Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

N11, Trendyol, Çiçeksepeti, Hepsiburada'da 300 TL MaxiPuan!

  • 1 yıl önce eklendi
  • 521 defa incelendi
  • Puan : star 1 incelemede 1 puan almıştır.
1-31 Mart 2023 tarihleri arasında Maximum kredi kartınız ile Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş, n11 ve Trendyol'dan tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 750 TL ve üzeri her alışverişinize 75 TL, toplam 300 TL MaxiPuan!

Kampanyaya Maximum Mobil’de ya da İşcep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

MaxiPuanlarınız 18 Nisan 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2023. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.Trendyol Adresine Git!

İlgili etiketler : N11, Trendyol, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Maximum, Hediye Puan,

Kampanya Sahibi

Trendyol

İlişkili Marka

MaximumHepsi Burada

Benzer Kampanyalar