Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Türk Telekom Efsane Tarifelere Gelene 10 GB İnternet Hediye!

 • 5 ay önce eklendi
 • 1571 defa incelendi
 • Puan : star star 2 incelemede 2 puan almıştır.
Türk Telekom Efsane Tarifelere gelenlere 2020 sonuna kadar Sil Süpür’de her ay 10 GB hediye!

Türk Telekom Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 Tarifeleri’ne gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterilerine 2020 sonuna kadar Sil Süpür’den aylık toplam 10GB mobil internet hediye ediyor.
​​
Numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Efsane 8, Efsane 12 veya Prime Efsane 20 Tarifeleri’ne gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşteriler 2020 sonuna kadar Sil Süpür’den her hafta internet hediyesi kazanma ayrıcalığı sunuyor. Üstelik her hafta verilecek olan mobil internet hediyelerinin aylık toplamı tam 10GB!​

Türk Telekom Efsane Tarifeler

 

Efsane 8 Tarifesi

Efsane 12 Tarifesi

Prime Efsane 20 Tarifesi

Tarife İçeriği

1000 DK
1000 SMS
8GB cepten
internet

1000 DK
1000 SMS
12GB cepten
internet

1000 DK
1000 SMS
20GB cepten
internet

İlk 12 Fatura Dönemi
Taahhütlü Tarife Ücreti*

29 TL

35 TL

45 TL

İkinci 12 Fatura Dönemi
Taahhütlü Tarife Ücreti**

37 TL

43 TL

53 TL

Taahhütsüz Tarife Ücreti

49 TL

55 TL

70 TL

İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi

100MB/15 TL

500MB/15TL

Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi

64,94 Kr/Dk

SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi

46,68 Kr/SMS

MMS Ücreti

1,25 TL/MMS


Kampanya Detayı:
 • Kampanya katılımı, 10 Temmuz – 10 Ekim 2020 tarihleri arasında olacaktır.
 • Belirtilen tarihler arasında numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 Tarifeleri’ne gelen ve  Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterilere; Sil Süpür uygulaması üzerinden 31.12.2020 tarihine kadar her hafta, haftada bir olacak şekilde mobil internet hediye edilecek ve haftalık olarak sunulan hediyelerin kotalarının toplamı 1 ay içerisinde 10 GB olacaktır. 
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Efsane 8, Efsane 12 veya Prime Efsane 20 Tarifelerine yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile başvurulması ve abonelik aktif hale geldikten sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür uygulamasına katılmak gerekmektedir.
 • Sil Süpür uygulamasından sunulacak hediyeler bazı müşteriler için her hafta Çarşamba, bazı müşteriler için her hafta Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil işlemler uygulaması üzerinden öğrenebilir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Whatsapp Paketleri kapsamında verilen kullanım haklarına görüntülü arama dahil değildir.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa kullanımlar müşterilerin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik göstermektedir, kampanyada sunulabilecek hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir:
  2 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 10 GB internet hakkı, 2 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 5 GB internet hakkı, Günlük 10 GB, Günlük 1 GB, Günlük 2 GB, Günlük 5 GB, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli günlük 2 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli günlük 4 GB internet hakkı, Haftalık 10 GB, Haftalık 1 GB, Haftalık 2 GB, Haftalık 5 GB, 7 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 10 GB internet hakkı, 7 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 5 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli haftalık 2 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli haftalık 4 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 1 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 2 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 4 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 10 GB internet hakkı
 • Haftalık olarak haftada bir defa sunulan hediyelerin kotalarının toplamı 1 ay içerisinde 10 GB mobil internet olacak şekilde planlanacaktır.
 • 4.5G uyumlu cihazı bulunup 3G sim karta sahip olan müşteriler kampanyadan sim kartlarını 4.5G sim kartlarıyla değiştirdikten sonra faydalanabilmektedir. Müşterilerimiz sim kart değişikliğini Türk Telekom mağazalarından ücretsiz bir şekilde yapabilirler. Ek olarak; Sil Süpür’den faydalanmak isteyen tüm bireysel faturalı müşterilerimizin, SMS fatura veya e-fatura hizmetinden de faydalanması gerekmektedir.İlgili etiketler : Türk Telekom, Türk Telekom Efsane Tarife, İnternet, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Türk Telekom
 • Eklenme Tarihi

  : 11 Temmuz 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 11 Temmuz 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 10 Ekim 2020
 • Trafik

  : 1571

Benzer Kampanyalar

 • Türk Telekom Türk Telekom Faturasız Havalı Paketler

  Türk Telekom Faturasız Havalı Paketler

  Siz de ihtiyacınıza ve cebinize uygun faturasız Havalı Paketlere geçin, bol GB kullanmanın rahatlığını yaşayın. Faturasız Havalı Paketler, ihtiyacınıza göre 2GB, 5GB, 8GB, 12GB ya da 20...
  25 Ağustos 20201006 defa incelendi
 • Türk Telekom Türk Telekom Denemesi Bedava Kampanyası

  Türk Telekom Denemesi Bedava Kampanyası

  Siz de Türk Telekom’a gelin, yenilenen mobil altyapımızı 10 GB hediyesiyle cayma bedelsiz 3 ay deneyin! Siz de numaranızı taşıyın, 10GB hediye internet ve cayma bedelsiz 3 ay deneme fırsa...
  26 Kasım 2020316 defa incelendi
 • Hepsi Burada Hepsiburada Efsane Cuma Kampanyası 2020

  Hepsiburada Efsane Cuma Kampanyası 2020

  Türkiye’nin alışveriş efsanesi Hepsiburada’dan Efsane Cuma geliyor! Türkiye'nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada.com "Efsane Cuma" kampanyasıyla ziyaretçilerine yüzlerce üründe %8...
  19 Kasım 2020986 defa incelendi
 • Ayakkabı Dünyası Ayakkabı Dünyası Efsane Cuma Kampanyası

  Ayakkabı Dünyası Efsane Cuma Kampanyası

  Ayakkabı Dünyası Efsane Cuma indirimlerini kaçırma! Adidas, Nike, New Balance, Superga, Clarks, Lacoste gibi 50’nin üzerinde dünya markasını uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan ...
  20 Kasım 2020283 defa incelendi
 • CardFinans Cardfinans Efsane Cuma Kmapanyası

  Cardfinans Efsane Cuma Kmapanyası

  Efsane Cuma Haftasında 50 TL'ye Varan İndirim Fırsatı Cardfinans'tan 23-29 Kasım tarihleri arasında Cardfinans Kredi kartınız ile internet üzerinden tek seferde yapacağınız 200 TL ve üz...
  23 Kasım 2020339 defa incelendi