Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Anadolu ) » Novada Ataşehir Alışveriş Merkezi

Novada Ataşehir Alışveriş Merkezi

 • 12 yıl önce eklendi
 • 47088 defa incelendi
Novada Ataşehir Alışveriş Merkezi

Novada Ataşehir AVM Hakkında


Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezi yatırımcısı Turkmall’un Türkiye’de geliştirdiği Novada markasının ikincisi, İstanbul’un yeni finans merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Ataşehir’de açıldı.

Bugün eğlenceli etkinlikleri ile ziyaretçilerini karşılayan Novada Ataşehir; keyifli ve eğlenceli bir alışveriş alışkanlığı sunacak.

Güçlü mimarisi ve başarılı plan çözümleriyle bölgenin tüm ihtiyaçlarını çok katlı bir konseptte sunan Novada Ataşehir, açılışıyla birlikte sosyal sorumluluk projesini de hayata geçirecek. Pek çok ünlü ismin destek verdiği "Bana Elini Ver”projesi, Novada Ataşehir ve KonserVe Organizasyon ile Umut Çocukları Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilecek. Ünlülerin el izleri ve imzalarının yer aldığı bu çok özel koleksiyon 22 Şubat 2013 tarihinde Novada Ataşehir’de ziyarete açıldı.

Ataşehir’de yeni moda, Novada
Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezi yatırımcısı Turkmall’un Hat Coğrafi A.Ş ve Ataşehir Belediyesi ortaklığıyla geliştirdiği Novada Ataşehir; İstanbul’un Anadolu yakasında yoğun toplu konut projeleri, büyük şirketlerin genel müdürlükleri ve planlanan finans merkezi ile kentin yeni hayat merkezlerinden biri olan Ataşehir’de açıldı.

Bu modern ve kolay ulaşılan şehir içi alışveriş merkezinin bina çevresindeki yeşil alanları ve çevre düzenlemesi ana kiracılardan TEKNOSA tarafından gerçekleştirildi.

50 milyon Euro yatırım değerine sahip Novada Ataşehir’de 3.950 metrekarelik hipermarket, farklı ölçeklerde mağazalar, ulusal ve uluslararası markalar ile restoran ve kafeler yer alıyor. Bölgedeki metrekare ve sayıca en fazla çocuk konseptli mağazaları da bünyesinde bulunduran alışveriş merkezi, Ataşehir Belediyesi’ne ait 4.000 metrekarelik nikah salonu ile de en mutlu anların yaşanacağı bir mekan olacak.
Novada Ataşehir Alışveriş Merkezi Adresi :Küçükbakkalköy Mah. Şehit Şakir Elkovan Cad. No:20 Küçükbakkalköy Ataşehir / İstanbul ( Anadolu )
Telefon :0 216 575 6520
Web Adresi :http://www.novadaatasehir.com/
İlgili etiketler : Alışveriş Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Anadolu )

Yakındaki AVM'ler

 • Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi...
  5 yıl önce69117 defa incelendi
 • Watergarden İstanbul Alışveriş Merkezi

  Watergarden İstanbul Alışveriş Merkezi

  Göz kamaştıran su, ışık, lazer ve ateş gösterileri... Restoranlar ve kafeler... Sokak lezzetleriyle dolu nostalji sokağı... Sinema, tiyatro ve konser alanları... Doğayı şehre taşıyan oy...
  6 yıl önce51218 defa incelendi
 • Bulvar 216 Ataşehir Alışveriş Merkezi

  Bulvar 216 Ataşehir Alışveriş Merkezi

  Bulvar 216 Ataşehir'in Hayatı Çok Sevme Yeri
  7 yıl önce8826 defa incelendi
 • Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi

  Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi

  Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, Carrefour’un Türkiye’deki ilk alışveriş merkezi olarak, 1996 yılının Nisan ayında İstanbullularla buluştu.
  10 yıl önce48585 defa incelendi