Yeni Prime Üyelerinin İlk Üç Aylık Üyelik Ücretleri Amazon'dan

 • 2 ay önce eklendi
 • 362 defa incelendi
Amazon Prime'a üye olduktan sonra alışveriş yapan Amazon.com.tr müşterileri, ilk üç ay boyunca her ay bir alışverişinde Prime üyelik ücreti tutarında indirim kuponu kazanacak.

Amazon, Prime üyeliğinin ayrıcalıklarından çok daha fazla kişinin faydalanabilmesi amacıyla cazip bir kampanya başlattı. Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanya kapsamında Amazon Prime'da üyeliğini başlatan Amazon.com.tr müşterilerine, ilk üç ay boyunca her ay belirli ürünlerde geçerli ilk alışverişlerinde Prime üyelik ücreti kadar indirim kuponu hediye edilecek. 

Kampanyadan faydalanmak isteyen Amazon.com.tr müşterilerinin, yıl sonuna kadar Amazon Prime'a üye olduktan sonra, satıcısı Amazon.com.tr olan belirli ürünlerden alışveriş yapmaları yeterli olacak. Yeni Prime üyeleri ilk alışverişlerinin ardından, Amazon.com.tr'de kayıtlı e-posta adreslerine gönderilecek 39 TL tutarında promosyon kuponuna hak kazanacaklar. Kampanyadan her müşteri, Prime üyeliklerinin başladığı tarihten itibaren ilk üç ay içerisinde ayda bir kez, toplamda üç kez faydalanabilecek. 

Amazon Prime üyeleri; aylık sadece 39 TL karşılığında, Amazon.com.tr'de alışveriş ve eğlencenin en iyilerine erişebiliyorlar. Prime ile tüm üyeler aynı gün, ertesi gün ve iki günde teslimatın yanı sıra, Çok Al Az Öde ile seçili ürünlerde 500 TL ve üzeri alışverişlerinde %10 ek indirim fırsatlarına ve aralarında Prime Day'in de bulunduğu üyelere özel indirim fırsatlarından faydalanabiliyorlar. Prime Gaming ile ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere sahip olmanın yanı sıra en popüler markaların ürünlerine günlük özel fırsatlara erişim, Prime Video ile ödüllü filmlere ve TV bölümlerine sınırsız erişim gibi birçok avantajdan da faydalanabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor. Eğer hala Prime üyesi değilseniz, Amazon Prime'a ayda sadece 39 TL karşılığında sahip olabilir veya amazon.com.tr/prime adresini ziyaret ederek 30 günlük deneme süresinden faydalanabilirsiniz.Bu kampanya 31 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 7 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Amazon, Amazon Prime,

Kampanya Sahibi

Amazon Türkiye
 • Eklenme Tarihi

  : 22 Mayıs 2024
 • Güncelleme Tarihi

  : 22 Mayıs 2024
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Temmuz 2024
 • Trafik

  : 362