Müşteri Hizmetlerinde N11.com'a Dünyadan İki Ödül

 • 6 yıl önce eklendi
 • 1502 defa incelendi
 • Puan : star star 23 incelemede 2,3 puan almıştır.
Kuruluşundan bu yana geçen kısa süre zarfında birçok başarıya imza atan n11.com, uluslararası platformda da başarısını tescilledi ve iş dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Stevie Awards’da ‘E-Ticaret Sektöründe Müşteri Hizmetleri Ödülü’ ve ‘Yılın Ön-Ofis Müşteri Hizmetleri’ dallarında bronz ödüllerine layık görüldü.

Uluslararası platformda birçok başarının farklı alanlarda ödüllendirildiği tek küresel organizasyon olan ve ayrıca iş dünyasının en prestijli yarışmaları arasında bulunan Stevie Awards Ödülleri, 21 Şubat 2014 tarihinde Las Vegas’ta düzenlenen tören ile başarılı olan firmalarıaçıkladı. Satış ve Müşteri Hizmetleri alanında 8’incisi düzenlenen Stevie Awards Ödülleri’nde bu sene 1.500’den fazla başvuruyu 260 kişiden oluşan jüri değerlendirdi. 8. Stevie Ödülleri'nde Müşteri Hizmetleri kategorisinde iki farklı dalda da ödüle layık görülen n11.com, tüketicinin güvenini kazanmak için gerçekleştirdiği çalışmalar, hızlı çözüm anlayışı ve satış sonrası destek hizmeti ile ‘E-Ticaret Sektöründe Müşteri Hizmetleri Ödülü’ ve ‘Yılın Ön-Ofis Müşteri Hizmetleri’ dallarında bronz ödül aldı.

Nisan 2013’te tüketiciler ile buluşan e-ticaret platformu n11.com, kuruluşundan bu yana geçen 10 aylık zaman zarfında, KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarak hızlı ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdi. İşletmeden tüketiciye (B2C) satış anlayışı ile ticarette gri alanlar yaratmadan, belgeli, tüketici haklarına saygılı ciddi bir platform ile ekonomiyi büyüten ve Türkiye’de e-ticaretin liderleri arasına giren n11.com,sadece call center hizmetleri için 55 personelle hizmet vererek, ilk 9 ayda 270 binin üzerinde çağrı cevaplayarak, %90 memnuniyeti oranına ulaştı.
İlgili etiketler : N11.com, Ödül, N11.com Müşteri Hizmetleri, Müşteri Hizmetleri, Başarı,

Haber Sahibi

N11.com
 • Eklenme Tarihi

  : 26 Şubat 2014
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Mart 2014
 • Trafik

  : 1502

Diğer N11.com Haberleri

Benzer Haberler