Modanisa.com İlk Deneyim Mağazası’nı Açıyor

 • 7 yıl önce eklendi
 • 1899 defa incelendi
 • Puan : star star star star 46 incelemede 3,85 puan almıştır.
Reuters tarafında dünyanın en popüler muhafazakar moda sitesi seçilen Modanisa.com, Ümraniye’de ilk ‘Deneyim Mağazası’nı açıyor. ‘Mağazadan Beğen, İnternetten Evine Gelsin’ konseptiyle Modanisa.com sitesindeki en beğenilen, en çok satan, yeni sezon ürünler arasından deneme amaçlı seçilen ürünler mağazada moda severlerle buluşturulacak. Mağazada müşterinin beğendiği ürün aynı gün evine kargolanacak, ayrıca stoğu olan seçili ürünler direk mağazadan da satın alınabilecek.

2011 yılında kurulan, bugün 57’den fazla ülkeye sunduğu 30 bin çeşit ürün ve 300’ü aşkın marka ile Türkiye’nin ilk ve dünyanın ise; en büyük muhafazakar online alışveriş sitesi Modanisa.com, alışveriş dünyasına yepyeni bir konsept kazandırıyor.

AYNI GÜN KARGO
25 Mayıs Pazartesi günü Ümraniye Alemdağ Caddesi’nde kapılarını açan Modanisa.com mağazası, Türkiye’de ilk kez uygulanacak bir hizmet veriyor.

‘Modanisa Deneyim Mağazası’ denilen sistemle, müşteriler site üzerinde beğendikleri ürünleri deneyimleme şansına sahip olacak. Beğendikleri ürünleri site üzerinden sipariş vererek satın alacaklar. Ürünler aynı gün kargoya teslim edilerek en hızlı şekilde müşterilere ulaşması sağlanacak. 17 binin üzerindeki ürün çeşidinden en çok satılan yeni ve trend ürünler de mağazada satışa sunulacak.

Mağazanın arkasında yer alan bahçe, Ramazan Ayı’nda hizmete girecek ve bu bahçede Modanisa Kadın Kadına Sohbet etkinlikleri düzenlenecek. Sadece kadınlara hizmet verecek olan bu özel alanda alışverişe gelen hanımlar, çay ve kahve ikramları ile alışveriş keyiflerini tamamlayacak.İlgili etiketler : Modanisa.com, Modanisa.com Mağazası,

Haber Sahibi

Modanisa
 • Eklenme Tarihi

  : 21 Mayıs 2015
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Mayıs 2015
 • Trafik

  : 1899

Diğer Modanisa Haberleri