazalarından yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL indirim çeki hediye! Üstelik Peşin fiyatına 9 t...
  29 Mayıs 2018194 defa incelendi
 • Sahibinden.com Cardfinans'lılara Sahibinden.com'da 50 TL ParaPuan Hediye

  Cardfinans'lılara Sahibinden.com'da 50 TL ParaPuan Hediye

  CardFinans kredi kartınızla Haziran ayı boyunca sahibinden.com - GeT kategorisinden belirli ürünlerde tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri...
  02 Haziran 2018320 defa incelendi
 • Metro Market Cardfinans'lılara Metro Marketlerinde 50 TL ParaPuan

  Cardfinans'lılara Metro Marketlerinde 50 TL ParaPuan

  Metro Marketlerinde Ödemelerinizi Cardfinans Kredi Kartınız ile yapın 50 TL ParaPuan Kazanın! CardFinans kredi kartı veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile  Metro Toptancı Marketle...
  10 Mayıs 2018184 defa incelendi