Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Aras Kargo Aşkınızın Fotoğrafını Size Hediye Ediyor!

 • 2 ay önce eklendi
 • 189 defa incelendi
 • Puan : star star star 10 incelemede 3 puan almıştır.
14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir kampanya ile kutlayan Aras Kargo, Fujibas işbirliği ile sosyal medya takipçilerine, gülümsetecek bir hediye taşıyor. Aras Kargo’nun Facebook ve Instagram resmi hesaplarına aşkının fotoğrafını gönderen şanslı 150 kişiye fotoğrafları basılıp, sevgililer gününe özel magnet çerçevesinde hediye edilecek.

Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip kargo şirketi konumunda yer alan Aras Kargo, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü bir kampanya ile kutluyor. Sosyal medya üzerinden gerçekleştirilecek kampanya ile 150 kişiye seçtikleri fotoğraf çerçevelenerek hediye edilecek.

Sevgililer Günü’ne özel bu kampanyaya katılmak için Fujibas uygulamasını indirmek ve Aras Kargo’nun Instagram ve Facebook hesaplarını takip etmek yeterli. #İşteBenimAşkım etiketiyle kendi hesabından Aras Kargo’yu etiketleyerek 05 - 11 Şubat tarihleri arasında paylaşan takipçiler arasından 150 kişinin fotoğrafları kendi adlarına sevdiklerine ulaştırılacak. Kazananlar, istedikleri fotoğrafı Fujibas uygulaması üzerinden kendilerine verilecek kod ile bastırabilecek. 10x15 santimetre boyutlarında yatay basılacak fotoğraflar, özel çerçevelere yerleştirilerek Aras Kargo güvencesi ve hızı ile sahiplerine ulaştırılacak.

Kampanya Detayı:
1. Aras Kargo resmi Facebook, Instagram sayfaları üzerinde gerçekleştirilen Aras Kargo #İşteBenimAşkım fotoğraf yarışması Aras Kargo tarafından düzenlenmektedir.
2. Etkinlik ile ilgili Facebook ve Instagram sorumluluk kabul etmez.
3. Katılımcılar, Aras Kargo sayfaları üzerinden paylaşılan kampanya koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
4. Bu etkinliğe Aras Kargo’nun Facebook ve Instagram resmi sosyal medya hesaplarından katılmak mümkündür.
5. Katılımcıların ödül kazanabilmesi için, kendi sosyal medya hesapları ile Aras Kargo resmî Facebook ve Instagram sayfalarını takip ediyor olması gerekmektedir.
6. Etkinliğe katılan her hesap 1 adet hediye kod kazanma hakkına sahiptir. Her mecradan 50 kişi kazanma şansına sahip olacaktır.
7. 05/02/2019 tarihinde gerçekleşecek yarışmaya katılım, 11/02/2019 tarihini gün sonunda sona erecektir. Kazananlar Aras Kargo jürisi tarafından belirlenecek olup, sonuçlar için kişilere DM olarak ulaşılacaktır.
8. Facebook ve Instagram mecralarında 05 Şubat günü yayınlanan Sevgililer günü konseptli yarışmaya kendi hesabından #İşteBenimAşkım yazıp Aras Kargo hesabını mention ederek fotoğraf paylaşan kişiler katılabileceklerdir.
9. Kazanan kişilere 11 Şubat Pazartesi günü ulaşılıp, Fujibas uygulaması üzerinden fotoğraf hediyelerini ücretsiz bastırmaları ve adreslerine gönderimlerin sağlanması için ücretsiz işlem kodu iletilecektir. Kazananların en geç 28 Şubat Perşembe tarihine kadar uygulamayı kullanıp, fotoğraflarını sipariş etmelidirler. Sisteme yüklenecek fotoğraflar yatay olmalıdır.
10. Kullanıcının iletmiş olduğu hatalı ya da eksik bilgilerden dolayı kendisine ulaşılamaması halinde Aras Kargo sorumlu değildir.
11. Aras Kargo; resmi Instagram ve Facebook sayfasında duyurmak koşuluyla, kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir.
12. Aras Kargo çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamazlar.
13. Kampanya aracılığıyla kazanılan hediye, bir başkasına devredilemez ve/veya nakit olarak ödenmesi talep edilemez.
14. Kampanyaya herkes yalnızca bir defa katılabilir, katılım sağladığı diğer yorumları dikkate alınmaz ilk yorumu dikkate alınır. Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
15. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim sorunlarından Aras Kargo hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
16. Kampanyadan belirtilen koşullar dışında herhangi bir şekilde faydalanılamaz. Katılımcılara, Aras Kargo adına belirtilen koşullar dışında SMS, e-posta, telefon ya da farklı herhangi bir şekilde kampanya ile ilgili bilgilendirme yada yönlendirme yapılması halinde meydana gelebilecek hiçbir zarardan Aras Kargo sorumlu tutulamaz.
17. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
18. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.İlgili etiketler : Aras Kargo, Aras Kargo Sevgililer Günü, Sevgililer Günü, Sevgililer Günü 2019,

Kampanya Sahibi

Aras kargo
 • Eklenme Tarihi

  : 6 Şubat 2019
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 14 Şubat 2019
 • Trafik

  : 189

Benzer Kampanyalar

 • Paraf Card Paraf Card Sevgililer Günü Kampanyası 2019

  Paraf Card Sevgililer Günü Kampanyası 2019

  Sevgililer Günü’ne özel Paraf ile yapacağınız harcamalara 40 TL ParafPara 8-28 Şubat 2019 tarihleri arasında Paraf Card ile giyim, aksesuar, elektronik, kozmetik, optik, saat, kuyum v...
  8 Şubat 2019606 defa incelendi
 • World Card World Card Sevgililer Günü Kampanyası 2019

  World Card Sevgililer Günü Kampanyası 2019

  Sevgililer Günü hediyeniz bonkör Vadaa'dan! 2 - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kozmetik, elektornik ve çiçekçilik sektörle...
  2 Şubat 2019820 defa incelendi
 • CardFinans Cardfinans Sevgililer Günü Kampanyası 2019

  Cardfinans Sevgililer Günü Kampanyası 2019

  Sevdiklerinizi mutlu edin diye Cardfinans'tan 100 TL Parapuan hediye! Şubat ayı boyunca Cardfinans kredi kartlarınızla restoran, giyim ve kozmetik sektöründe tek seferde yapacağınız he...
  31 Ocak 2019414 defa incelendi
 • Oriflame Oriflame Şubat 2019 Sevgililer Günü Kataloğu

  Oriflame Şubat 2019 Sevgililer Günü Kataloğu

  Oriflame Şubat kataloğunda 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel teklifler ve özel fiyatlar sunuyor. Hayat koşturmacasının içerisinde sevdiklerimize onları ne kadar çok sevdiğimizi göstermeyi ve...
  1 Şubat 2019699 defa incelendi
 • Bonus Bonus Sevgililer Günü Kampanyası 2019

  Bonus Sevgililer Günü Kampanyası 2019

  Şubat Ayı geldi çattı, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevdiklerinize ne hediye alacağınızı düşüne durun.... Siz siz olun ne hediye alırsanız alın ödemenizi Bonus kredi kartınız ile yapın 50 T...
  1 Şubat 2019710 defa incelendi
Alışveriş Siteleri