Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Taurus AVM'den 30 TL Taura Para Hediye!

 • 7 ay önce eklendi
 • 169 defa incelendi
 • Puan : star star star 28 incelemede 2,96 puan almıştır.
Taurus AVM'den 13-19 Ocak tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 300 TL alışveriş yapan ziyaretçilerimize, çanta, ayakkabı ve deri giyim mağazalarında 30 TL yüklü Tauraparacard hediye!

Kampanya Detayı:
· Taurus Alışveriş Merkezi ziyaretçileri 13-19 Ocak 2020 tarihleri arasında, Taurus AVM içerisinde bulunan tüm mağazalardan aynı gün içerisinde yaptıkları, toplamda 300 TL ve üzeri tutarda alışveriş ile kampanyaya katılma hakkı kazanır. 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize ,deri giyim ve ayakkabı mağazalarında geçerli olacak 30 TL yüklü Taura Parcard anında hediye edilecektir.
· Hediye 50 TL yüklü Tauraparacard’lar, 31.12.2020 tarihine kadar sadece Bambi, Ceyo, Deichmann, Derimod, Dian Kids, Dexter, Flo, Hotiç, Kemal Tanca, Matmazel, Özbağcı, Salmander mağazalarında kullanılabilir.
· Kampanyaya katılmak için Taura Paracard sahibi olmak gerekmektedir. Kartın alınabilmesi için Danışma bankosunda form doldurulmalıdır. Formda yer alan İsim/Soyisim, Doğum tarihi, TC Kimlik No, Cinsiyet, Adres (İl/ İlçe), Gsm Nobilgilerinin doldurulması zorunludur. Bu bilgilerini paylaşmak istemeyen ziyaretçilerimiz, kampanyadan yararlanamamaktadır.
· Kampanya günlük 143 kişi ile sınırlıdır. Günlük kişi sınırı tamamlandığında, kampanya otomatik olarak o gün için sona erecektir. Kampanya koşullarını sağlayan ancak stok tamamlandığı için kayıt edilemeyen fiş/faturalar, kampanya süresi dahilinde, sonraki günlerde kayıt ettirilebilir.
· Bir kişi kampanya boyunca 1 kez faydalanma hakkına sahiptir.
· Kampanyaya katılan mağazalar 13-19 Ocak tarihleri arasında yapılan ve kampanya katılım kaşesi olan alışveriş tutarlarını iade etmeme hakkını saklı tutar. Katılımcı tarafından iadede ısrar edilmesi durumunda bu faturaya yönelik Taura Paracard yüklemeleri iptal edilmesi zorunludur. Bu faturaya istinaden yüklenen tutarın kullanılmış olması durumunda ürün iadesi alınmayacaktır. Taurus Avm bu işlem ve iade talebi ile ilgili kampanyanın kötüye kullanılması ihtimaline karşı tüm yasal haklarını saklı tutar.
· Faturada belirtilen müşteri ismiyle, kampanya noktasına faturayı ibraz eden kişinin aynı olması zorunludur.
· E-fatura ile kampanyadan yararlanmak isteyen ziyaretçilerimizin, ilgili e-faturanın basılı bir nüshasını kampanya noktasında ibraz etmeleri gerekmektedir.
· Gerçek ve Tüzel kişiler, Kamu Kurum ve Kuruluşları adına kesilen faturalar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Yatırım amaçlı altın alışverişleri (ziynet altın, tel bilezik ve gram altın), alkol ve sigara harcamaları, şans oyunları harcamaları, fatura ödemeleri, banka işlemleri kampanyaya dahil edilemez.
· Kampanyaya Taurus Balgat Alışveriş Merkezi Yatırım A.Ş. ortakları ve çalışanları, güvenlik ve temizlik elemanları, JLL çalışanları ve 18 yaşından küçükler, KAMPANYAYA TAURUS ALIŞVERİŞ MERKEZİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN İŞLETME SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI, KAMU KURUM VE KURULUŞLARI, TÜZEL KİŞİLER VE SERMAYE ŞİRKETLERİ KATILAMAZLAR
· Taura Paracard kredi kartı özelliği taşımamaktadır. Taura Paracard’ın içindeki miktar nakit paraya çevrilemez. Başka hesaba transfer edilemez.
· Taura Paracard’ın içerisine yüklenen hediye parayı, Taurus Avm mağazalarında (kampanyaya katılan mağazaların önünde görseller bulunmaktadır) tek seferde ya da farklı seferlerde kullanabilirsiniz. Katılan mağazalarla ilgili detaylı bilgiye Danışma noktasından ulaşabilirsiniz.
· Mağazalarda yapılan alışverişlerde kesilen faturalarda herhangi bir bölünme veya uygunsuzluk tespit edildiğinde yapılan alışveriş geçersiz sayılacaktır.
· Kartın çalınması ya da kaybolması durumunda sorumluluk kart sahibine aittir. Kayıp ve çalıntı durumunda Param Kart destek merkezi ile 0850 988 88 88 numarasından iletişime geçilmelidir.
· Kampanya ile ilgili bilgi için (0312) 2216262 no.lu telefon aranabilir.İlgili etiketler : Taurus Avm, Taurus Kampanyaları, Hediye Puan,

Kampanya Sahibi

Taurus Ankara AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 15 Ocak 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 15 Ocak 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 19 Ocak 2020
 • Trafik

  : 169

Benzer Kampanyalar

 • Opet Petrol Opet Ultramarket Alışverişlerinde %5 Yakıt Puan Hediye

  Opet Ultramarket Alışverişlerinde %5 Yakıt Puan Hediye

  OPET Ultramarket'ten alışveriş yapan tüketiciler, seçili ürünlerde alışverişlerinin yüzde 5'ini yakıt puan olarak kazanıyor. 4 Haziran - 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli kampanya ...
  17 Haziran 2020727 defa incelendi
 • CarrefourSA CarrefourSA'da Alışveriş THY'de Mil Kazandırıyor

  CarrefourSA'da Alışveriş THY'de Mil Kazandırıyor

  CarrefourSA’lardan Temmuz ayında kampanya koşullarına uygun olarak yapılacak tek seferde 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE HARCANILAN TUTAR KADAR MİL KAZANILABİLECEKTİR! CarrefourSA'lard...
  14 Temmuz 20202313 defa incelendi
 • N11.com n11.com'da Maximum'lulara 50 TL MaxiPuan Hediye

  n11.com'da Maximum'lulara 50 TL MaxiPuan Hediye

  Maximum kredi kartınız ile 16 - 30 Haziran 2020 tarihleri arasında N11’den tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişte 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişte 50 TL MaxiPuan...
  16 Haziran 2020580 defa incelendi
 • Paraf Card Paraf ile Market ve Restoran Harcamalarınıza 50 TL ParafPara Hediye

  Paraf ile Market ve Restoran Harcamalarınıza 50 TL ParafPara Hedi

  Paraf Card ile 29 Mayıs - 26 Haziran 2020 tarihleri arasında market ve restoran sektörlerinden yapacağınız beşinci 125 TL ve üzeri alışverişe 50 TL ParafPara hediye edikecektir. Kam...
  1 Haziran 2020750 defa incelendi
 • Axess Axess ile Market ve Yemek Siparişlerinize 40 TL ChipPara Hediye

  Axess ile Market ve Yemek Siparişlerinize 40 TL ChipPara Hediye

  29 Mayıs-12 Haziran 2020 tarihleri arasında Axess'le toplamda 750 TL ve üzeri market ve yemek alışverişlerine 40 TL Chip-para! Kampanyaya sadece Axess Mobil üzerinden katılabilirsiniz. ...
  1 Haziran 2020697 defa incelendi