Vodafone Beyin Takımı 7070 Bilgi ve Eğlence Servisleri

  • 13 yıl önce eklendi
  • 4253 defa incelendi
  • Süre: 00:33
  • 2011 Yapımı
  • star star star 94 / 3,05  

Vodafone

Vodafone 7070 Servislerine nasıl abone olabilirim? Cep telefonunuzun menüsünde yer alan Özel Servisler bölümüne girerek servis bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu menüde bilgiden eğlenceye, spordan haberlere kadar her türlü bilgiye tek bir tuşla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu servislere abone ola... devamını oku >

Vodafone Reklamı Hakkında :
Vodafone 7070 Servislerine nasıl abone olabilirim?

Cep telefonunuzun menüsünde yer alan Özel Servisler bölümüne girerek servis bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu menüde bilgiden eğlenceye, spordan haberlere kadar her türlü bilgiye tek bir tuşla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu servislere abone olarak periyodik bir şekilde abonesi olduğunuz servisin hizmetlerini cebinize kısa mesajla alabilirsiniz.

Abonesi olmak ya da tekil içerik içeren servislerimizden istediğinize bilgi sayfasında kırmızı şekilde yer alan anahtar kelimeyi 7070'e göndermeniz yeterli olacaktır. Ardından cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Etiketler : Video Haber Servisi, Flaş Haber Servisi, Futbol Servisi, Fal Servisi, Hava Durumu Servisi, Namaz Servisi, Tarot Servisi, Sinema Servisi, Şans Oyunları Servisi, Döviz Servisi, At Yarışı Servisi, Tüyo Servisi, Komik Karikatürler Servisi, Vodafone Servisleri,