Next Level Üreten Kadınlar Kulübü Farklı El Sanatlarıyla Tanıştırıyor

 • 2 yıl önce eklendi
 • 1752 defa incelendi
 • Puan : star star 21 incelemede 1,81 puan almıştır.
JLL Türkiye tarafından yönetilen, pandemi döneminde aldığı hijyen önlemleri ve açık teras alanı ile ziyaretçilerine nefes aldıran Next Level Alışveriş Merkezi, “Üreten Kadınlar Kulübü” dijital atölyeleri ile kadınları farklı el sanatları ile tanıştırmaya devam ediyor.

Her hafta bir dijital atölye gerçekleştiren kadınlar kulübünün ilk olarak Wayuu çanta yapımı ve seramik sanatı ile başladığı atölyelerde bu hafta amigurumi atölyesi gerçekleştirilecek. Başvurular 11-12-13 Eylül tarihlerinde yine nextlevelavm instagram hesabı üzerinden yapılabilecek.

Amigurumi atölye malzemeleri hediye
Uzman eğitmen Ayşe Koç tarafından verilen amigurumi eğitiminin videosu katılımcılarla paylaşılarak atölye malzemeleri de alışveriş merkezinin hediyesi olarak şanslı kadınlara teslim edilecek; evlerinde videodaki yönergelere göre eğitim almalarına ve ürünleri yapmalarına imkan tanınacak.

Sanat hayatın her daim içinde olmalı
Proje yöneticileri konuyla ilgili, “Sanat hayatın her daim içinde olmalı; biz de özellikle bu zor pandemi döneminde kadınlara bir nebze moral verelim, onları kolayca öğrenebilecekleri, keyifle hayata geçirebilecekleri sanat dallarıyla buluşturalım istedik. Bu sayede hem üretmenin hazzını hem de sanatla uğraşmanın rahatlatıcı hissini yaşayacaklar. Güzel hobiler yanında dileyen katılımcılar başlangıç düzeyindeki bu eğitimleri geliştirerek farklı alanlarda profesyonelleşebilirler” açıklamasında bulundular.

Atölyelerde hayata geçirilen ürünler sergilenecek
Her hafta 10 kişi olmak üzere her ay 40 kadına ücretsiz katılımın sağlanarak atölye malzemelerinin hediye edildiği Üreten Kadınlar Kulübü’nde hayata geçirilen el emeği göz nuru ürünler daha sonra sergilenecek; atölyeler de ara vermeden devam edecek.
İlgili etiketler : Next Level, Üreten Kadınlar Kulübü, Etkinlik,

Haber Sahibi

Ankara Next Level AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 8 Eylül 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 8 Eylül 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 13 Eylül 2020
 • Trafik

  : 1752

Diğer Ankara Next Level AVM Haberleri

Benzer Haberler