Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Media Markt'tan Televizyon Aldıran Kampanya!

 • 10 ay önce eklendi
 • 718 defa incelendi
 • Puan : star star star 11 incelemede 3 puan almıştır.
Media Markt'ın Bu kampanyası televizyon yeniletir!

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt,3 - 5 Mart tarihleri arasında geçerli olacak Televizyon kampanyası ile televizyonunuzu yenileme fırsatı sunuyor.

3-5 Mart 2018 tarihleri arasında Media Markt'tan 3.000 TL ve üzeri Televizyonları 5 yıla uzatılmış garantiyle alın, Denizbank kredisiyle faizsiz peşin fiyatına 12 ay vade fırsatından yararlanın.

Kampanya Detayı:
• Kampanya 3-5 Mart 2018 saat 23:59‘a kadar 5 yıllık Media Markt uzatılmış garanti paketi ile birlikte satın alınan 3.000 TL ve üzeri TV’lerde DenizBank’tan vade farksız 12 ay kredi kampanyasına özeldir. Harici hiçbir üründe kullanılamaz.
• Kredi sadece 12 ay vadede geçerli olup, kredi alt limiti 500 TL - üst limiti 15.000 TL’dir. Sadece ürün bedeli kadar kredi kullandırılacaktır ve birden fazla ürün alımı yapılamaz.
• DenizBank vade farksız 12 ay kredi fırsatı kampanyasından yararlanabilmek için kampanya tarihleri içinde ürünü satın alarak, alışverişe ait fatura ile satın alma tarihinden itibaren 5 gün içerisinde Media Markt kredi köşesi veya DenizBank şubesinden kredi başvurusunun yapılmış olması gerekir. Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Media Markt Uzatılmış Garanti Paketinin fiyatı satın alınan TV bedeline göre farklılık gösterebilir. Kampanya bitiş tarihi 05.03.2018’dir.
• Kampanyada mediamarkt.com.tr’dan satın alınmış ürünler için kredi kullandırımı en geç 10 Mart 2018 tarihine kadar ürüne ait fatura ibraz edilerek mağaza içerisinde ki DenizBank Kredi Köşesinden yapılabilecektir. Detaylı bilgiye Media Markt mağazalarındaki DenizBank Kredi Köşelerinden ve 444 0 800’den ulaşabilirsiniz.
• İlanda kullanılan ürünler temsilidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya kapsamına dâhil olan ürünlerdeki fiyatlar ürün niteliğine göre farklılık göstermektedir. Kampanya kapsamındaki belirli ürünlere dair fiyatlar ilgili ürünün bulunduğu internet mağazasında geçelidir.
• Tüm ürünlerde KDV oranı, promosyon tarihinde belirtilen oranlar çerçevesinde tespit edilmiş olup, fiyatlara tüm vergiler dahildir.
• Vergi oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler ve/veya yeni gelebilecek vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Media Markt belirtilen kampanyanın şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Media Markt Uzatılmış Garanti Paketinin fiyatı satın alınan TV bedeline göre farklılık gösterebilir. Kampanya bitiş tarihi 05.03.2018 olup, kampanyada mediamarkt.com.tr’dan satın alınmış ürünler için kredi kullandırımı en geç 10 Mart 2018 tarihine kadar ürüne ait fatura ibraz edilerek mağaza içerisinde ki DenizBank Kredi Köşesinden yapılabilecektir. Detaylı bilgiye Media Markt mağazalarındaki DenizBank Kredi Köşelerinden ve 444 0 800’den ulaşabilirsiniz.Media Markt Adresine Git!

İlgili etiketler : Media Markt, Media Markt Kampanyaları, Televizyon, Televizyon Kampanyası,

Kampanya Sahibi

Media Markt
 • Eklenme Tarihi

  : 2 Mart 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : 2 Mart 2018
 • Geçerlilik Tarihi

  : 5 Mart 2018
 • Trafik

  : 718

Benzer Kampanyalar

 • Media Markt Media Markt İstanbul Mağazalarında Büyük Doğum Günü Kampanyası

  Media Markt İstanbul Mağazalarında Büyük Doğum Günü Kampanyası

  Media Markt'ta Büyük Doğum Günü indirimleriyle Keyfine Bak! Dünyaca ünlü binlerce markayı düşük fiyatlarla sunan, Avrupa'nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 17 - 18 Kas...
  17 Kasım 2018173 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt Şahane Cuma Kampanyası 2018

  Media Markt Şahane Cuma Kampanyası 2018

  Dünyanın pek çok yerinde tam bir alışveriş çılgınlığına neden olan Black Friday, bu sene Türkiye’de Şahane Cuma olarak kutlanıyor; hesaplı alışveriş sevenler MediaMarkt’ta bir araya geliyor...
  19 Kasım 2018252 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt'ta Benzersiz Fiyatlarla Keyfine Bak

  Media Markt'ta Benzersiz Fiyatlarla Keyfine Bak

  Media Markt'ta 50 bin çeşit üründen istediğini seç, dokun, dene! Dünyaca ünlü binlerce markayı düşük fiyatlarla sunan, Avrupa'nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 17-21 E...
  16 Ekim 2018478 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt'tan Beyaz Eşyalarda ÖTV İndirimine Ek %10 İndirim!

  Media Markt'tan Beyaz Eşyalarda ÖTV İndirimine Ek %10 İndirim!

  MediaMarkt, beyaz eşyada hükümetin enflasyonla mücadele kapsamında yaptığı ÖTV indirimine ek olarak ekstra %10'a varan indirimler yaptı. Dünyaca ünlü binlerce markayı düşük fiyatlarla sunan...
  9 Kasım 2018194 defa incelendi
 • Media Markt Mediamarkt.com.tr'de MasterPass ile Ödemelerde 100 TL Hediye Çeki!

  Mediamarkt.com.tr'de MasterPass ile Ödemelerde 100 TL Hediye Çeki

  ​Mastercard logolu kredi kartlarıyla kart sahipleri sadece Masterpass™ ile yapılan ödemelere özel Mediamarkt.com.tr’de 500TL ve üzeri ödemelerde, bir sonraki alışverişlerinde kullanıl...
  25 Ekim 2018211 defa incelendi