Vodafone Süper İnternet

 • 11 yıl önce eklendi
 • 5489 defa incelendi
 • Puan : star star star star 200 incelemede 3,72 puan almıştır.

Vodafone’dan Süper Yeni Yıl Hediyesi: “Süper İnternet” ile herkes, her yerde, kolayca internete girecek!
Dünya mobil iletişim lideri Vodafone yine bir ilki gerçekleştirerek herkesin, her yerden kolayca mobil internete erişebilmelerini sağlayacak “Süper İnternet” dönemin başlatıyor. Facebook, Twitter, Windows Live Messenger başta olmak üzere interneti abonelerinin avucuna getiren “Süper İnternet” kampanyasına katılanlar 31 Ocak 2011 tarihine kadar internet erişimi için hiçbir ücret ödemeyecek.

Dünya mobil iletişim lideri Vodafone, mobil iletişimin her alanında, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Herkesin, her yerden internete kolaylıkla bağlanabilmesi için "Süper İnternet" dönemini başlatan Vodafone’un kampanyasına katılanlar Ocak ayı boyunca cep telefonlarından internete ücretsiz bağlanabilecek.

1 Ocak-31 Ocak 2011 tarihlerini kapsayan kampanyaya katılmak isteyen Vodafone aboneleri SUPER yazıp 3636'ya bir kısa mesaj gönderiyor ve 1 Ocak'tan itibaren ücretsiz olarak cepten internet kullanmaya başlayabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 3G/EDGE/GPRS hizmetleri ile uyumlu bir cep telefonuna sahip olmak gerekiyor. Tüm bireysel faturalı ve faturasız hat abonelerinin yararlanabildiği kampanyaya katılanlara, kazanılan hediyelerin kullanımına ilişkin SMS ile bilgilendirme yapılıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şunları söyledi: "3G’nin birinci yılını kutlarken mobil internete ne kadar büyük bir önem verdiğimize vurgu yapmıştık. Bu yaklaşımla ‘Herkese Mobil İnternet’ misyonumuz çerçevesinde her ihtiyaca uygun mobil internet hizmetleri sunmaya devam ettik. Şimdi bu çabalarımızı bir adım daha öteye taşıyoruz. ‘Süper İnternet yılı’ olarak ilan ettiğimiz 2011 yılına girerken, abonelerimize güzel bir yeni yıl hediyesi vermek istiyoruz. Herkes, her yerden internete kolaylıkla bağlansın diye, "Süper İnternet" dönemini başlatıyoruz ve Ocak ayı boyunca abonelerimize sunduğumuz cepten internete erişim hizmeti için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Dünyanın bir numaralı mobil iletişim şirketi olarak, 25 yıllık tecrübe ve birikimimizden aldığımız güçle en son mobil iletişim teknolojilerini, en uygun fiyata abonelerimize sunmaya devam edeceğiz. ‘Süper İnternet’ yeni yılın ilk sürprizi ve 2011 yılında gelecek diğer sürprizlerin de habercisi. Bu vesileyle Vodafone Türkiye ailesi adına, herkesin yeni yılını kutluyor; sağlık, başarı, mutluluk ve huzur dolu bir yıl diliyorum". 31 Ocak 2011’e kadar geçerli olan kampanya bitiminde aboneler SMS ile bilgilendiriliyor. Kampanyadan çıkmak isteyen Vodafone aboneleri ise İPTAL SUPER yazıp 3636'ya ücretsiz bir kısa mesaj yollayarak bunu gerçekleştirebiliyor. Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarının yapılmış olması gerekiyor. Live yazıp 7048’e SMS atarak internet ayarları telefona yüklenebiliyor.
İlgili etiketler : Vodafone, Süoper İnternet, Mobil İnternet, Cep Telefonu Kampanyası, Vodafone İnternet Kampanyası, Vodafone Süper İnternet, İnternet Erişimi, Bedava İnternet, Vodafone Mobil İnternet Süper İnternet,

Haber Sahibi

Vodafone
 • Eklenme Tarihi

  : 17 Ocak 2011
 • Güncelleme Tarihi

  : 23 Ocak 2011
 • Geçerlilik Tarihi

  : 17 Şubat 2011
 • Trafik

  : 5489

Diğer Vodafone Haberleri

Benzer Haberler