Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyen de Çiçeğin de Emaar’da!

 • 6 ay önce eklendi
 • 266 defa incelendi
 • Puan : star star star 6 incelemede 3,33 puan almıştır.
14 Şubat Sevgililer Günü Hediyen de Çiçeğin de Emaar’da!

13 – 14 Şubat’ta Emaar’dan Yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişinizde Sevgilinize Özel Tasarlayacağınız Çiçek Buketi Hediye!

Kampanya Detayı:
 1. Kampanya 13 Şubat 2020 tarihi sabah saat 10:00 ile 14 Şubat 2020 tarihi akşam saat 22:00 arasında Emaar AVM’de bulunan seçili mağazalardan ve belirtilen ürün kapsamında yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 2. Belirtilen tarih ve saat aralığında aynı gün içerisinde Emaar AVM’de seçili mağazalardan tek seferde yapılan, 350-TL ve üzeri kampanya kapsamındaki ürün alışverişlerinde, katılımcılara kendi hediye buketlerini tasarlama imkanı verilerek, hazırlayacakları çiçek buketleri hediye edilecektir.
 3. 13 Şubat 2020 – 14 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılan ve yine belirtilen tarihler arasında Emaar AVM -3. Zara mağazası önünde yer alan çiçek standına başvurarak fiş ve kimliklerini ibraz eden ve stantta yer alan ipadler üzerinden kayıtlarını gerçekleştiren müşteriler kampanyaya kapsamında hediye buket almaya hak kazanacaktır.
 4. Kampanya, 1000 adet katılımcı ile sınırlandırılmıştır.
 5. Her müşteri kampanyadan, kampanya süresince yalnızca 1 kere faydalanabilecektir.
 6. Kampanyadan faydalanacak olan katılımcıların kimlik ve fiş/fatura ibrazı gerekmekte olup, fiş/fatura üzerindeki isim ile kimlik bilgisinin aynı olması gerekmektedir. İsim – soyad, doğum tarihi, TC kimlik numarası, T.C. kimliği olmayan yabancı uyruklu katılımcılar için pasaport, e-mail ve telefon bilgilerini vermesi zorunludur. Bu bilgilerin tamamı kampanya çiçek standındaki görevliler tarafından alındıktan sonra katılımcılar çiçek buketi kazanımına hak kazanacaktır.    
 7. Kampanya kapsamında kazanılan hak kapsamında katılımcıların hediye çiçek buketlerini tasarlarken stand görevlilerinin talimatlarına uymaları gerekmektedir. Kullanılacak çiçek adetleri stand görevliler tarafından belirlenmektedir.
 8. Emaar AVM dilediği zaman kampanya koşullarını değiştirebilir veya kampanyayı sona erdirebilir.            
 9. Tüzel kişiler kampanyadan faydalanamaz.           
 10. Kampanyadan faydalanmak isteyen katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olması zorunludur.
 11. Emaar AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, market ve restoran harcamaları, alkollü içecek alımları, şans ve oyunları harcamaları, ziynet altın alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri,  ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler ve tüm hediye tutarlar kampanyaya dahil değildir.
 12. Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi vb.) belgeler geçerli değildir.
 13. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
 14. Fiş/fatura/e-faturanın AVM içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Emaar AVM mağazalarından yapılanlar dahil) kampanyaya dahil edilmez.
 15. Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre hediye buket kazanımı belirlenir.
 16. E-fatura ile katılımda, sadece Emaar AVM mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir.İlgili etiketler : Emaar Avm, Emaar Kampanyaları, Sevgililer Günü,

Kampanya Sahibi

Emaar Square Mall
 • Eklenme Tarihi

  : 13 Şubat 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 13 Şubat 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 14 Şubat 2020
 • Trafik

  : 266

Benzer Kampanyalar

 • Hatemoğlu Hatemoğlu'ndan Babalar Günü'ne Özel 100 TL Hediye Çeki

  Hatemoğlu'ndan Babalar Günü'ne Özel 100 TL Hediye Çeki

  Hatemoğlu mağazasında Babalar Gününe özel fırsatlar devam ediyor! Türkiye'de erkek giyimin en köklü markası Hatemoğlu babalar gününe özel fırsatsunuyor. Gücüne, bilgisine, kucaklaması...
  15 Haziran 20201736 defa incelendi
 • World Card World Babalar Günü Kampanyası 2020

  World Babalar Günü Kampanyası 2020

  Babalar Günü'ne özel Worldcard’ınız ile 12-21 Haziran tarihleri arasında yapacağınız giyim alışverişlerinize Vadaa’dan 50 TL Worldpuan! 2-21 Haziran 2020 tarihleri arasında giyim, çok k...
  12 Haziran 20201204 defa incelendi
 • Bisse Bisse'de Babalar Günü'ne Özel %40 İndirim

  Bisse'de Babalar Günü'ne Özel %40 İndirim

  Türkiye’nin hazır giyimdeki en köklü markalarından BİSSE, 21 Haziran Babalar Günü’ne özel doğanın özel renkleri ve sanatın ön plana çıktığı “Essence” koleksiyonundaki ürünlerine %40 indirim...
  15 Haziran 2020449 defa incelendi
 • Columbia Columbia'dan Babalar Günü'ne Özel İndirim

  Columbia'dan Babalar Günü'ne Özel İndirim

  Macera sever babalar için en iyi hediyeler Columbia’da! Aktif bir hayatı benimseyen babalar, açık havada ister koşu ve yürüyüş, ister tüm aile geçirilecek keyifli barbekü programlar...
  16 Haziran 2020648 defa incelendi
 • Samsung Samsung Babalar Günü Kampanyası 2020

  Samsung Babalar Günü Kampanyası 2020

  Samsung, 21 Haziran tarihinde kutlayacağımız Babalar Günü’ne özel akıllı telefon, TV ve klimalarda başlattığı kampanyalarıyla, babalarına hediye almak isteyenlere çeşitli seçenekler sunuyor....
  15 Haziran 2020521 defa incelendi