Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Taurus AVM'den 30 TL Taura Para Hediye!

 • 4 gün önce eklendi
 • 55 defa incelendi
 • Puan : star star star 6 incelemede 3 puan almıştır.
Taurus AVM'den 13-19 Ocak tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 300 TL alışveriş yapan ziyaretçilerimize, çanta, ayakkabı ve deri giyim mağazalarında 30 TL yüklü Tauraparacard hediye!

Kampanya Detayı:
· Taurus Alışveriş Merkezi ziyaretçileri 13-19 Ocak 2020 tarihleri arasında, Taurus AVM içerisinde bulunan tüm mağazalardan aynı gün içerisinde yaptıkları, toplamda 300 TL ve üzeri tutarda alışveriş ile kampanyaya katılma hakkı kazanır. 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize ,deri giyim ve ayakkabı mağazalarında geçerli olacak 30 TL yüklü Taura Parcard anında hediye edilecektir.
· Hediye 50 TL yüklü Tauraparacard’lar, 31.12.2020 tarihine kadar sadece Bambi, Ceyo, Deichmann, Derimod, Dian Kids, Dexter, Flo, Hotiç, Kemal Tanca, Matmazel, Özbağcı, Salmander mağazalarında kullanılabilir.
· Kampanyaya katılmak için Taura Paracard sahibi olmak gerekmektedir. Kartın alınabilmesi için Danışma bankosunda form doldurulmalıdır. Formda yer alan İsim/Soyisim, Doğum tarihi, TC Kimlik No, Cinsiyet, Adres (İl/ İlçe), Gsm Nobilgilerinin doldurulması zorunludur. Bu bilgilerini paylaşmak istemeyen ziyaretçilerimiz, kampanyadan yararlanamamaktadır.
· Kampanya günlük 143 kişi ile sınırlıdır. Günlük kişi sınırı tamamlandığında, kampanya otomatik olarak o gün için sona erecektir. Kampanya koşullarını sağlayan ancak stok tamamlandığı için kayıt edilemeyen fiş/faturalar, kampanya süresi dahilinde, sonraki günlerde kayıt ettirilebilir.
· Bir kişi kampanya boyunca 1 kez faydalanma hakkına sahiptir.
· Kampanyaya katılan mağazalar 13-19 Ocak tarihleri arasında yapılan ve kampanya katılım kaşesi olan alışveriş tutarlarını iade etmeme hakkını saklı tutar. Katılımcı tarafından iadede ısrar edilmesi durumunda bu faturaya yönelik Taura Paracard yüklemeleri iptal edilmesi zorunludur. Bu faturaya istinaden yüklenen tutarın kullanılmış olması durumunda ürün iadesi alınmayacaktır. Taurus Avm bu işlem ve iade talebi ile ilgili kampanyanın kötüye kullanılması ihtimaline karşı tüm yasal haklarını saklı tutar.
· Faturada belirtilen müşteri ismiyle, kampanya noktasına faturayı ibraz eden kişinin aynı olması zorunludur.
· E-fatura ile kampanyadan yararlanmak isteyen ziyaretçilerimizin, ilgili e-faturanın basılı bir nüshasını kampanya noktasında ibraz etmeleri gerekmektedir.
· Gerçek ve Tüzel kişiler, Kamu Kurum ve Kuruluşları adına kesilen faturalar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Yatırım amaçlı altın alışverişleri (ziynet altın, tel bilezik ve gram altın), alkol ve sigara harcamaları, şans oyunları harcamaları, fatura ödemeleri, banka işlemleri kampanyaya dahil edilemez.
· Kampanyaya Taurus Balgat Alışveriş Merkezi Yatırım A.Ş. ortakları ve çalışanları, güvenlik ve temizlik elemanları, JLL çalışanları ve 18 yaşından küçükler, KAMPANYAYA TAURUS ALIŞVERİŞ MERKEZİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN İŞLETME SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI, KAMU KURUM VE KURULUŞLARI, TÜZEL KİŞİLER VE SERMAYE ŞİRKETLERİ KATILAMAZLAR
· Taura Paracard kredi kartı özelliği taşımamaktadır. Taura Paracard’ın içindeki miktar nakit paraya çevrilemez. Başka hesaba transfer edilemez.
· Taura Paracard’ın içerisine yüklenen hediye parayı, Taurus Avm mağazalarında (kampanyaya katılan mağazaların önünde görseller bulunmaktadır) tek seferde ya da farklı seferlerde kullanabilirsiniz. Katılan mağazalarla ilgili detaylı bilgiye Danışma noktasından ulaşabilirsiniz.
· Mağazalarda yapılan alışverişlerde kesilen faturalarda herhangi bir bölünme veya uygunsuzluk tespit edildiğinde yapılan alışveriş geçersiz sayılacaktır.
· Kartın çalınması ya da kaybolması durumunda sorumluluk kart sahibine aittir. Kayıp ve çalıntı durumunda Param Kart destek merkezi ile 0850 988 88 88 numarasından iletişime geçilmelidir.
· Kampanya ile ilgili bilgi için (0312) 2216262 no.lu telefon aranabilir.İlgili etiketler : Taurus Avm, Taurus Kampanyaları, Hediye Puan,

Kampanya Sahibi

Taurus Ankara AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 15 Ocak 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 15 Ocak 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 19 Ocak 2020
 • Trafik

  : 55

Benzer Kampanyalar

 • Taurus Ankara AVM Taurus AVM Mercedes C200 Cabriolet Çekiliş Kampanyası

  Taurus AVM Mercedes C200 Cabriolet Çekiliş Kampanyası

  Taurus Alışveriş Merkezi Ayağınızı yerden kesecek.... 29 Ekim-29 Şubat tarihleri arasında, aynı gün içerisinde toplamda 250TL alışverişinize; 1 Mercedes C200 Cabriolet, 5 kişiye 10.000...
  29 Ekim 2019390 defa incelendi
 • Taurus Ankara AVM Taurus AVM'den Yılbaşı Alışverişi Kazandırıyor!

  Taurus AVM'den Yılbaşı Alışverişi Kazandırıyor!

  Yeni yıl hediyeniz Taurus'tan! 23-29 Aralık tarihleri arasında toplamda 300 TL alışverişe, danışma noktasında anında yüzlerce hediye ve Tauraparacard kazanma şansı sizi bekliyor. ...
  26 Aralık 201997 defa incelendi
 • Bonus Bonus Yılbaşı Kampanyası 2019

  Bonus Yılbaşı Kampanyası 2019

  Yeni yılın tadını yine Bonuslular çıkarıyor! 13 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacak "Bonus Yılbaşı Kampanyası" ile Bonus üye işyerlerinden yapacağınız market, akaryakıt,...
  13 Aralık 2019431 defa incelendi
 • D&R D&R'da Bonus'lulara 50 TL D&R Bonus Hediye

  D&R'da Bonus'lulara 50 TL D&R Bonus Hediye

  1 - 15 Aralık 2019 tarihleri arasında D&R mağazalarından Bonus kredi kartıyla tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL D&R Bonus hediye... Kampanya Detayı: ...
  2 Aralık 2019879 defa incelendi
 • N11.com n11.com'da Maximum'lulara 50 TL MaxiPuan Hediye

  n11.com'da Maximum'lulara 50 TL MaxiPuan Hediye

  Maximum kredi kartınız ile 16-31 Ocak tarihleri arasında N11’den tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişte 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişte 50 TL MaxiPuan kazanın!...
  16 Ocak 2020111 defa incelendi