Mondi Home Büyük Yılsonu Fırsatı Başladı

 • 1 hafta önce eklendi
 • 142 defa incelendi
Mondi Home'un büyük yıl sonu fırsatı başladı!

Trendlere uygun renklerdeki koltuk takımları, yemek odaları, köşe takımları ve oturma grupları ile evinizin tarzını ekonomik ve şık bir şekilde sunan Mondi, yıl sonuna kadar sürecek yeni kampanyasında Turuncu avantaj ürünler %50'ye varan indirimler sunuyor.

15 Kasım'da başlayan ve 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek kampanyada Döşemeli ürün grubunda bulunan Toscana, Sofia, Rossini, Karlena, Merlin, Versay, Tempo, Panel ürün grubunda Toscana, Rossini, Merlin, Sofia, yatak ve yemek odası, Genç Odası ürün grubunda Wooden, Yatak ürün grubunda bulunan Pro V Guard modelleri Baza ve Başlık ürün grubunda Sofia modelleri %50 ye varan indirimlerle sizleri bekliyor.

Üstelik World Card ile yapılan alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit avantajını kaçırmayın.

Cazip Fiyat ve İndirim Avantajları
% 50’YE VARAN TURUNCU NOKTALI ÜRÜNLER

Merlin, Toscana, Rossini, Sofia, Karlena, Versay, Tempo Koltuk Takımları Merlin, Toscana, Rossini, Sofia Yatak ve Yemek Odası Takımları, Wooden Genç Odası Takımı, Pro V Guard Yatak, Sofia Baza ve Başlık.

% 30 İNDİRİMLİ
Perissa, Novita, Festa, Alvina, Venedik, Armada, Lavin, Prada, Lucia, İndigo, Piero Koltuk Takımları Perissa, Alvina, Festa, Novita, Lavin - Vienna Yemek, Yatak ve Genç Odası - Fora Genç Odası Active Natura, Active Sleep, Flexy , Melodi, King Plus, Silver X, CoolMax ve Prestige Cool Serisi Yataklar - Armoni, Otto Baza ve Başlık.

% 20 İNDİRİMLİ
Veyron, Martina, İkon, Vienna, Avangard Koltuk Takımları - Vega, Arte Delüx Takım - Monet Köşe Veyron, Martina, Armada, Prada, Lorenz, Helen Yatak ve Yemek Odası Takımları - Helen, Wooden Genç Odaları Vienna Baza ve Başlık.

% 10 İNDİRİMLİ
Natura, Siena,Petra, Dorea, Rita, Monza, Lorenz, Twin Delüx Takım Natura, Siena, Petra, Rita, Dorea Yatak ve Yemek Odası Takımları - Nero, Butterfly, Novita, Rossini, Esca, Sunset Genç Odaları Double Hybrid Comfort - Orthopaedic Hybrid Comfort Yatak - Assago Başlık.
Bu kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 34 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Mondi, Mondi Home, Mobilya, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Mondi
 • Eklenme Tarihi

  : 18 Kasım 2021
 • Güncelleme Tarihi

  : 18 Kasım 2021
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Aralık 2021
 • Trafik

  : 142

Benzer Kampanyalar

 • Evgör Okula Avantajlı Dönüş Evgör Mobilya'da

  Okula Avantajlı Dönüş Evgör Mobilya'da

  Evgör Mobilya'da Tüm Çocuk ve Genç Odalarında %30 İndirim.... Eğitim çağındaki çocuk ve gençleri okula dönüş heyecanı sardı. Bu mutluluğa ortak olan velilerden bazıları okul alışverişl...
  23 Ağustos 2021278 defa incelendi
 • Bosch Bosch ve Siemens Home Connect Uygulaması Apple Watch 6 Kazandırıyor

  Bosch ve Siemens Home Connect Uygulaması Apple Watch 6 Kazandırıy

  Bosch ve Siemens ev aletlerinizi dilediğiniz an, istediğiniz yerden kontrol etmenizi sağlayacak Home Connect uygulaması ile eşleştirdiyseniz bu çekiliş tam size göre! Şimdi Bosch mark...
  27 Ekim 2021230 defa incelendi
 • Paraf Card Paraf ile Mobilya ve Yapı Marketlerde 100 TL Hediye

  Paraf ile Mobilya ve Yapı Marketlerde 100 TL Hediye

  Evinizi güzelleştirmenin tam zamanı! 30 Eylül’e kadar Paraf Kart ile mobilya ve yapı marketi sektöründe yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL’ye varan ParafPara hediye! ...
  8 Eylül 2021243 defa incelendi