Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Axess Kazandıran Günler Kampanyası

 • 3 ay önce eklendi
 • 222 defa incelendi
 • Puan : star star star 13 incelemede 3,38 puan almıştır.
Kazandıran Günler’e özel Axess sanal kartınızla 23 Kasım-1 Aralık 2019 tarihleri arasında Çiçeksepeti, GittiGidiyor, Hepsiburada, Morhipo, n11, Trendyol, Yukko e-ticaret sitelerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. alışverişinize 50 TL indirim kazanın.

Alışverişinizi ister tek bir siteden, isterseniz kampanyaya dahil farklı sitelerden yapabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için KAZANDIRAN yazın 4566’ya SMS gönderin veya Axess Mobil’den veya Akbank Mobil’den harcamadan önce “Hemen Katıl” butonuna tıklayın.

Kampanya Detayı:
 • Kampanya kapsamında 23 Kasım-1 Aralık 2019 tarihleri arasında belirtilen e-ticaret sitelerinden yapılacak 150 TL ve üzeri 3. alışverişe 50 TL indirim hediye edilecektir.
 • Kampanya Çiçeksepeti, GittiGidiyor, Hepsiburada, Morhipo, n11, Trendyol, Yukko e-ticaret sitelerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece Axess, Wings ve Free sanal kartları yararlanacaktır. Kampanyaya ticari kartlar, Neo ve Bank'O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından KAZANDIRAN yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil veya SMS veya Akbank Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Axess Mobil veya Akbank Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess, Wings ve Free sanal kart’a SMS atarak veya Akbank Mobil, Akbank Internet, Axess Mobil, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri’nden başvurabilirsiniz. Axess ve ,Wings ve Free sanal kart’a SMS kanalı ile başvurmak için, SANAL + boşluk + kartınızın son 4 hanesini yazarak 5990'a SMS atabilirsiniz.
 • Alışverişler ister aynı, ister farklı sitelerden yapılabilir. Seçili sitelerde yapılan 150 TL ve üzeri 3.alışveriş ödüllendirilecektir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez indirim kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum indirim tutarı 50 TL’dir.
 • Kazanılan indirimler gün sonunda ekstrenize yansıtılacaktır. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Erteleme kampanyasından faydalanılarak yapılan alışverişler için, ödemenin ekstreye yansıdığı tarihte indirim karta yansır.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
 • Kampanya ""Takı, Mücevher ve Altın"" kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.İlgili etiketler : Axess, Kazandıran Günler, Axess Kampanyaları, Hediye Puan, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Hepsiburada, Morhipo, N11, Trendyol, Yukko,

Kampanya Sahibi

Axess

İlişkili Marka

TrendyolHepsi Burada

Benzer Kampanyalar

 • Axess Axess ile Mobil Ödemeler 25 TL Chip-Para Kazandırıyor!

  Axess ile Mobil Ödemeler 25 TL Chip-Para Kazandırıyor!

  1 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Axess ile beşinci 25 TL ve üzeri mobil ödeme olarak yaptığın alışverişe 25 TL chip-para! Mobil ödeme özelliği sadece Android 5.0 ve üzeri cihazlar...
  6 Kasım 2019217 defa incelendi
 • Sephora Sephora'da Axess'lilere 75 TL Chip-para Hediye!

  Sephora'da Axess'lilere 75 TL Chip-para Hediye!

  Axess’e özel 1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Sephora’da ilk 400 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL chip-para hediye! Kampanyaya katılmak için Axess Mobil veya SMS ile kampanyaya kayıt ...
  1 Şubat 2020118 defa incelendi
 • Özdilek Axess ile Özdilekteyim.com'da 20 TL Chip-para!

  Axess ile Özdilekteyim.com'da 20 TL Chip-para!

  1 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Axess ile Özdilekteyim.com mağaza veya market bölümlerinden yapacağınız, ilk 200 TL ve üzeri alışverişlerinize anında sepette 10 TL indirim ve 20 TL Chip...
  1 Ocak 202096 defa incelendi
 • Amazon Türkiye Amazon.com.tr'de Axess'lilere 75 TL ChipPara!

  Amazon.com.tr'de Axess'lilere 75 TL ChipPara!

  Axess’e özel 1 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapacağınız ilk 500 TL - 749,99 TL arasındaki alışverişinize 50 TL chip-para, ilk 750 TL ve üzeri alışverişinize ise 75 TL ...
  1 Şubat 2020217 defa incelendi
 • Amazon Türkiye Amazon.com.tr'de Axess'le Ödemlerde 75 TL ChipPara!

  Amazon.com.tr'de Axess'le Ödemlerde 75 TL ChipPara!

  1 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Axess kredi kartınız ile Amazon.com.tr’de yapacağınız ilk 750 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL chip-para hediye! Kampanyadan faydalanmak için, ilk har...
  2 Aralık 2019240 defa incelendi