Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

World Card'lılara Opet'te 200 TL OpetPuan Hediye

 • 3 ay önce eklendi
 • 455 defa incelendi
1 Nisan - 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen veya World Mobilden kampanyaya katılan World Üyesi Opet istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 700 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapın,  akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 180 TL Opet Puan kazanın.

 4 işlemden en az birini World Pay POS'ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 180 TL’ye ek 20 TL, toplam 200 TL Opet Puan hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
 • 1 Nisan - 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen veya World Mobilden kampanyaya katılan World Üyesi Opet istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 700 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kartı sahibi müşteriler, 21 Mayıs 2024 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 180 TL Opet Puan kazanacaktır. 
 • Business Banka(TL/Debit) Kartları kampanyaya dahil değildir. 4 işlemden en az birini World Pay POS'ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 180 TL’ye ek 20 TL, toplam 200 TL Opet Puan hediye edilecektir. 
 • Ayrıca, Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere ekstra 50 TL Opet Puan daha hediye edilecektir. 
 • Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. 
 • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS veya World Mobil ile katılmışsa en fazla 180 TL Opet Puan kazanabilir.
 • Opet istasyonlarında World Pay POS'ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 700 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 20 TL Opet Puan hediye edilecektir. Kampanya “Opet istasyonlarında toplam 180 TL Opet Puan” kampanyası ile birleştirilebilir. 
 • Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 200 TL Opet Puan kazanmak için World Mobil’den “Opet’te toplam 180 TL Opet Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın World Pay POS'ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir.
 • World Pay POS'ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard'lar ile Opet istasyonlarında World Pay POS'ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir. World Pay POS'ta QR Kod kampanyasına Business Kredi Kartları, Business TL (Debit) Kartları ve Business Eko Kartlar dahil değildir. World Pay POS'ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Ödeme yapmadan önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den World Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından World Pay menüsü altında bulunan “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya koşullarını yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Yapı Kredi Business kartlar ile yapacakları harcamaya ekstra 50 TL Opet Puan hediye edilecektir. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında toplamda 250 TL Opet Puan kazanacaktır. 
 • Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu aktif kullanan İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterileri dahildir. Sadece son 90 gün içerisinde en az 1 adet gerçekleşmiş işlemi olan esnaf ve KOBİ’ler ekstra 50 TL Opet Puan kazanabilecektir. Harcamasını sadece Yapı Kredi Bireysel kredi kartı ve Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ile yapan Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler World Pay ile Ödeme kampanyasından faydalanarak 20 TL Opet Puan kazanabilecektir, World Pay ile Ödeme kampanyasına Business Kartlar dahil değildir. 
 • Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR kod ile ödeme bireysel kartlarından ödeme yaparak en fazla 250 TL Opet Puan kazanabilecektir.
 • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce OPETPUAN yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.  
 • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade,ve puan kullanımı dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Opet marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi Opet istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Opet Puan’lar 21 Mayıs 2024 tarihinde yüklenecektir. Opet Puan’ların son kullanım tarihi  20 Haziran 2024 olup, kullanılmayan Opet Puan’lar 21 Haziran 2024 tarihinde geri alınacaktır. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’lere özel ekstra yüklenecek 50 TL Opet Puan’lar da 21 Mayıs 2024 tarihine kadar yüklenecek olup, 21 Haziran 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar,  Anadolubank Worldcard’lar, Business TL(Debit) Kartlar, World Eko Kartlar, Business Eko Kartlar dahil değildir; kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve OPET Petrolcülük A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.İlgili etiketler : Worldcard, World Card, Opet, Akaryakıt, Hediye Puan,

Kampanya Sahibi

Opet Petrol

İlişkili Marka

World Card
 • Eklenme Tarihi

  : 1 Nisan 2024
 • Güncelleme Tarihi

  : 1 Nisan 2024
 • Geçerlilik Tarihi

  : 15 Mayıs 2024
 • Trafik

  : 455
 • İlişkili Markalar

  : World Card

Benzer Kampanyalar

 • Opet Petrol Opet Mobil Uygulama 75 TL Yakıt Puan Hediye

  Opet Mobil Uygulama 75 TL Yakıt Puan Hediye

  15 Mayıs - 15 Haziran 2024 tarihleri arasında Opet Mobil Uygulaması’ndan kampanyaya katılın, Opet istasyonlarından Opet Mobil Uygulaması üzerinden yapacakları toplamda 1.500 TL ve üzeri b...
  16 Mayıs 2024272 defa incelendi
 • World Card World ile Market Alışverişlerinizde 900 TL'ye Varan WorldPuan!

  World ile Market Alışverişlerinizde 900 TL'ye Varan WorldPuan!

  1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında World Card ile Gıda marketi alışverişlerinize 720 TL, World Pay ile ödemelerde ek 180 TL, toplamda 900 TL’ye varan Worldpuan hediye! Kampanya Det...
  1 Mayıs 2024401 defa incelendi
 • Petrol Ofisi Petrol Ofisi'nde Maximum'lulara 220 MaxiPuan Hediye

  Petrol Ofisi'nde Maximum'lulara 220 MaxiPuan Hediye

  16 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından Maximum kredi kartı ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 750 TL ve üzeri 4. yakıt alışver...
  16 Mayıs 2024428 defa incelendi
 • LC Waikiki LC Waikiki Mağazalarında 300 TL WorldPuan Hediye

  LC Waikiki Mağazalarında 300 TL WorldPuan Hediye

  1 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında World’e özel LC Waikiki mağazalarından tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişe 150 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL değerinde Worldpua...
  1 Mayıs 2024245 defa incelendi
 • Trendyol Trendyol, Amazon, Hepsiburada, PttAvm, N11 ve Çiçeksepeti'nde 300 TL WorldPuan

  Trendyol, Amazon, Hepsiburada, PttAvm, N11 ve Çiçeksepeti'nde 300

  1 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında World Card ileAmazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, N11, PttAvm, Trendyol, TrendyolMilla web site ve mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız...
  1 Haziran 2024217 defa incelendi