Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

World ile Petrol Ofisi'nde 50 TL Petrol Ofisi Puan Hediye

 • 1 yıl önce eklendi
 • 1020 defa incelendi
 • Puan : star star star star 20 incelemede 4,4 puan almıştır.
Petrol Ofisi'nde World ile Kazanın!

1 Ocak - 15 Şubat 2022 tarihleri arasında World Card ile Petrol Ofisi istasyonlarında 4 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt alımına 30 TL Yapı Kredi Petrol Ofisi Puan hediye edilecektir.

Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 30 TL’ye ek 10 TL, toplamda 40 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır. 4 işlemden en az birini POS'ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 40 TL’ye ek 10 TL, toplam 50 TL Petrol Ofisi Puan hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
 • 01 Ocak – 15 Şubat 2022 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 150 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler, 25 Şubat 2022 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır.
 • Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 30 TL’ye ek 10 TL, toplamda 40 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır.
 • 4 işlemden en az birini POS'ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 40 TL’ye ek 10 TL, toplam 50 TL Petrol Ofisi Puan hediye edilecektir.
 • Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir.
 • Petrol Ofisi istasyonlarında POS'ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 10 TL Petrol Ofisi Puan hediye edilecektir. Kampanya “Petrol Ofisi istasyonlarında toplam 40 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyası ile birleştirilebilir.
 • Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 50 TL Petrol Ofisi Puan kazanmak için World Mobil’den “Petrol Ofisi’inde toplam 40 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir:
 • POS'ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard'lar ile Petrol Ofisi istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir.
 • POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun.
 • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce Petrol Ofisi yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Petrol Ofisi marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi Petrol Ofisi istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Petrol Ofisi Puan’lar 25 Şubat 2022 tarihinde yüklenecektir.
 • Petrol Ofisi Puan’ların son kullanım tarihi 24 Mart 2022 olup, kullanılmayan Petrol Ofisi Puan’lar 25 Mart 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar.
 • Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Petrol Ofisi Petrolleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.İlgili etiketler : Petrol Ofisi, World Card, World Akaryakıt Kampanyası, World Petrol Ofisi Kampanyası, Hediye Akaryakıt, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Petrol Ofisi

İlişkili Marka

World CardVakıfbank Worldcard

Benzer Kampanyalar

 • Petrol Ofisi World ile Petrol Ofisi'nde 70 TL Petrol Ofisi Puan Hediye

  World ile Petrol Ofisi'nde 70 TL Petrol Ofisi Puan Hediye

  1 Ocak - 15 Şubat 2023 tarihleri arasında World üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından Yapı Kredi kredi kartı ile farklı günlerde 4 adet 250TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 70 TL'ye varan Ya...
  2 Ocak 2023703 defa incelendi
 • Opet Petrol World Card'lılara Opet'te 70 TL Opet Puan Hediye

  World Card'lılara Opet'te 70 TL Opet Puan Hediye

  16 Kasım - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Opet istasyonlarında World Card ile 4 adet 250TL ve üzeri akaryakıt alımına 60TL Yapı Kredi Opet Puan hediye... Opet istasyonlarında 250 TL...
  16 Kasım 2022409 defa incelendi
 • World Card World ile Şubat Ayında Gıda Harcamalarınıza 180 TL Hediye

  World ile Şubat Ayında Gıda Harcamalarınıza 180 TL Hediye

  1 - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında World Card ile Gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde tek seferde yapacağınız ilk 300 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 300 TL ve ...
  1 Şubat 2023100 defa incelendi
 • World Card World Card Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası 2023

  World Card Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası 2023

  MTV ödemelerinizi Yapı Kredi Kredi kartınızla 3 taksitle ödeyin, GİB.GOV.TR’den World Pay QR ile ödemelerde 4 taksit! 1 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında World Card ile Motorlu Taşıtlar...
  2 Ocak 2023334 defa incelendi
 • World Card World Card Sevgililer Günü Kampanyası 2023

  World Card Sevgililer Günü Kampanyası 2023

  World Card ile 14 Şubat Sevgililer gününe özel giyim, kozmetik, çiçek, elektronik ve seçili e-ticaret platformlarından yapacağınız alışverişlerinize 200 TL Worldpuan hediye! 1-15 Şuba...
  1 Şubat 2023128 defa incelendi