Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

World ile Petrol Ofisi'nde 130 TL Petrol Ofisi Puan Hediye

 • 5 ay önce eklendi
 • 1191 defa incelendi
1 Ocak - 15 Şubat 2024 tarihleri arasında Petrol Ofisi istasyonlarından Yapı Kredi kredi kartı ile farklı günlerde 4 adet 500TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 130 TL'ye varan Yapı Kredi Petrol Ofisi Puan Hediye!

Kampanya kapsamında ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen veya World Mobil üzerinden kampanyaya katılan World Üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 500 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kartı sahibi müşteriler, 22 Şubat 2024 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 110 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır.

4 işlemden en az birini World Pay POS'ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 110 TL’ye ek 20 TL, toplam 130 TL Petrol Ofisi Puan hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
 • 1 Ocak-15 Şubat 2024 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen veya World Mobil üzerinden kampanyaya katılan World Üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 500 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kartı sahibi müşteriler, 22 Şubat 2024 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 110 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır.
 • Business Banka (TL/Debit) Kartları kampanyaya dahil değildir. Word Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 100 TL’ye ek 10 TL, toplamda 110 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır. 4 işlemden en az birini World Pay POS'ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 110 TL’ye ek 20 TL, toplam 130 TL Petrol Ofisi Puan hediye edilecektir. Ayrıca, Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere ekstra 50 TL Petrol Ofisi Puan daha hediye edilecektir.
 • Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 110 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir.
 • Petrol Ofisi istasyonlarında World Pay POS'ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 20 TL Petrol Ofisi Puan hediye edilecektir. Kampanya “Petrol Ofisi istasyonlarında toplam 110 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyası ile birleştirilebilir. Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 130 TL Petrol Ofisi Puan kazanmak için World Mobil’den “Petrol Ofisi’nde toplam 110 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın World Pay POS'ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir.
 • World Pay POS'ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard'lar ile Petrol Ofisi istasyonlarında World Pay POS'ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir. World Pay POS'ta QR Kod kampanyasına Business Kredi Kartları, Business TL (Debit) Kartları, Business Eko Kartlar ve World Eko Kartlar dahil değildir. World Pay POS'ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Ödeme yapmadan önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den World Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından World Pay menüsü altında bulunan “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya koşullarını yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Yapı Kredi Business kartlar ile yapacakları harcamaya ekstra 50 TL Petrol Ofisi Puan hediye edilecektir. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında toplamda 180 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır. 
 • Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu aktif kullanan İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterileri dahildir. Sadece son 90 gün içerisinde en az 1 adet gerçekleşmiş işlemi olan esnaf ve KOBİ’ler ekstra 50 TL Petrol Ofisi Puanı kazanabilecektir. Harcamasını sadece Yapı Kredi Bireysel kredi kartı ve Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ile yapan Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler World Pay ile Ödeme kampanyasından faydalanarak 20 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilecektir, World Pay ile Ödeme kampanyasına Business Kartlar dahil değildir. Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR kod ile ödeme bireysel kartlarından ödeme yaparak en fazla 180 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilecektir.
 • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce PETROLOFISI yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. 
 • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Petrol Ofisi marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi Petrol Ofisi istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Petrol Ofisi Puan’lar 22 Şubat 2024 tarihinde yüklenecektir. Petrol Ofisi Puan’ların son kullanım tarihi 21 Mart 2024 olup, kullanılmayan Petrol Ofisi Puan’lar 22 Mart 2024 tarihinde geri alınacaktır. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’lere özel ekstra yüklenecek 50 TL Petrol Ofisi Puan’lar da 22 Şubat 2024 tarihine kadar yüklenecek olup, 22 Mart 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar, Business TL(Debit) Kartlar, World Eko Kartlar, Business Eko Kartlar dahil değildir; kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.İlgili etiketler : Petrol Ofisi, World Card, World Akaryakıt Kampanyası, World Petrol Ofisi Kampanyası, Hediye Akaryakıt, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Petrol Ofisi

İlişkili Marka

World Card
 • Eklenme Tarihi

  : 1 Ocak 2024
 • Güncelleme Tarihi

  : 1 Ocak 2024
 • Geçerlilik Tarihi

  : 15 Şubat 2024
 • Trafik

  : 1191
 • İlişkili Markalar

  : World Card

Benzer Kampanyalar

 • Petrol Ofisi Petrol Ofisi'nde Paraf'lılara 150 TL Paraf Para!

  Petrol Ofisi'nde Paraf'lılara 150 TL Paraf Para!

  16 Şubat - 31 Mart 2024 tarihleri arasında Petrol Ofisi istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 150 TL...
  17 Şubat 2024402 defa incelendi
 • World Card World ile Market Alışverişlerinizde 900 TL'ye Varan WorldPuan!

  World ile Market Alışverişlerinizde 900 TL'ye Varan WorldPuan!

  1 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında World Card ile Gıda marketi alışverişlerinize 720 TL, World Pay ile ödemelerde ek 180 TL, toplamda 900 TL’ye varan Worldpuan hediye! Kampanya Det...
  1 Mayıs 2024209 defa incelendi
 • World Card World ile Gıda Marketi Alışverişlerinizde 800 TL'ye Varan WorldPuan!

  World ile Gıda Marketi Alışverişlerinizde 800 TL'ye Varan WorldPu

  Gıda sektöründen tek seferde yapacağınız her 3.000 TL ve üzeri alışverişinize toplamda 600 TL’ye varan, World Pay ile ek 200 TL’ye varan, toplamda 800 TL’ye varan Worldpuan sizi bekliyor. ...
  25 Mart 2024278 defa incelendi
 • Opet Petrol World Card'lılara Opet'te 200 TL OpetPuan Hediye

  World Card'lılara Opet'te 200 TL OpetPuan Hediye

  1 Nisan - 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen veya World Mobilden kampanyaya katılan World Üyesi Opet istasyonlarından tek sef...
  1 Nisan 2024429 defa incelendi
 • Petrol Ofisi Petrol Ofisi'nde Maximum'lulara 220 MaxiPuan Hediye

  Petrol Ofisi'nde Maximum'lulara 220 MaxiPuan Hediye

  16 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından Maximum kredi kartı ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 750 TL ve üzeri 4. yakıt alışver...
  16 Mayıs 2024255 defa incelendi