Total Club Üyelerine 2.000 TL Yakıt Puan Hediye

 • 1 ay önce eklendi
 • 371 defa incelendi
 • Puan : star star star 15 incelemede 2,87 puan almıştır.
Club üyelerine bu yaz her yolculukta daha da çok kazandıracak Yaz Kampanyası başladı!

13 Haziran-15 Eylül 2024 tarihleri arasında yakıt alışverişi tutarınıza göre, aşağıdaki yakıt puan kampanyalarından birini seçebilir, seçtiğiniz kampanyadan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız  akaryakıt alışverişinize 2.000 TL’ye varan Club TotalEnergies Yakıt Puan hediye kazanabilirsiniz.

Siz de hemen Club uygulamasını indirin, size özel avantajlardan faydalanın.

Kampanya Detayı:
- 13 Haziran-15 Eylül 2024 tarihleri arasında TotalEnergies istasyonlarından Club TotalEnergies üyeliğiniz ile yapacağınız yakıt alışverişlerinizde geçerlidir.
- Kampanyadan faydalanabilmek için Club TotalEnergies üyesi olmanız ve yakıt alışverişi bareminize göre katılmak istediğiniz kampanyayı mobil uygulama üzerinden seçmeniz gerekmektedir.
- Club müşterimiz olarak, seçtiğiniz kampanya çerçevesinde, kampanya süresince farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız sekiz farklı yakıt alışverişlerinin her biri için anında yakıt puan hediye kazanırsınız.
- Bu kapsamda Club üyelerimizin seçim yapabileceği kampanyalar;
   - 400TL’ye varan yakıt puan kampanyası: Tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız sekizinci 1.000 TL ve üzeri yakıt alımına toplamda 400 TL yakıt puan kazanabilirsiniz.
   - 800TL’ye varan yakıt puan kampanyası: Tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız sekizinci 2.500 TL ve üzeri yakıt alımına toplamda 800 TL yakıt puan kazanabilirsiniz.
   - 2.000TL’ye varan yakıt puan kampanyası: Tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız sekizinci 6.000 TL ve üzeri yakıt alımına toplamda 2.000 TL yakıt puan kazanabilirsiniz.
- Kampanya kapsamında en fazla 2.000 TL değerinde yakıt puan kazanabilirsiniz.
- Kampanyaya mevcut Club TotalEnergies üyeleri ve Club TotalEnergies mobil uygulamasını indirerek, üyeliğini oluşturan ve plakasını tanımlayan yeni üyeler katılabilir.
- Tüm üyelerimizin kampanyadan faydalanmak için, katılmak istedikleri kampanyaya uygulama üzerinden katılım sağlamaları gerekmektedir.
- Kampanyadan yararlanmak isteyen Club TotalEnergies üyelerimiz, TotalEnergies istasyonlarından yapacakları yakıt alımları öncesinde Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturacakları QR kodu alanındaki şifreyi ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numarasını ön saha satış görevlisine ileterek kampanya kapsamında yapacakları akaryakıt alışverişlerine ait puanlarını kazanabilirler.
- Kampanyaya uygulama üzerinden “Fiş Bilgileri İle Puan Yükleme” alanında gerçekleştirilen işlemler de geçerli olacaktır.
- Seçili TotalEnergies istasyonlarımızda “Mobil Ödeme” kullanarak yapılan yakıt alımı işlemlerin de geçerli olacaktır.
- Kampanyadan her üye bir kez faydalanabilir.
- Kampanyadan faydalanmış olan bir plaka, tekrar faydalanamaz.
- Puanlar her alışveriş sonrasında otomatik olarak Club üyeliklerine yüklenecektir.
- Puan harcama işlemi sırasında yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
- Club TotalEnergies mobil uygulamasına yüklenen yakıt puanların kullanımı için, Club üyelerinin TotalEnergies istasyonlarında yakıt alımı öncesinde Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturacağınız QR kodu alanındaki şifreyi ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numaranız ile birlikte puan harcama talebi ile saha satış görevlisine iletmesi gerekmektedir. Yakıt alımı sonrasında iletecek puan harcama talepleri işleme alınamayacaktır.
- Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
- GüzelEnerji Akaryakıt A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar
- Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.Bu kampanya 15 Eylül 2024 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 64 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Total, Total Petrol, Akaryakıt, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Total Petrol
 • Eklenme Tarihi

  : 13 Haziran 2024
 • Güncelleme Tarihi

  : 13 Haziran 2024
 • Geçerlilik Tarihi

  : 15 Eylül 2024
 • Trafik

  : 371

Benzer Kampanyalar

 • Ziraat Bankkart Total İstasyonlarında Bankkart'lılara 175 TL BanKart Lira Hediye

  Total İstasyonlarında Bankkart'lılara 175 TL BanKart Lira Hediye

  16 Mayıs – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Bankkart ile TotalEnergies istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otoga...
  16 Mayıs 2024342 defa incelendi
 • Total Petrol Total'de Paraf Kart'lılara 150 TL ParafPara Hediye

  Total'de Paraf Kart'lılara 150 TL ParafPara Hediye

  1 Nisan – 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Paraf üyesi TotalEnergies ve M Oil istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da oto...
  1 Nisan 2024482 defa incelendi
 • Petrol Ofisi Petrol Ofisi'nde Maximum'lulara 220 MaxiPuan Hediye

  Petrol Ofisi'nde Maximum'lulara 220 MaxiPuan Hediye

  16 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından Maximum kredi kartı ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 750 TL ve üzeri 4. yakıt alışver...
  16 Mayıs 2024486 defa incelendi
 • Petrol Ofisi Petrol Ofisi'nde Bonus ile 200 TL'ye Varan Bonus

  Petrol Ofisi'nde Bonus ile 200 TL'ye Varan Bonus

  1 Nisan – 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 700 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş u...
  1 Nisan 2024482 defa incelendi
 • BP Petrol BP'de Axess'lilere 190 TL'ye Varan TL Chip-Puan Hediye!

  BP'de Axess'lilere 190 TL'ye Varan TL Chip-Puan Hediye!

  16 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi Bp istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcaman...
  16 Mayıs 2024326 defa incelendi