Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Alışveriş sizden hediye çekleri ATG AVM'den!

 • 7 ay önce eklendi
 • 255 defa incelendi
 • Puan : star star star 5 incelemede 3 puan almıştır.
13-19 Kasım tarihleri arasında ATG Card ile aynı gün içerisinde yapacağınız toplamda 100 TL ve üzeri alışverişlere seçili markalarda geçerli 25 TL değerinde çek hediye!

Hizmete girdiği günden bu güne kadar Ankara Tren Garı (ATG ) bir gar olmanın çok ötesinde, mağazaları, restoranları, ofisleri,toplantı salonları, oteli ve otoparkı ile Ankara’nın çekim merkezlerinden biri olan ATG AVM, 13-19 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak yeni kampanyası ile ziyaretçilerine 25 TL Değerinde hediye çeki verecek.

Kampanya Detayı:
1. Bu kampanya, 13-19 Kasım 2017 tarihleri arasında ATG Alışveriş Merkezi bünyesinde yer alan seçili mağazalardan yapılan alışverişleri kapsar.
2. Kampanyaya katılım için ATG CARD sahibi olunması gerekmektedir.
3. ATG CARD sahibi ziyaretçiler, ATG Alışveriş Merkezi tarafından belirlenen “100 TL ve üzeri Alışverişlere 25 TL Hediye Çeki” kampanyasının katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.
4. Kampanyadan yararlanabilmek için,  ATG AVM’de yer alan mağazalardan,  13 – 19 Kasım tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapmış olmak ve alışveriş fiş ve/veya faturasını 10:00-19:00 saatleri arasında danışma bankosuna ibrazı ile işletmiş olmak gerekmektedir.
5. Kampanya katılımı için işletilen fiş/faturaların aynı mağazalardan alınması halinde en fazla 3 fiş kampanyaya dâhil edilmektedir.
6. Kart hamili, kampanya kapsamında aynı gün içerisinde gerçekleştirdiği toplamda 100 TL ve üzeri alışverişleri için,  25 TL hediye çekini günde  sadece 1 kez kazanma hakkı elde eder. Aynı kişi, diğer kampanya günlerinde yeni alışverişlerinin ibrazı ile yeni hediye çeki katılım hakkı elde edebilir.
7. Hediye çekleri, günlük ve toplam stoklar ile sınırlıdır.
8. Hediye çekleri, sadece ATG AVM mağazalarında geçerlidir.
9. Hediye çeklerinin son kullanma tarihi 22 Kasım 2017’dir.
10. Kazanılan hediye çeki bir başka hediye çeki ile değiştirilemez, nakde çevrilemez.
11. Sadece seçili mağazalardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olup, YHT Bilet ve fatura kesimleri geçerli değildir.
12. Her türlü şans oyunları, tütün ve alkol ve kontör/TL yükleme alışverişleri, toplu alışverişler ile şahıs şirketlerine bağlı alışverişler hediye çeki kampanyaya dâhil edilmez.
13. Alışveriş yapılmadığı halde fiş toplandığının  tespiti halinde kart hamili herhangi bir hediye çeki alamayacak, aktif olan ATG CARD’ı süreli olarak pasife alınacaktır.
14. ATG AVM Yönetimi, hediyenin veriliş şeklini, kazanma şart ve koşullarını  belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
15. Jones Lang LaSalle ve ATG AVM yönetim çalışanları, Ankara Tren Garı İşletmeciliği A.Ş., OMEGA İleri Teknoloji Çözümleri ve Yazılım Ltd. Şti, Yeniçeri Güvenlik ve Danışma Hizmetleri A.Ş, ISS Tesis Yönlendirme Hizmetleri A.Ş. ATG Alışveriş Merkezi mağaza personelleri ve sahipleri, tüm tüzel kişi kurum ve kuruluşlar kampanyaya katılamaz, katılsalar dahi hediye çeklerinde hak iddia edemezler.İlgili etiketler : Atg Avm, Atg Avm Kampanyaları, Hediye Çeki,

Kampanya Sahibi

ATG AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 13 Kasım 2017
 • Güncelleme Tarihi

  : 13 Kasım 2017
 • Geçerlilik Tarihi

  : 19 Kasım 2017
 • Trafik

  : 255

Benzer Kampanyalar

 • Alışveriş Rehberi Sodexo Gift Pass Hediye Çeki Ramazan Kampanyası

  Sodexo Gift Pass Hediye Çeki Ramazan Kampanyası

  Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri'nin müşterilerine sunduğu fırsatlar tüm hızıyla devam ediyor. Ramazan ayında çalışanlarına ve/veya müşterilerine gıda yardımı yapmak isteyen firma...
  03 Mayıs 2018154 defa incelendi
 • Özdilek Özdilek'ten Ev Tekstili ve Tekstil Alışverişlerine 25 TL İndirim Kuponu

  Özdilek'ten Ev Tekstili ve Tekstil Alışverişlerine 25 TL İndirim

  Özdilek Mağazalarından 18 Mayıs - 4 Haziran 2018 tarihleri arasında tekstil ve ev tekstili reyonlarından tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişinizde tekstil ve ev tekstili reyonl...
  18 Mayıs 2018435 defa incelendi
 • English Home A101, English Home Hediye Çeki Kampanyası

  A101, English Home Hediye Çeki Kampanyası

  A101'lerde English Home Hediye Çeki Kazanma Fırsatı! Türekiye genelindeki 7000 A101 mağazasından 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerinize  ek 1 TL ödeyerek, 25 TL değerinde Englis...
  02 Nisan 2018462 defa incelendi
 • CarrefourSA CarrefourSA'dan Alışverişe 40 TL Boyner Hediye Çeki

  CarrefourSA'dan Alışverişe 40 TL Boyner Hediye Çeki

  Ramazan alışverişiniz CarrefourSA’dan, tüm bayram ve tatil alışverişiniz Boyner’den! 17 Haziran’a kadar CarrefourSA marketlerinden CarrefourSA Kart ile yapacağınız 200 TL ve üzeri alışveri...
  18 Mayıs 2018467 defa incelendi
 • Mother Care Mothercare'de Bahar Şenliği Başladı

  Mothercare'de Bahar Şenliği Başladı

  Mothercare'e uğrayın, baharı indirim şenliğiyle uğurlayın. 0-8 yaş arası çocuklar ve bebekler için, ulaşılabilir fiyatlarla şık, kaliteli ve pratik ürünler sunan Mothercare, "Bahar Şenl...
  23 Mayıs 2018179 defa incelendi