Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Kadınlar Günü'nde Sürpriz Hediyeler ATG AVM'de!

 • 7 ay önce eklendi
 • 333 defa incelendi
 • Puan : star star star 7 incelemede 2,86 puan almıştır.
3 - 8 Mart 2018 tarihleri arasında ATG Alışveriş Merkezinden ATG CARD ile aynı gün içerisinde ve toplamda yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinizde sürpriz kozmetik hediyeler ve 25 TL hediye çeki kazanma şansı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayı:
1. Bu kampanya, 03-08 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
2. Kampanyaya katılım için ATG CARD sahibi olunması gerekmektedir.
3. ATG CARD sahibi ziyaretçiler, ATG Alışveriş Merkezi tarafından belirlenen “100 TL ve üzeri Alışverişlere Dünya Kadınlar Günü’ne Özel Sürpriz Hediyeler ve 25 TL Hediye Çeki” kampanyasının katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.
4. Kampanyadan yararlanabilmek için,  ATG AVM’de yer alan mağazalardan,  03-08 Mart tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapmış olmak ve alışveriş fiş ve/veya faturasını 12:00-20:00 saatleri arasında 1. katta yer alan kampanya alanında ibrazı ile işletmiş olmak gerekmektedir.
5. Kampanya katılımı için işletilen fiş/faturaların aynı mağazalardan alınması halinde en fazla 3 fiş kampanyaya dâhil edilmektedir.
6. Kart hamili, kampanya kapsamında aynı gün içerisinde gerçekleştirdiği toplamda 100 TL ve üzeri alışverişleri için,  25 TL hediye çekini veya kozmetik hediyesini günde sadece 1 kez kazanma hakkı elde eder. Aynı kişi, diğer kampanya günlerinde yeni alışverişlerinin ibrazı ile yeni hediye çeki veya kozmetik hediyesi katılım hakkı elde edebilir.
7. Hediye çekleri ve hediyeler, günlük ve toplam stoklar ile sınırlıdır.
8. Hediye çekleri, sadece ATG AVM mağazalarında geçerlidir.
9. Hediye çeklerinin son kullanma tarihi 11 Mart 2018’dir.
10. Kazanılan hediye çeki bir başka hediye çeki ile değiştirilemez, nakde çevrilemez.
11. Sadece seçili mağazalardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olup, YHT Bilet ve fatura kesimleri geçerli değildir.
12. Her türlü şans oyunları, tütün ve alkol ve kontör/TL yükleme alışverişleri, toplu alışverişler ile şahıs şirketlerine bağlı alışverişler hediye çeki kampanyaya dâhil edilmez.
13. Alışveriş yapılmadığı halde fiş toplandığının tespiti halinde kart hamili herhangi bir hediye çeki alamayacak, aktif olan ATG CARD’ı süreli olarak pasife alınacaktır.
14. ATG AVM Yönetimi, hediyenin veriliş şeklini, kazanma şart ve koşullarını belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.İlgili etiketler : Atg Avm, Atg Avm Kampanyaları, Kadınlar Günü,

Kampanya Sahibi

ATG AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 03 Mart 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 08 Mart 2018
 • Trafik

  : 333

Benzer Kampanyalar

 • PTT PTT Sevgililer Günü Kampanyası 2018

  PTT Sevgililer Günü Kampanyası 2018

  PTT özel gün ve haftalarda kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. En güzel duygulardan biri olan sevginin dört bir yanı sardığı 14 Şubat'ı da unutmayan Şirke...
  01 Şubat 2018523 defa incelendi
 • Morhipo Morhipo, Dünya Ruj Gününde Bobbi Brown'un Lip Color Seti Kazandırıyor

  Morhipo, Dünya Ruj Gününde Bobbi Brown'un Lip Color Seti Kazandır

  Şüphesiz ki göz kamaştıran bir makyajın en çarpıcı dokunuşu rujlar! Modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com, 29 Temmuz Dünya Ruj Günü'nü Instagram hesabından düzenlediği bir yarışmay...
  28 Temmuz 2018329 defa incelendi