Vestelcell'e Gelenlere 2 Kat internet ve 150 TL Hediye Çeki

 • 6 ay önce eklendi
 • 1131 defa incelendi
 • Puan : star star star star star 1 incelemede 5 puan almıştır.
Hattını değiştirmek için Vestelcell sebeplerin var!

Bol internetli seçenekleri çok uygun fiyatlarla sunarken, VESTELCELL’den yeni hat alan ya da hattını VESTELCELL’e taşıyan tüketicilere de Vestel markalı ürün alışverişlerinde 150 TL’ye varan hediye çekleri veriyor. Cep telefonu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını başka bir operatör bayisine gitmeye gerek kalmadan Vestel noktalarından tek seferde karşılayabilen tüketiciler, Venus telefonlarını hediye çekleri ile sayesinde indirimli alabildikleri gibi isterlerse hediye çeklerini TV, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi Vestel markalı başka ürünlerde de kullanabiliyorlar.

VESTELCELL Datanı İkiye Katlıyor
Numara taşıma, yeni hat tesisi veya diğer faturalı veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile Vestelcell Katlanan Mini, Vestelcell Katlanan Midi, Vestelcell Katlanan Maksi tarifelerine başarı ile dâhil olan abonelerin internetleri 12 ay boyunca 2 ile çarpılıyor!

Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca, tarifelerine ek katılım sağladığı Vestecell Tarifesi çerçevesince sunulan data miktarı kadar yurt içi data hakkı sunulacaktır. Daha açık ifade etmek gerekir ise; Vestelcell Katlanan Mini Tarifesi’ne dâhil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek yurt içi 3 GB, Vestelcell Katlanan Midi Tarifesi’ne dahil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek yurt içi 6 GB ve Vestelcell Katlanan Maksi Tarifesi’ne dahil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek yurt içi 9 GB data faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vestelcell'e GELENLERE, 150 TL'YE VARAN HEDİYE ÇEKİ FIRSATI!
Katlanan tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve Vestelcell faturalı tarifeleri hariç gelen abonelere ilgili kampanya kapsamında Vestelcell Katlanan Mini Tarifesi için 75 TL, Vestelcell Katlanan Midi Tarifesi için 100 TL, Vestelcell Katlanan Maksi Tarifesi için ise 150 TL VESTEL indirim kodu tanımlanacaktır.

İlgili kampanya kapsamında VESTELCELL Gururla 3GB, VESTELCELL Gururla 6GB, VESTELCELL Gururla 9GB Tarifeleri’nden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya VESTELCELL tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve / veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile başarıyla dâhil olan ve 12 fatura dönemi boyunca Vestelcell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren abonelere indirim kodu tanımlanacaktır.

Daha açık ifade etmek gerekir ise, ilgili kampanya kapsamında VESTELCELL Gururla 3GB abonelerine 75 TL, VESTELCELL Gururla 6GB abonelerine 100 TL, VESTELCELL Gururla 9GB abonelerine 150 TL VESTEL indirim kodu tanımlanacaktırBu kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 22 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Vestelcell, Vestelcell Kampanyaları, İnternet, Tarife,

Kampanya Sahibi

Vestelcell
 • Eklenme Tarihi

  : 11 Haziran 2021
 • Güncelleme Tarihi

  : 11 Haziran 2021
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Aralık 2021
 • Trafik

  : 1131

Benzer Kampanyalar

 • Türk Telekom Türk Telekom Evde Limitsiz Fiber İnternet Paketleri

  Türk Telekom Evde Limitsiz Fiber İnternet Paketleri

  Türkiye’nin fiber gücü Türk Telekom, eğitim ve çok daha fazlası için hazır. Okullar Açılıyor, Limitsiz Fiber İnternet Hızı Türk Telekom ile evinize geliyor... Türkiye’nin lider bi...
  1 Eylül 2021548 defa incelendi
 • Türk Telekom Türk Telekom 2021 Yazlık İnternet Kampanyası

  Türk Telekom 2021 Yazlık İnternet Kampanyası

  Kısa süreli ihtiyaçlarınız için 2 Aylık, 3 Aylık veya 6 Aylık paketler Türk Telekom'da! ​Türk Telekom Evde İnternet’in size özel internet paketleri ile sınırsız, fiber hızlı inter...
  26 Haziran 2021872 defa incelendi
 • Türk Telekom Türk Telekom'dan Esnafa Destek Kampanyası

  Türk Telekom'dan Esnafa Destek Kampanyası

  Esnaflarımızın her daim yüzü gülsün diye bol dakikalı paketler Türk Telekom'da! Şimdi Türk Telekom iş telefonu müşterisi olun, ilk 6 ay sadece 10 TL ile Türk Telekom'un esnaf ve kobiler...
  25 Mayıs 2021979 defa incelendi
 • Türk Telekom Türk Telekom'dan Gamerlara Özel Fiber İnternet Kampanyası

  Türk Telekom'dan Gamerlara Özel Fiber İnternet Kampanyası

  Hem hızıyla hem ayrıcalıklarıyla oyun keyfini katlayan fiber internet Türk Telekom’da. Oyunseverlerin heyecanına yüksek hızda sunduğu kesintisiz fiber internet gücüyle ortak olan Türk T...
  24 Eylül 2021430 defa incelendi