Vestelcell'e Gelenlere 2 Kat internet ve 150 TL Hediye Çeki

 • 1 gün önce eklendi
 • 186 defa incelendi
Hattını değiştirmek için Vestelcell sebeplerin var!

Bol internetli seçenekleri çok uygun fiyatlarla sunarken, VESTELCELL’den yeni hat alan ya da hattını VESTELCELL’e taşıyan tüketicilere de Vestel markalı ürün alışverişlerinde 150 TL’ye varan hediye çekleri veriyor. Cep telefonu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını başka bir operatör bayisine gitmeye gerek kalmadan Vestel noktalarından tek seferde karşılayabilen tüketiciler, Venus telefonlarını hediye çekleri ile sayesinde indirimli alabildikleri gibi isterlerse hediye çeklerini TV, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi Vestel markalı başka ürünlerde de kullanabiliyorlar.

VESTELCELL Datanı İkiye Katlıyor
Numara taşıma, yeni hat tesisi veya diğer faturalı veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile Vestelcell Katlanan Mini, Vestelcell Katlanan Midi, Vestelcell Katlanan Maksi tarifelerine başarı ile dâhil olan abonelerin internetleri 12 ay boyunca 2 ile çarpılıyor!

Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca, tarifelerine ek katılım sağladığı Vestecell Tarifesi çerçevesince sunulan data miktarı kadar yurt içi data hakkı sunulacaktır. Daha açık ifade etmek gerekir ise; Vestelcell Katlanan Mini Tarifesi’ne dâhil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek yurt içi 3 GB, Vestelcell Katlanan Midi Tarifesi’ne dahil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek yurt içi 6 GB ve Vestelcell Katlanan Maksi Tarifesi’ne dahil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek yurt içi 9 GB data faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vestelcell'e GELENLERE, 150 TL'YE VARAN HEDİYE ÇEKİ FIRSATI!
Katlanan tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve Vestelcell faturalı tarifeleri hariç gelen abonelere ilgili kampanya kapsamında Vestelcell Katlanan Mini Tarifesi için 75 TL, Vestelcell Katlanan Midi Tarifesi için 100 TL, Vestelcell Katlanan Maksi Tarifesi için ise 150 TL VESTEL indirim kodu tanımlanacaktır.

İlgili kampanya kapsamında VESTELCELL Gururla 3GB, VESTELCELL Gururla 6GB, VESTELCELL Gururla 9GB Tarifeleri’nden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya VESTELCELL tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve / veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile başarıyla dâhil olan ve 12 fatura dönemi boyunca Vestelcell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren abonelere indirim kodu tanımlanacaktır.

Daha açık ifade etmek gerekir ise, ilgili kampanya kapsamında VESTELCELL Gururla 3GB abonelerine 75 TL, VESTELCELL Gururla 6GB abonelerine 100 TL, VESTELCELL Gururla 9GB abonelerine 150 TL VESTEL indirim kodu tanımlanacaktırBu kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 202 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Vestelcell, Vestelcell Kampanyaları, İnternet, Tarife,

Kampanya Sahibi

Vestelcell
 • Eklenme Tarihi

  : 11 Haziran 2021
 • Güncelleme Tarihi

  : 11 Haziran 2021
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Aralık 2021
 • Trafik

  : 186

Benzer Kampanyalar

 • Türk Telekom Türk Telekom'dan Esnafa Destek Kampanyası

  Türk Telekom'dan Esnafa Destek Kampanyası

  Esnaflarımızın her daim yüzü gülsün diye bol dakikalı paketler Türk Telekom'da! Şimdi Türk Telekom iş telefonu müşterisi olun, ilk 6 ay sadece 10 TL ile Türk Telekom'un esnaf ve kobiler...
  25 Mayıs 2021162 defa incelendi
 • BİMcell BİMCell Yükleme Festivali Başladı

  BİMCell Yükleme Festivali Başladı

  BİMCELL’de yükleme festivali başladı! Mobil iletişimin BİM'cesi sloganıyla GSM sektöründe fark ortaya koyacak bir hizmet sunmaya başlayan BİMCELL, "Yükleme Festivali" kampanyası ile...
  2 Nisan 2021729 defa incelendi
 • Türk Telekom Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2021

  Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2021

  Türk Telekom Ramazan Kampanyasında Bol GB ve Bol Dakikalar sizi bekliyor... Türk Telekom Ramazan Kampanyasında, Türk Telekom kalitesine geçenlere 10 GB İnternet veya 500 dakika konuşma ...
  14 Nisan 2021475 defa incelendi
 • Vodafone Vodafone FreeZone'lulara Her Ay 1 Gün İnternet Bedava

  Vodafone FreeZone'lulara Her Ay 1 Gün İnternet Bedava

  Vodafone FreeZone, genç müşterileri için yeni bir fayda sunuyor. Vodafone FreeZone'a gelen 26 yaş altı faturalı ve faturasız müşteriler, yeni İnternet Sınırsızlaştırıcı özelliği sayesinde he...
  11 Şubat 20211406 defa incelendi