Ana Sayfa » AVM » Afyon » Zeyland AVM Alışveriş ve Eğlence Merkezi

Zeyland AVM Alışveriş ve Eğlence Merkezi

 • 14 yıl önce eklendi
 • 14266 defa incelendi
Zeyland AVM Alışveriş ve Eğlence Merkezi

Zeyland AVM Afyon Alışveriş Merkezi


23 Şubat 2008 tarihinde Afyonkarahisar`ın İlk ve Tek Alışveriş , Eğlence ve Yaşam merkezi, bünyesinde Afyon ve çevre illere hizmet veren yörenin ilk Ev ve Yapı marketi Tekzen, B.İ.M , 5 salonlu modern Zeyland Cinens sineması, Petrol Ofisi, Burger King, Fast-Food alanları ve ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak markalar ile birlikte kapılarını açmıştır.

400 araçlık otoparka sahip olan Zeyland AVM,  Türkiye’nin bir kanal gibi günlük ortalama 40000 araç geçen yolu üzerinde, Doğudan Batıya , özellikle yaz aylarında seyahat eden ve kış aylarında Türkiye’nin eşsiz Termal otellerinde dinlenmeye gelen milyonlarca kişinin uğrak bir noktasındadır.

Afyonkarahisar’ın ilk alışveriş ve eğlence merkezi olmasından dolayı öncelikli hedef kitle yöre halkıdır.Ziyaretçilerin alışveriş dışındaki sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamayı da misyon edinen Zeyland AVM , çeşitli organizasyonlarla toplum bilincini artırarak Afyonkarahisar’da adeta yaşamın moda ve kültür-eğlence rehberi olmaktadır.

Zeyland Alışveriş ve Eğlence Merkezi, ikinci hedef kitlesi olan ve senenin 7 ayı boyunca seyahat eden tatilcilerin yemek,benzin,ev malzemeleri ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet vermektedir.

 Zeyland Alışveriş ve Eğlence   Merkezinin değeri Afyonkarahisar’ın Turizm ve Termal yatırım teşvik bölgesi içinde bulunması ile mevcut ve yapılacak dev otellere yakınlığından dolayı oldukça önem kazanmıştır.

Zeyland avm projesi konumu ve konsepti itibariyle bir  alışveriş merkezi olmanın çok ötesinde bir yaşam ve konaklama merkezi olarak hizmeti misyon edinmiştir. . . 

Zeyland AVM Alışveriş ve Eğlence Merkezi Adresi :İzmir Karayolu 6.km 62/B Erkmen Afyonmerkez / Afyon
Telefon :+90 272 2463363
Web Adresi :http://www.zeylandavm.com
İlgili etiketler : Ayfon Zeyland Alışveriş Merkezi,

Yakındaki AVM'ler

 • Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi

  Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi

  Türkiye’de yoğun trafiğin yaşandığı, yolların kesiştiği noktada, Afyonkarahisar merkeze 10 km mesafede olan Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi;departman mağaza, hipermarket, kafe-...
  7 yıl önce12936 defa incelendi
 • Park Afyon Alışveriş Merkezi

  Park Afyon Alışveriş Merkezi

  Park Afyon, Batı Anadolu’da bir kavşak noktası olan Afyonkarahisar’ın şehir merkezinde, eski otobüs terminali arazisinde inşa edilen bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak 10 Eylül 2015’...
  9 yıl önce12307 defa incelendi
 • Afium Outlet ve Eğlence Merkezi

  Afium Outlet ve Eğlence Merkezi

  İkbal'in kurucusu Salim Usta 1922 Yılında Afyon'da mütevazi Anadolu Lokantası kurarak başladı ve İKBAL'in öyküsü 2010 Ağustos ayında Afyon'da açılan Afium Outlet ve Eğlence Merkezi ile ...
  11 yıl önce13913 defa incelendi