Turkcell Europe Avantajları ile Almanya’da

 • 12 yıl önce eklendi
 • 6508 defa incelendi
 • Puan : star star star 238 incelemede 3,48 puan almıştır.
Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, yüzde yüz kendi iştiraki olan Turkcell Europe ile bugün Almanya operasyonunun başladığını açıkladı. Abonelerine, Türkiye'de ve Almanya'da eşsiz bir deneyim yaşatma hedefiyle pazara giren şirket, iddialı ses ve data teklifleri ile piyasayı fethetmeye hazırlanıyor.

Halen Avrupa'nın 3. büyük mobil operatörü olan Turkcell'in iştiraklerinden Turkcell Europe, Frankfurt'ta gerçekleştirdiği basın toplantısı ile Almanya operasyonuna start verdiğini ve satışların 4 Nisan 2011'de ilk etapta 1200 noktada başlayacağını açıkladı. Toplantıda ayrıca şirketin Almanya-Türkiye hattını ilgilendiren avantajlı teklifleri de kamuoyuyla paylaşıldı.

Genel merkezi Köln'de yer alan Turkcell Europe, Almanya'da yaşayan vatandaşlarımızın ve Türkiye ile yoğun ilişkileri bulunan insanların tüm iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını Turkcell kalitesiyle sağlamayı hedefliyor. Ülkenin en gelişmiş ve en hızlı 3G altyapısıyla en kaliteli ürün ve servisleri aboneleriyle buluşturacak olan Turkcell Europe, Türkiye'den Almanya'ya bugüne kadar yapılan en büyük yatırımlardan biri olma özelliğini de taşıyor.

Ciliv: Almanya'yı da Turkcell teknolojisi ve kalitesiyle tanıştırmaktan gurur duyuyoruz

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, "Turkcell Europe ile Almanya operasyonumuzu bugün itibariyle başlatıyoruz. Turkcell olarak hizmette, teknolojide, fiyat avantajında en iyiyi, müşterilerimize sunma prensibimizi artık Almanya'ya da taşıyoruz. Turkcell Europe'un Alman pazarına girişi ile birlikte 9 ülkede 242 milyonluk bir nüfusa hizmet götürür hale geldik. İlk olarak hedefimizde bu ülkede yaşayan yaklaşık 3 milyon vatandaşımız bulunuyor. Ama kısa süre içinde Alman pazarında güçlü bir oyuncu haline gelmeyi, Turkcell Europe ile operasyonlarımızı vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı diğer Avrupa ülkelerine doğru genişletmeyi hedefliyoruz. Almanya'ya gerçekleşen göçten 50 yıl sonra iki ülkeyi, vatandaşlarımızı kurduğumuz mobil iletişim köprüsü ile birbirine bağlamak bize gurur veriyor" dedi.

Avantajlı fiyatlarla kaliteli hizmet, Almanya'da da Turkcell'den

Turkcell Europe, farklı müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Turkcell Europe hattına sahip herkes için birbirinden cazip teklifler sunuyor. Bu tekliflerle hem Almanya hem Türkiye ile her yöne, çok uygun fiyatlara iletişim kurmak mümkün.

Artık tüm Turkcell Europe aboneleri ister ön ödemeli ister faturalı olsunlar; Türkiye'yi ve Almanya'yı her yöne dakikası 9 Euro Cent'e arayabilecekler. Turkcell hattıyla Türkiye'den Turkcell Europe abonelerini arayanlar ise, 10 dakikası 50 kuruştan sevdikleriyle doyasıya konuşabilecek.

Ön ödemeli şekilde, Turkcell Europe'lu olmayı tercih edenleri iki cazip seçenek bekliyor. 15 Euro'ya satın alınabilen "Extra 100" paketinde; Turkcell Europe aboneleriyle sınırsız mesajlaşma ve konuşma, Türkiye ile (Turkcell ve sabit hatlarla) 100 dakika konuşma hakkı bulunuyor. Lansmana özel olarak, ilk 6 ay boyunca "Extra 100" paketi alanlara Almanya'daki cep telefonlarıyla ve sabit hatlarla her yöne 100 dakika konuşma hediye edilecek. İkinci paket "Extra 250" ise 30 Euro. Paket, Turkcell Europe aboneleriyle sınırsız mesajlaşma ve konuşma, Almanya'daki sabit hatlarla sınırsız konuşma, Türkiye ile Turkcell ve sabit hatlar da dahil her yöne 250 dakika konuşma içeriyor. Yine lansmana özel olarak 6 ay boyunca sunulacak fırsat ile Turkcell Europe'tan "Extra 250" paketi alanlar Almanya'da cep telefonlarıyla 250 dakika bedava konuşma şansı elde edecek.

SIM kart değiştirme derdine son

Turkcell Europe abonelerine, artık Türkiye'ye geldiklerinde Almanya ve Türkiye yönüne çok avantajlı fiyatlarla konuşma şansı da sunulacak. Böylece Almanya'dan Türkiye'ye gelenler için SIM kart ve dolayısıyla numara değiştirme zorunluluğu ortadan kalkıyor. Çünkü Turkcell Europe aboneleri Türkiye'deyken hem Almanya, hem Türkiye için her yöne dakikası 20 Euro Cent'e konuşmanın tadını çıkaracaklar. Turkcell Europe müşterileri Türkiye'de arandıklarında, klasik roaming tarifelerinin aksine, ücretlendirilmeyecekler.

Türkiye'de atılan goller anında cebe düşüyor

Turkcell Europe, Almanya lansmanına özel olarak abonelerine sürpriz fırsatlar ve armağanlar da sunmaya hazırlanıyor. Turkcell Europe'u tercih edenler için Turkcell'in tüm mobil servisleri 30 Haziran 2011 tarihine kadar bedava olacak. Bu fırsatla birlikte Almanya'da yaşayan vatandaşlarımız spordan ekonomiye, astrolojiden hava durumuna olup biteni anında cebinden öğrenebilecek. Tuttukları takımın golleri "Goller Cepte" uygulaması ile anında ceplerine gelirken, sevdikleri tüm parçalar "Çalarken Dinlet"le kulaklarını şenlendirecek.

Turkcell Europe'un ilk abonelerine sunduğu özel hediyeler bununla da sınırlı değil. Turkcell Europe lansmanını takip eden 1 ay boyunca Turkcell'liler Almanya'daki Turkcell Europe abonesi yakınlarıyla ilk 10 dakikası bedava görüşebilecekler. 30 Nisan 2011'e kadar sürecek hediye kampanyası ile 10 dakikadan sonrası da dakikası 50 kuruştan hesaplanacak.
Turkcell Europe, mobil internet tutkunlarını da düşünerek cazip bir fırsat oluşturdu. Faturalı hat sahipleri 6 ay boyunca 50 MB'lık sınırlı internet paket için hiçbir ücret ödemeyecek, bedava internetle bedava mobil uygulamaların keyfini sonuna kadar çıkaracak.

Turkcell Europe aboneleri için Tarkan'la tanışma fırsatı

2011 Avrupa Turnesi kapsamında konserler veren Tarkan, Almanya'daki konserlerinde birbirinden güzel şarkılarını Turkcell Europe aboneleri için seslendirecek. 3 Nisan'da Stuttgart, 21 Nisan'da Münih, 24 Nisan'da Düsseldorf, 29 Nisan'da Frankfurt ve 30 Nisan'da Berlin'de gerçekleşecek 5 Tarkan konserinde Turkcell Europe abonelerini çeşitli sürprizler bekliyor olacak ve şanslı Turkcell Europe aboneleri Tarkan'la tanışma fırsatı bulacak.
İlgili etiketler : Turkcell, Turkcell Teknolojisi, Turkcell Europe, Avantajlı Fiyatlar, Turkcell Almanya Kampanyası, Turkcell Tarkan Konseri,

Haber Sahibi

Turkcell
 • Eklenme Tarihi

  : 25 Mart 2011
 • Güncelleme Tarihi

  : 2 Mayıs 2011
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Mayıs 2011
 • Trafik

  : 6508

Diğer Turkcell Haberleri

Benzer Haberler

 • Turkcell Almanya'ya Yılın En Başarılı Yatırımı Turkcell'den

  Almanya'ya Yılın En Başarılı Yatırımı Turkcell'den

  Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti Yatırım Kurumu’nun (NRW Invest) yaptığı araştırmanın sonucunda ‘yılın en iyi yatırım yapan şirketi’, Turkcell Europe seçildi. Turkcell Europe bu başarısıyla NRW I...
  9 Temmuz 20131389 defa incelendi
 • Turkcell Turkcell Europe'tan Almanya'da Hızlı Başlangıç

  Turkcell Europe'tan Almanya'da Hızlı Başlangıç

  Abonelerine Türkiye’de ve Almanya’da eşsiz bir deneyim yaşatma hedefiyle Almanya pazarına giren Turkcell Europe, iddialı ses ve data teklifleri ile piyasayı fethetti. 132 bin aboneye ula...
  22 Ağustos 20113058 defa incelendi
 • Turkcell Turkcell'in Sesi Artık HD Kalitesinde

  Turkcell'in Sesi Artık HD Kalitesinde

  Turkcell 3G altyapısı, Türkiye’nin tamamında HD ses kalitesini destekleyecek şekilde yenilendi. Cep telefonu üzerinden sesli iletişim teknolojisinin son halkası HD Ses, telefon konuşmalarını...
  17 Nisan 20112159 defa incelendi
 • Turkcell Turkcell ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nden 5G'de Yerli Üretim Atağı

  Turkcell ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nden 5G'de Yerli Üretim

  Yerli 5G teknolojileri geliştirmek için çalışmalarına devam eden Turkcell, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile işbirliğine gitti. Yapılan a...
  1 Aralık 20161122 defa incelendi
 • Turkcell Stadyumlarda Turkcell Akıllı Bilet Dönemi Başlıyor

  Stadyumlarda Turkcell Akıllı Bilet Dönemi Başlıyor

  Turkcell’in Akıllı Bilet Teknolojisi,  yeşil sahaya çıkıyor... Türkiye Futbol Federasyonu ve Turkcell arasındaki varılan işbirliği kapsamında artık biletler tek bir SMS ile cebe gelecek...
  13 Kasım 20122234 defa incelendi