Schweppes BMW 420i Gran Coupe Çekiliş Kampanyası

 • 1 hafta önce eklendi
 • 169 defa incelendi
BMW 420i Gran Coupe Kazanma Şansı Yakala!

1 Haziran - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında promosyonlu Schweppes CAN 250 ML, Schweppes PET 1L ve Schweppes OWB 250 ML ürünlerinden satın alarak ürün kapağının altında yer alan şifreyi ad, soyad, telefon numarası, doğum tarihi ve adres bilgileriyle birlikte www.dahadaha.com internet sitesi veya Daha Daha mobil uygulamasında üyelik oluşturanlara çekilişle 1 adet BMW 420i Grand Coupé M Sport 2024 Model Otomobil ikramiyesini kazanma şansı yakalayacak.

Kampanya Detayı:
 • Bu promosyon, 1 Haziran 2024 Saat: 00:01  - 31 Ekim 2024 Saat: 23:59 tarihleri arasında Coca–Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş adına MPİ’nin 20.03.2024 tarih ve E-58259698-255.01.02-53834 sayılı izni ile U2 Tanıtım tarafından T.C. sınırları içinde düzenlenmektedir.
 • Promosyon tarihleri arasında, Türkiye genelinde promosyonlu Schweppes CAN 250 ML, Schweppes PET 1L ve Schweppes OWB 250 ML ürünlerinden satın alarak ürün kapağının altında yer alan şifreyi ad, soyad, telefon numarası, doğum tarihi ve adres bilgileriyle birlikte www.dahadaha.com internet sitesi veya Daha Daha mobil uygulamasında üyelik oluşturmak kaydıyla ilgili alana giren 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler, 3.854.433,60 TL değerinde 1 adet BMW 420i Grand Coupé M Sport 2024 Model Otomobil ikramiyesini kazanma şansı yakalayacaktır. Daha Daha’ya girilen her bir şifre bir çekiliş hakkı sağlamaktadır.
 • Kazanan asil ve yedek talihli, 21 Kasım 2024 tarihinde U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye kazanan asil ve yedek talihli, 27 Kasım 2024 tarihli Takvim Gazetesi’nde ilan edilecektir. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan şifreli ürün kapağı ibrazı zorunludur; şifreli ürün kapağının okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.
 • Asil talihli 12.12.2024, yedek talihli ise 27.12.2024 tarihine kadar kimlik fotokopisi, ikramiye kazanılan şifreli ürün kapağı görseli ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Promosyona katılımda katılımcı tarafından belirtilen bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.  Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olan katılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti çalışanları ve 18 yaşından küçükler promosyona katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Promosyona katılım ücretsiz olup sadece gerçek kişi tüketiciler katılabilir. Promosyona katılım için ürün kapaklarında yer alan şifreler en geç 31 Ekim 2024 Saat: 23:59’a kadar Daha Daha’ya girilmelidir. Katılımlarda mükerrer şifre gönderimleri elenecek, ilk gönderilen şifre kabul edilecektir. Ürün kapakları altında yer alan şifrenin Daha Daha uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden ilgili alana girilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Promosyon Düzenleyici ilgili şifrelerin sistem tarafından kabul edilmemesi, tüketicinin şifreyi internet sitesine veya uygulamaya girerken yaşanabilecek internet kaynaklı veya diğer türlü aksaklık durumları dahil olmak üzere sürece ilişkin teknik veya başka tür aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz. Promosyon kapsamındaki Daha Daha mobil uygulaması ve www.dahadaha.com web sitesinin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcılarının sorumluluğundadır. İnternet sitelerinin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile sorumluluk kabul edilmemektedir ve kullanıcılara hiçbir sebeple tazminat ödenmeyecektir. Promosyon kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin sistem/sunucu kayıtları dahil her türlü kayıtları esas alınacaktır. İşbu koşullar altında yer alan herhangi bir madde hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Belirtilen tüm promosyon koşulları Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. İşbu promosyon nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarda İstanbul (Merkez) Mahkemeleri yetkilidir.  Promosyonun detaylarına, Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden, 444 30 40 veya 0850 201 30 40 numaralı ücretsiz telefon hatlarından veya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden ulaşabilirsiniz.   
 • Promosyon Düzenleyici, promosyon süresince tek taraflı ve tamamen kendi takdirinde olarak promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona ilişkin değişiklikler Daha Daha uygulaması veya www.dahadaha.com ve www.coca-cola.com.tr web sayfaları üzerinden duyurulacaktır.
 • Kazanılan ikramiyenin karşılığı nakit (Türk Lirası) olarak talep edilemez, diğer promosyonlar ile birleştirilemez, nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Ürün ambalajları içinde yer alan her bir şifre tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz. Promosyon bitiş tarihi olan 31 Ekim 2023 günü saat 23:59 hitamından sonra ilgili şifrelerin Daha Daha internet sitesi veya uygulamasına girilmesi durumunda çekilişe katılım sağlanamaz.
 • Promosyon Düzenleyici şüpheli bulunulan durumlarda Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve sair mavzuat hükümleri ile uygunluk içerisinde olmak kaydıyla katılımcılardan ilave bilgi ve belge sorma hakkına sahip olup; ibrazının KVKK mevzuatınca mümkün kılınan talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar. Herhangi bir suistimal şüphesi var olduğunda, Promosyon Düzenleyici’nin ilgili satış noktasını ve/veya tüketiciyi promosyon kapsamı dışında tutması, promosyondan yararlanma hakkını sınırlaması ve sair tedbirleri alma hakkı saklıdır. Promosyona katılan satış noktaları ve tüketiciler promosyon koşullarını kabul etmiş sayılacaklardır.   
 • Uygulama içerisindeki kampanya, fırsat, ödül ve çekilişler ile ilgili Apple Inc., Google LLC şirketlerinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple ve Google’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz. Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve Gizlilik Politikası’na “Daha Daha” uygulaması üzerinden erişilebilir.
 • Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden üyelik gerçekleştirmek için, kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, kaydedilmesi ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi içeren Aydınlatma Metni okunduktan sonra 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği Açık Rıza Beyanının verilebilmesi için ilgili kutucuklar seçilmelidir. Bu şekilde sistem bünyesine üye olarak dahil olunabilir.   
 • İletişim formumun altında yer alan ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin kutucuğu işaretleyen kullanıcıların kişisel verileri, Kişisel Verilerin Korunması Politikası kuralları uyarınca ve Aydınlatma Metni kapsamında belirtilen amaçlarla toplanabilir, işlenebilir, saklanabilir; ve bu kullanıcılara, belirtilen şekilde ürünler, promosyonlar veya kampanyalar hakkında bilgilendirici SMS ve/veya e-posta gönderimleri yapılabilir. Ticari elektronik izni her zaman geri alınabilir.
 • Şüpheli bulunulan durumlarda Daha Daha websitesi veya uygulamasından ilgili kayıtların incelenmesi, katılımcıya soru sorulması dahil gerekli araştırmaları ayrıntılı olarak yapma hakkı bulunmaktadır. Promosyon düzenleyici teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda, uyarma, üyeliği askıya alma, hediye vermeme veya hediyeyi iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili eylemin vergi veyahut ceza mevzuatı bağlamında sahtecilik veya başka cezai suç teşkil etmesi şüphesi durumunda Türk Ceza Kanunu (“TCK”) bağlamında işlem yapılması hakkı saklıdır. Olası kötüye kullanımlar nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı promosyon düzenleyicinin ve/veya iş ortakları, hizmet sağlayıcıları ile yüklenicilerinin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir, bu husustaki tüm hukuki haklar saklı tutulmaktadır.Bu kampanya 31 Ekim 2024 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 134 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Schweppes, Schweppes Çekiliş, Çekiliş Kampanyaları, Çekiliş,

Kampanya Sahibi

Schweppes
 • Eklenme Tarihi

  : 6 Haziran 2024
 • Güncelleme Tarihi

  : 6 Haziran 2024
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Ekim 2024
 • Trafik

  : 169

Benzer Kampanyalar

 • Migros Migros'tan Pepsi, Lipton, Fruko, Yedigün, 7UP, Ruffles , Lays, Doritos, Çerrezza, Cheetos Alışverişleri Kazandırıyor

  Migros'tan Pepsi, Lipton, Fruko, Yedigün, 7UP, Ruffles , Lays, Do

  16 Mayıs - 5 Haziran 2024 tarihleri arasında Migros'lardan Money Card ile Pepsi, Lipton, Fruko, Yedigün, 7UP, Ruffles , Lays, Doritos, Çerrezza, Cheetos Ürünlerinden Birlikte veya Ayrı Ayrı...
  16 Mayıs 2024265 defa incelendi
 • Algida Migros'ta Algida Maraş Usulü ve Carte D’or Dondurmalar Kazandırıyor!

  Migros'ta Algida Maraş Usulü ve Carte D’or Dondurmalar Kazandırıy

  Algida Maraş Usulü ve Carte D’or Dondurma çeşitleri kazandırıyor... 1 Haziran - 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında Migros'lardan Money Card ile 50 TL’lik Algida, Maraş Usulü ve Carte D...
  6 Haziran 2024261 defa incelendi
 • Hepiyi Sigorta Hepiyi Sigorta Büyük Bahar Çekilişi Kampanyası

  Hepiyi Sigorta Büyük Bahar Çekilişi Kampanyası

  iPhone 15, MacBook Air ve daha birçok hediyeden birini kazanmak için Hepiyi.com.tr’den kasko veya trafik teklifi alın! 1 Nisan - 31 Mayıs tarihleri arasında Hepiyi.com.tr'den kasko veya...
  29 Nisan 2024264 defa incelendi
 • Anadolu Sigorta Anadolu Sigorta iPhone 15 Çekiliş Kampanyası

  Anadolu Sigorta iPhone 15 Çekiliş Kampanyası

  Anadolu Sigorta’dan 20 Mayıs-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Ferdi Kaza Sigortası veya Zorunlu Deprem Sigortası satın alan ve Sigortam Cepte’den çekilişe katılan 5 müşterimiz iPhone 15 ka...
  22 Mayıs 2024268 defa incelendi
 • Kanyon AVM Kanyon Yaza Merhaba Çekiliş Kampanyası 2024

  Kanyon Yaza Merhaba Çekiliş Kampanyası 2024

  Haziran ayı boyunca Kanyon’da yapılan alışverişlerinizi hediyeye dönüştürün! 6 - 30 Haziran 2024 tarihlerinde Kanyon’daki belirli mağaza, restoran ve kiosklardan tek seferde veya toplamd...
  3 Haziran 2024234 defa incelendi