Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Marmara Forum AVM - Alışveriş Merkezi

Marmara Forum AVM - Alışveriş Merkezi

 • 14 yıl önce eklendi
 • 328832 defa incelendi
Marmara Forum AVM - Alışveriş Merkezi

Marmara Forum Alışveriş Merkezi Hakkında


Bir alışveriş merkezinden daha fazlası: Marmara Forum

Marmara Forum 300’den fazla ulusal ve uluslararası markayı bünyesinde barındıran bir alışveriş merkezinden çok daha fazlasını misafirlerine sunuyor. Mimari özellikleri, Türkiye’nin en çok salona sahip sineması, teknolojik mağazaları, ev dekorasyonu, fitness ayrıcalığı ve etkinlikleriyle ihtiyaç duyulan her şey tek bir alışveriş merkezinde, Marmara Forum’da bulunuyor. 

İstanbul’da yeniliğin adresi olan Marmara Forum’da, her yaşa hitap edecek farklı konseptler yer alıyor. Modern ve ferah mimari özellikleri, güçlü mağaza karması, ilkleri sunması, yeni deneyimlerle bütünleşen eğlence ve alışveriş konseptleri ile bir buluşma noktası, her yaştan ziyaretçiler için bir alışveriş merkezinden çok daha fazlası… 

Aydınlık ve rahat gezilebilir geniş koridorları  ile müşterilerine son moda trendlerini sunarken, açık hava terasları, Myforum eğlence stüdyosu, ve Marmara Forum Expo Center içerisinde yer alan Dünyanın en kapsamlı Uzay Sergisi ile de eğlence ve sosyal hayatı bir arada sunuyor.

300’den fazla marka…

Carrefoursa’nın 13 bin metrekare alana kurduğu ve Türkiye’deki ilk konsept hipermarketini içinde barındıran Marmara Forum’da Bauhaus, Türkiyenin en büyük Decathlon mağazası, Saturn, en büyük  Cinemaximum, Boyner, YKM, en büyük D&R, en büyük H&M, C&A, Play Bowling, Teknosa, Zara, Marks&Spencer, Bimeks, LC Waikiki ve FLO da metrekare olarak en büyük mağazalar arasında yer alıyor.  

Marmara Forum’da ayrıca Massimo Dutti’den Stefanel’e; Benetton’dan Mango’ya; Lacoste’tan Network’e, GANT’dan GAP’e ve Armani Junior’a kadar kadın, erkek, çocuk ve iç giyimde iddialı ulusal ve uluslararası markaların yanısıra Atasay, Altınbaş, Gülaylar, Assos ve Swarovski gibi mücevher markaları da bulunuyor. 

Türkiye’nin en çok salona sahip sineması…

13 bin metrekarelik eğlence alanı, Çocuk Sokağı, Virtual World, bowling, sinema ve çocuk oyun alanlarıyla yenilikleri ve trendleri takip eden  Marmara Forum, aralarında REAL D ekrana sahip salonların da olduğu, toplam 16 sinema salonlu Cinemaximum ile Türkiye’nin en fazla salona sahip sinemasını bünyesinde barındırıyor.  

Teknolojinin merkezi…

11 bin 555 metrekarelik teknoloji alanında yer alan Alman teknoloji devi Saturn’ün yanı sıra, Teknosa, Bimeks, Sony, Arçelik, Siemens, Tefal ve Bosch gibi markalarıyla Marmara Forum, teknolojinin adresi.

Ev dekorasyonunun en moda markaları bir arada…

Bauhaus,  Zara Home, Chakra, Home Sweet Home, Penelope, Yataş, Step Halı gibi ev dekorasyon ve mobilya alanında 13 ayrı markaya ev sahipliği yapan Marmara Forum’daki ev dekorasyon alanı toplam 21 bin 350 metrekare.

Pure Jatomi Fitness  Marmara Forum’da

2900 m²  alanda yer alan Pure Jatomi Fitness, 3000’in üzerinde üyeye sahip. Kardiyo Seansları, mini basketbol sahası, bilardo, masa tenisi, internet cafe, dumble alanı ve ağırlık istasyonlarının yanı sıra Reebok’un yaratmış olduğu Fit To Flex ve Jukkari gibi diğer spor merkezlerinde olmayan dersleri de üyelerine sağlıyor. Her türlü spor ve egzersiz hareketlerinin yapılabildiği aletlerin bulunduğu Pure Jatomi Fitness’da her yaştan insanın bünyesine uygun programlar eşliğinde spor yapma imkanı sunuluyor. En son trendlerle donatılmış egzersiz alanları, grup aktiviteleri ve keyifli yaşam alanlarının tümünden günün her saati yararlanabiliyor. 

Sosyal etkinlikler 

Marmara Forum yıl boyunca pek çok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bunların yanı sıra bünyesinde bulundurduğu farklı eğlence konseptleri de ziyaretçilere geniş bir yelpazede sosyal etkinlikler sunuyor. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen MyForum Eğlence Stüdyosu, Çocuk Sokağı, Virtual World, NASA: A Human Adventure Uzay Sergisi, farklı yaş gruplarından pek çok ziyaretçiyi ağırlıyor. 
Marmara Forum AVM - Alışveriş Merkezi Adresi :Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Osmaniye - Merter Bakırköy / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :
Web Adresi :http://www.marmaraforum.com.tr/
İlgili etiketler : Multi Development,

Yakındaki AVM'ler

 • Aqua Florya Alışveriş Merkezi

  Aqua Florya Alışveriş Merkezi

  Eğlence ve alışveriş keyfini buluşturan Aqua Florya Alışveriş Merkezi’nin en büyük çekim gücü, Haziran 2011’de açılan dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum’u bünyes...
  8 yıl önce18208 defa incelendi
 • Airport Alışveriş Merkezi

  Airport Alışveriş Merkezi

  Dünya Markalarının Yer Aldığı 120 mağaza. Bakırköy ve Ataköy sakinleri ve gençlerinin yeni buluşması noktası olan Airport Outlet Center hizmetinizde.
  11 yıl önce88386 defa incelendi
 • Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi

  Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi

  Türkiye’nin ilk büyük alışveriş merkezi olan Galleria, yıllarca İstanbul’un her noktasından ziyaretçi kitlesine ev sahipliği yaparak, Türkiye’de alışveriş merkezlerinin ve tüketici alış...
  11 yıl önce50659 defa incelendi
 • Ataköy Plus Alışveriş Merkezi

  Ataköy Plus Alışveriş Merkezi

  Açıldığı 14 Nisan 2010 yılından bu yana Stil sahibi, marka algısı yüksek, zengin damak tadına sahip lezzetler sunan, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile kendini sürekli geliştiren Atak...
  11 yıl önce35164 defa incelendi

Marmara Forum AVM - Alışveriş Merkezi Mağazaları