6. Avon Meme Kanseri ile Mücadele Yürüyüşü

 • 13 yıl önce eklendi
 • 4508 defa incelendi
 • Puan : star star 67 incelemede 2,06 puan almıştır.
6. Avon Meme Kanseri İle Mücadele Projesinin 15. Yılında, 15 Bin Kadın Meme Kanseri İle Mücadele İçin Yürüyecek!

Nükhet Duru ve sürpriz konuk sanatçılar, Meme Kanseri ile Mücadele için sahneye çıkacak! Meme kanserinde erken teşhisin hayat kurtardığını anlatmak isteyen dünyanın önde gelen güzellik şirketi AVON, bu yıl da herkesi Meme Kanseri ile Mücadele Yürüyüşü’ne davet ediyor.

AVON Meme Kanseri ile Mücadele Projesi kapsamında bu yıl 6. kez gerçekleşecek olan yürüyüş, 9 Ekim Pazar günü Ortaköy-Beşiktaş hattında düzenlenecek. Saat 13:30’da Ortaköy’de başlayacak olan yürüyüş, Beşiktaş Meydanı Vapur İskelesi’nin önünde projenin sözcüsü Nükhet Duru ve sürpriz konuk sanatçıların konseri ile devam edecek. Konser ve çok sayıda aktivite ile renklenecek olan yürüyüş kadın, erkek, çocuk binlerce katılımcıya unutamayacakları bir gün yaşatacak. ‘Benim başıma gelmez’ demeden, bu yürüyüşe katılmak için şimdiden planlarınızı yapın, 9 Ekim Pazar gününü ajandanızda boş bırakın…

AVON, Türkiye’de 15 yıldır sağlık alanında yürütülen en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi olan ‘Meme Kanseri ile Mücadele Projesi’ kapsamında, 9 Ekim Pazar günü düzenleyeceği yürüyüş ile İstanbul ve Anadolu’dan binlerce katılımcıyı biraraya getirmeye hazırlanıyor.

Türkiye’de her yıl yaklaşık 30 bin kadının hayatını tehdit eden meme kanseri ile ilgili bir kez daha ‘Erken Teşhis Hayat Kurtarır’ diyecek olan binlerce kadın; tek bir ses, tek bir yürek, tek bir adım olup yürüyecek.

Nükhet Duru ve sürpriz konuk sanatçılar sahnede
AVON Meme Kanseri ile Mücadele Projesi’nin sözcüsü olan Nükhet Duru, yürüyüşün sonunda Beşiktaş Meydanı’nda düzenlenecek konser ile sevenleri ile buluşacak. Katılımcılar sürpriz konukların da sahne alacağı bu özel konserde keyifli dakikalar geçirirken, meme kanseri ile mücadele için farkındalık yaratacak.

Yürüyüşe projenin gönüllü elçileri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda basın mensubu katılacak.

‘Meme Kanseri ile Mücadele Ürünleri’nden satın alarak destek olun Proje çerçevesinde toplumu meme kanserine karşı bilinçlendirmeyi hedefleyen AVON, aynı zamanda Meme Kanseri ile Mücadele Ürünleri aracılığıyla fon toplamayı sürdürüyor.

Etkinlik alanına kurulacak olan AVON standlarından, AVON Meme Kanseri ile Mücadele Ürünleri satın alacak katılımcılar, bu şekilde projeye destek verecekler. AVON Meme Kanseri ile Mücadele Ürünleri’nden; ’Pembe Taşlı Rozet‘, ’Pembe Renkli Nemlendirici Sabun’, ‘Meme Kanseri ile Mücadele Takı Aksesuarı’ ve ‘Özel Tasarım Kalpli Ayna’ gibi birbirinden şık ürünler destek verecek katılımcıları bekliyor olacak.İlgili etiketler : Avon, Meme Kanseri, Yürüyüş, Nükhet Duru,

Haber Sahibi

Avon
 • Eklenme Tarihi

  : 3 Ekim 2011
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 7 Ekim 2011
 • Trafik

  : 4508

Diğer Avon Haberleri

Benzer Haberler