Yeni Samsung Galaxy Watch Türkiye'de Satışa Sunuldu

 • 1 yıl önce eklendi
 • 539 defa incelendi
 • Puan : star star star star 20 incelemede 4,1 puan almıştır.
Samsung Electronics, ağustos ayı içerisinde tanıttığı yeni Samsung Galaxy Watch akıllı saatleri 17 Eylül'e kadar geçerli kampanya kapsamında Kablosuz Şarj Cihazı ve ilave kayış hediyesi ile satışa çıktı.

Galaxy Watch, Samsung’un Galaxy ekosisteminin en gelişmiş özelliklerini, uzun pil ömrü,sağlıkla ilgili fonksiyonlar ve kişiselleştirilmiş tasarımla birleştiriyor. Galaxy Watch, stres ve uyku izleme fonksiyonlarının yanı sıra "Gümüş", "Gece Siyahı" ve "Pembe Altın" renk seçenekleri; arayüz ve kayışlarda da kişiselleştirilebilir tasarım ve renkleri ile zengin bir görsel çeşitlilik sunuyor.

Stres yönetimi takibi bulunuyor
Kullanıcının kendini iyi hissetmesini sağlamak için geliştirilen Galaxy Watch'ta bir yenilik olarak stres yönetimi takibi bulunuyor. Cihaz, yaşanan bir yüksek stres düzeyini otomatik olarak tespit ettiğinde, kullanıcının rahatlaması için nefes egzersizleri öneriyor.

Geliştirilen uyku takibi fonksiyonu ise REM hareketleri dahil tüm uyku kademelerini takip ediyor. Böylece kullanıcıların uyku alışkanlıklarını düzenlemelerine ve dinlenerek güne başlamalarına yardımcı oluyor.

Galaxy Watch kullanıcılara, fitness da dahil olmak üzere sağlıklı yaşamın diğer alanlarında da yardımcı oluyor. Yeni eklenen 21 kapalı ortam egzersizi ile birlikte toplam 39 farklı antrenman çeşidi Galaxy Watch ile izlenebiliyor. Dengeli beslenmenin egzersiz kadar önemli olduğu düşünüldüğünde, Galaxy Watch ile alınan kalorinin izlenmesi ve kişiye özel uyarıların programlanması olanağı büyük bir kolaylık sağlıyor.

Galaxy Watch’un 80 saatin üzerine çıkan uzun pil ömrü her gün şarj etme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Kullanıcılar sabahları, hatırlatma notlarından, hava durumundan ve ajandalarının en güncel halinden haberdar olma gibi özelliklerden faydalanabiliyor.

Şık ve zaman ötesi bir tasarım
Galaxy Watch; 46 mm ve 42 mm versiyonları ile kullanıcılara şık seçenekler sunuyor. Kullanıcılar bu çeşitliliğe ek olarak, farklı saat arayüzü seçenekleri ve farklı saat kayışları arasından zevklerine en uygun çeşitleri seçerek Galaxy Watch’un görünümünü kişiselleştirebiliyor. Bu kayış seçenekleri arasında yüksek kaliteli saat kayışı üreticisi Braloba ürünleri de bulunuyor.

Galaxy Watch, bir yandan markanın simgesi olan özel dairesel, döner bezeli ile Samsung akıllı saatlerden devraldığı tüm özellikleri taşırken, bir yandan da Her Zaman Açık ekranına özgü dijital görünüme ve geliştirilmiş kullanım özelliklerine de sahip.

Galaxy Watch, ilk kez analog saatlerin tik-taklarını ve saat başlarını haber veren sinyallerini de beraberinde getiriyor. Yüzeyindeki tüm ayrıntıları görünür kılan derinlik efekti ise Galaxy Watch’a geleneksel bir saat görünümü ve duygusu kazandırıyor. Galaxy Watch, Corning Gorilla Glass DX+ teknolojisi ve 5 ATM derecesine sahip su geçirmezliği ve sertifikalandırılmış askeri standartlardaki dayanıklılık kapasitesi sayesinde her türlü çevresel koşulda uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Samsung Galaxy ekosisteminin en gelişmiş özellikleri Galaxy Watch'taSmartThings, Samsung Health, Samsung Flow, Samsung Knox, ve Bixby’nin bir araya gelerek oluşturduğu Galaxy ekosisteminin tüm gelişmiş özelliklerini barındıran Galaxy Watch, aynı zamanda Spotify ve Under Armour gibi ortaklarından da aldığı güçle kusursuz bir deneyim sunuyor.
Smart Things desteği sayesinde Galaxy Watch ile sabahları ışıkları ya da televizyonu açmak, yatağa girmeden ısıyı ayarlamak gibi bağlantılı cihazlara ulaşım ve bunların kontrolü bir dokunuş kadar kolay hale geliyor.

Samsung, müzik ve multimedya kullanımını Galaxy Watch ile daha da kolaylaştırdı. Kullanıcılar çevrimiçi ya da çevrimdışı Spotify modunda bir akıllı telefon olmaksızın müzik dinleyebiliyor. Samsung Knox ile bilgilerinin güvenliğini sağlayabiliyorlar ve Samsung Flow ile PC ya da tabletlerini açabiliyor.

Galaxy Watch Türkiye'de
Galaxy Watch'un 46mm’lik "Gümüş" renkli versiyonu 2 bin 199 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile; 42mm’lik "Gece Siyahı" ve "Pembe Altın" renkli versiyonları ise bin 999 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Galaxy Watch’u 17 Eylül'e kadar satın alacak kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış kampanya kapsamında 399 TL değerindeki Galaxy Watch Uyumlu Kablosuz Şarj Cihazı ve 189 TL değerindeki ilave kayış hediye ediliyor.


İlgili etiketler : Samsung Galaxy Watch, Samsung, Akıllı Saat,

Haber Sahibi

Samsung Mobile
 • Eklenme Tarihi

  : 7 Eylül 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Eylül 2018
 • Trafik

  : 539

Diğer Samsung Mobile Haberleri

Benzer Haberler

 • Samsung Samsung Gear Sport Türkiye'de Satışa Sunuldu

  Samsung Gear Sport Türkiye'de Satışa Sunuldu

  Samsung Electronics, sportif bir yaşam tarzını benimseyenler için geliştirdiği Gear Sport akıllı saat modelini Türkiye'de satışa sundu. Eylül ayında Avrupa'nın en büyük tüketici elektroniği ...
  27 Ekim 2017699 defa incelendi
 • LG LG Watch Urbane, MWC 2015'te Görücüye Çıkacak

  LG Watch Urbane, MWC 2015'te Görücüye Çıkacak

  LG’nin şık görünüşlü yeni metal akıllı saati LG Watch Urbane, MWC 2015’te görücüye çıkacak. LG Watch Urbane, gelişmiş özellikleri klasik tasarımla birleştirerek, teknolojiyi yaşam tarzı hali...
  23 Şubat 2015989 defa incelendi
 • Quadro Giyilebilir Teknoloji Ürünlerinde Bir Türk Markası; Quadro

  Giyilebilir Teknoloji Ürünlerinde Bir Türk Markası; Quadro

  Tablet, PC ve Giyilebilir Teknoloji pazarlarının önemli yerli üreticisi Quadro’nun giyilebilir teknoloji ürünleri genişledi. Akıllı Gözlükler Yolda! Türk halkının teknolojiye olan ilgisi...
  13 Ocak 2015890 defa incelendi
 • Samsung Samsung Daha Akıllı Cihazlar, Içerik Ve Servisler Için Sınırları Zorluyor

  Samsung Daha Akıllı Cihazlar, Içerik Ve Servisler Için Sınırları

  Tüketici elektroniğinin yenilikçi ve lider gücü Samsung Electronics, bugün İstanbul’da gerçekleştirdiği ve Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgese’sinde faaliyet gösterdiği tüm ülkelerden uluslarar...
  19 Mart 20121934 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt Samsung Galaxy S20 Ön Satışına Başladı

  Media Markt Samsung Galaxy S20 Ön Satışına Başladı

  MediaMarkt, bugünden itibaren Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra için ön siparişleri almaya başlıyor. Daha gelişmiş ekrana ve kameralara sahip Samsung Galaxy S20 ...
  12 Şubat 2020792 defa incelendi