Ana Sayfa » AVM » Eskişehir » Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi

 • 3 yıl önce eklendi
 • 19362 defa incelendi
Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi


Eskişehir’e büyük bir canlılık katan, Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi; Anadolu Üniversitesi ve Hava Müzesinin karşısında bulunmaktadır. Şehrin önemli kavşak noktaları arasında yer alan Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerinin kolaylıkla ulaşabileceği konumuyla ön plana çıkmaktadır.

45 bin metrekare alana sahip Özdilek  Eskişehir Alışveriş Merkezi bünyesinde departman mağaza, hipermarket, kafe ve restoran, 10 salondan oluşan Özdilek Sinemaları, Qualitasspa Sağlık ve Yaşam Merkezi, çocuk eğlence merkezi ,elektronik market, hipermarket ,Türk ve Dünya mutfağının seçkin yiyecek  ve içecek markaları, eczane, bay-bayan kuaför, kuru temizleme ile tüm ziyaretçilerinin taleplerini aynı anda karşılamaktadır.

Yeşil alanlar, açık otopark ve 622 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla hizmet veren Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi; aydınlık, ferah, güvenli ve rahatlığı ön plana çıkaran mimari özelliklere sahiptir.

Alışveriş Merkezi; konumu, müşteri odaklı mimarisi, kalitesi ve teknolojisi ile modern bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlanırken yılın her günü ziyaretçilerine rahatça alışveriş ve eğlence imkanı sunmaktadır. 
Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi Adresi :Hoşnudiye Mah. Doğruer Sok. No.1 Tepebaşı Eskişehir Merkez / Eskişehir
Telefon :0 222 330 59 69
Web Adresi :http://www.ozdilek.com.tr/tr/alisveris-merkezleri/eskisehir-alisveris-merkezi
İlgili etiketler : Eskişehir Alışveriş Merkezleri,
Faaliyet gösterdiği iller : Eskişehir

Yakındaki AVM'ler

 • Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi

  Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi

  Yıllık ortalama 6 milyon kişinin ziyaret ettiği Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi projesinde, konusunda uzman kurumlarla işbirliği yapıldı. Merrill Lynch Global Principal Investments Grou...
  9 yıl önce21246 defa incelendi
 • Eskişehir Espark Alışveriş Merkezi

  Eskişehir Espark Alışveriş Merkezi

  2007 yılında faaliyete geçen Espark Alışveriş Merkezi Eskişehir’in odak noktası konumundadır. Espark Alışveriş Merkezi ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir. 15...
  9 yıl önce52527 defa incelendi