Çocukların Sevgilisi Disney Channel Karakterleri Phineas Ve Förb İstinyepar'ta

 • 7 yıl önce eklendi
 • 3380 defa incelendi
 • Puan : star star star 138 incelemede 2,89 puan almıştır.
İstinyePark, 23 Nisan’da çocukları Disney Channel’ın en popüler karakterlerinden Phineas ve Förb’le buluşturuyor. 21 - 23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik kapsamında; şovun en popüler karakterlerinden Ajan P’nin katılımıyla, şovun içeriğine uygun olarak kurgulanan Sihirli Kimya Atölyesi, Chain Reaction, Boyama Atölyesi ve Perry Dans Atölyesi, çocuklara unutulmaz bir 23 Nisan tecrübesi yaşatacak.

İstinyePark 23 Nisan’da çocukları Disney Channel’ın en popüler şovlarından biri olan
Phineas ve Förb ile buluşturuyor. Fineas ve Förb adlı kardeşlerin yanı sıra onların yanındayken evcil bir ornitorenk olan; başları derde girdiği an ise gizli Ajan P’ye dönüşen Perry'nin maceralarını konu alan çizgi dizi, tüm dünyadaki çocuklar tarafından ilgiyle izleniyor.
 
Şovun ana karakterlerinden Ajan P’nin 21 - 23 Nisan tarihleri arasında İstinyePark’ta çocuklarla buluşacağı etkinlikte, pek çok sürpriz atölye çalışması ve oyun da yer alıyor. Phineas ve Förb’ün içeriğine uygun olarak kurgulanan etkinlikte, Sihirli Kimya Atölyesi, Chain Reaction, Boyama Atölyesi ve Perry Dans Atölyesi, çocuklara unutulmaz bir 23 Nisan yaşatacak.

Gizemli Ajan P ilk defa Türkiye’de çocuklarla buluşuyor!
Ana aktivite alanına kurulacak Phineas ve Förb etkinliğinde, çocuklar hem serinin en popüler karakterlerinden Ajan P ile yakından tanışma fırsatı bulacak, hem de kendileri için hazırlanan eğlenceli grup çalışmalarına katılarak mutluluklarını katlayacaklar.

Üç gün boyunca 11.00 - 19.00 saatleri arasında yapılacak etkinliklerde çocuklar, kendilerini bir kimyager gibi hissedecekleri, sürprizlerle dolu bir atölye çalışması olan Sihirli Kimya Atölyesi’nde karışımlardan bileşiklere
bir çok terimi uygulamaları ile öğrenecekler. Malzemeleri karıştırıp
rengarenk reaksiyonlar
yaratarak, maddenin bütün
hallerini anında görebilecekler.

Çocukların Fineas, Förb ve Ajan P karakterlerini en kolay ve eğlenceli şekilde çizmeyi öğrenip, boyayıp, yanlarında o günün hatırası olarak evlerine götürebilecekleri bir atölye olan Boyama Atölyesi’nde ise etkinliğe katılan çocuklar, kendi eserlerini yaratacaklar. Perry Dans Atölyesi’nde, Ajan P ve dansçıları önce, MC tarafından çocuklara öğretilen Perry dansını çocuklarla beraber gerçekleştirecek ve daha sonra meet&greet’le bir araya gelerek fotoğraf çektirip o anı ölümsüzleştirme şansına sahip olacaklar. Ajan P ve dansçıları günde 4 defa 12:00, 14:00, 16:00 ve 18:00’de sahneye çıkıp, kendi danslarını gerçekleştirip, çocuklarla buluşacak.

Siz de çocuğunuza unutulmaz bir 23 Nisan etkinliğinde, bir Disney Channel karakteriyle tanışmak ayrıcalığını yaşatmak istiyorsanız, Phineas ve Förb etkinliği İstinyePark’ta sizi bekliyor.
İlgili etiketler : İstinye Park, İstinyepark Avm, 23 Nisan Etkinlikleri, Çocuk Bayramı, Sihirli Kimya Atölyesi, Chain Reaction, Boyama Atölyesi, Perry Dans Atölyesi,

Haber Sahibi

İstinyePark AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 12 Nisan 2013
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Nisan 2013
 • Trafik

  : 3380

Diğer İstinyePark AVM Haberleri

Benzer Haberler