Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Turkcell Hattınıza 12 Ay 10 GB İnternet Hediye

 • 3 ay önce eklendi
 • 286 defa incelendi
Turkcell hattınıza, tablet ya da bilgisayarınızla paylaşabileceğiniz 10 GB, 12 ay boyunca her ay hediye...

Turkcell "Cepte Modem 10GB" kampanyası ile cep telefonundan Hotspot yönünde geçerli 10GB ücretsiz internet hediye ediyor.

Turkcell Fiberle evinizin rahatlığını dışarıda da yaşayın diye 12 ay boyunca istediğiniz cihazla paylaşabileceğiniz 10 GB Hotspot Paketi hediye ediyor.

Kampanya Detayı:
 • Turkcell 10 GB Cepte Modem (Hotspot) mobil internet paketinden yararlanabilmek için aktif bireysel/kurumsal Turkcell ön ödemeli ya da faturalı ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
 • Turkcell Fiber Hız Şenliği ile 10GB Cepte Modem Paketi kampanyanız (kampanya değişikliği veya kurulumdan sonra) başarıyla aktiflendikten sonra Turkcell Superonline’daki iletişim (cep telefonu) numaranıza otomatik olarak tanımlanacaktır. İlgili cep telefonunuza gelecek olan 10 GB Cepte Modem (Hotspot) mobil internet paketine ait aktivasyon SMS’i ile birlikte paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.  
 • Turkcell 10 GB Cepte Modem (Hotspot) mobil internet paketi sadece hotspot / tethering (hotspot özelliği olan akıllı telefonlardan,  WiFi'a bağlanma özelliği olan diğer cihazlara internet paylaşım özelliği) kullanımlarında geçerli internet içerir,  bu paket kapsamındaki faydanın, tanımlanmış/yüklenmiş olduğu cep telefonu numarasını kullanan (cep telefonu numarasına ait sim kartın takılı olduğu) cep telefonunun internet kullanımlarında kullanılmaz, ancak bu cep telefonunun diğer bir cihaz ile paylaşım yapması sonucunda paketin (hotspot faydasının) diğer cihaz tarafından kullanılabilir, bu nedenle paketin tanımlandığı cep telefonunun data kullanımlarında kendi mevcut internet paketini kullanmaya devam eder ya da wi-fi üzerinden kullanım yapıyorsa ilgili wi-fi bağlantısı üzerinden internet kullanımlarına devam eder.
 • 10 GB Cepte Modem (Hotspot) mobil internet paketi, mobil hattınıza tanımlanmasından itibaren 12 ay boyunca her ay yenilenir ve yurtiçinde geçerlidir.
 • Kullanılmayan fayda bir sonraki döneme veya kişiye devredilemez.
 • 10 GB Cepte Modem (Hotspot) mobil internet paketi mobil hattınız üzerinde aktifken tekrar aynı hat için yararlanamazsınız.
 • 10 GB Cepte Modem (Hotspot) mobil internet paketi biten müşteriler, ilgili ay içinde varsa diğer benzer hotspot mobil internet paketini kullanır, hotspot internet paketi yoksa www.turkcell.com.tr ’de yayınlanan mobil internet standart tarifesi üzerinden ücretlendirilirler.
 • 10 GB Cepte Modem (Hotspot) mobil internet paketi tanımlatılan müşterinin Turkcell aboneliğinin herhangi bir nedenle kısıtlanması ve/veya sona ermesi durumunda, 10 GB Cepte Modem mobil internet paketi iptal olur.
 • 10 GB Cepte Modem mobil internet paketi tanımlatılan ve 12 aydan daha kısa süre içinde yararlanmaya devam müşterinin TURKCELL SUPERONLINE aboneliğinin fiber kampanyasına ait taahhüt süresi içinde herhangi bir nedenle kısıtlanması ve/veya sona ermesi durumunda, 10 GB Cepte Modem (Hotspot) mobil internet paketinden kalan ve hak edilen süre kadar yararlanmaya devam eder. 10 GB Cepte Modem (Hotspot) paketinin 12 aylık toplam bedeli Turkcell Superonline cayma hesabı kapsamında değerlendirilir.
 • 10 GB Cepte Modem (Hotspot) mobil internet paketinin herhangi bir nedenle sona ermesi/sunulmaması durumlarında dahi Turkcell Superonline hizmeti sona ermez.
 • 10 GB Cepte Modem (Hotspot) mobil internet paketi, ilgili Turkcell hattına tanımlı varsa diğer Hotspot mobil internet paketlerine göre kullanımda önceliklidir.İlgili etiketler : Turkcell, İnternet, İnternet Kampanyası,

Kampanya Sahibi

Turkcell
 • Eklenme Tarihi

  : 27 Temmuz 2021
 • Güncelleme Tarihi

  : 27 Temmuz 2021
 • Geçerlilik Tarihi

  : 5 Eylül 2021
 • Trafik

  : 286

Benzer Kampanyalar

 • Türk Telekom Türk Telekom Evde Limitsiz Fiber İnternet Paketleri

  Türk Telekom Evde Limitsiz Fiber İnternet Paketleri

  Türkiye’nin fiber gücü Türk Telekom, eğitim ve çok daha fazlası için hazır. Okullar Açılıyor, Limitsiz Fiber İnternet Hızı Türk Telekom ile evinize geliyor... Türkiye’nin lider bi...
  1 Eylül 2021353 defa incelendi
 • Türk Telekom Türk Telekom 2021 Yazlık İnternet Kampanyası

  Türk Telekom 2021 Yazlık İnternet Kampanyası

  Kısa süreli ihtiyaçlarınız için 2 Aylık, 3 Aylık veya 6 Aylık paketler Türk Telekom'da! ​Türk Telekom Evde İnternet’in size özel internet paketleri ile sınırsız, fiber hızlı inter...
  26 Haziran 2021657 defa incelendi
 • Türk Telekom Türk Telekom'dan Gamerlara Özel Fiber İnternet Kampanyası

  Türk Telekom'dan Gamerlara Özel Fiber İnternet Kampanyası

  Hem hızıyla hem ayrıcalıklarıyla oyun keyfini katlayan fiber internet Türk Telekom’da. Oyunseverlerin heyecanına yüksek hızda sunduğu kesintisiz fiber internet gücüyle ortak olan Türk T...
  24 Eylül 2021210 defa incelendi
 • Vestelcell Vestelcell'e Gelenlere 2 Kat internet ve 150 TL Hediye Çeki

  Vestelcell'e Gelenlere 2 Kat internet ve 150 TL Hediye Çeki

  Hattını değiştirmek için Vestelcell sebeplerin var! Bol internetli seçenekleri çok uygun fiyatlarla sunarken, VESTELCELL’den yeni hat alan ya da hattını VESTELCELL’e taşıyan tüketicile...
  11 Haziran 2021909 defa incelendi