Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Media Markt'tan Televizyon Aldıran Kampanya!

 • 3 ay önce eklendi
 • 491 defa incelendi
 • Puan : star star star 7 incelemede 3 puan almıştır.
Media Markt'ın Bu kampanyası televizyon yeniletir!

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt,3 - 5 Mart tarihleri arasında geçerli olacak Televizyon kampanyası ile televizyonunuzu yenileme fırsatı sunuyor.

3-5 Mart 2018 tarihleri arasında Media Markt'tan 3.000 TL ve üzeri Televizyonları 5 yıla uzatılmış garantiyle alın, Denizbank kredisiyle faizsiz peşin fiyatına 12 ay vade fırsatından yararlanın.

Kampanya Detayı:
• Kampanya 3-5 Mart 2018 saat 23:59‘a kadar 5 yıllık Media Markt uzatılmış garanti paketi ile birlikte satın alınan 3.000 TL ve üzeri TV’lerde DenizBank’tan vade farksız 12 ay kredi kampanyasına özeldir. Harici hiçbir üründe kullanılamaz.
• Kredi sadece 12 ay vadede geçerli olup, kredi alt limiti 500 TL - üst limiti 15.000 TL’dir. Sadece ürün bedeli kadar kredi kullandırılacaktır ve birden fazla ürün alımı yapılamaz.
• DenizBank vade farksız 12 ay kredi fırsatı kampanyasından yararlanabilmek için kampanya tarihleri içinde ürünü satın alarak, alışverişe ait fatura ile satın alma tarihinden itibaren 5 gün içerisinde Media Markt kredi köşesi veya DenizBank şubesinden kredi başvurusunun yapılmış olması gerekir. Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Media Markt Uzatılmış Garanti Paketinin fiyatı satın alınan TV bedeline göre farklılık gösterebilir. Kampanya bitiş tarihi 05.03.2018’dir.
• Kampanyada mediamarkt.com.tr’dan satın alınmış ürünler için kredi kullandırımı en geç 10 Mart 2018 tarihine kadar ürüne ait fatura ibraz edilerek mağaza içerisinde ki DenizBank Kredi Köşesinden yapılabilecektir. Detaylı bilgiye Media Markt mağazalarındaki DenizBank Kredi Köşelerinden ve 444 0 800’den ulaşabilirsiniz.
• İlanda kullanılan ürünler temsilidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya kapsamına dâhil olan ürünlerdeki fiyatlar ürün niteliğine göre farklılık göstermektedir. Kampanya kapsamındaki belirli ürünlere dair fiyatlar ilgili ürünün bulunduğu internet mağazasında geçelidir.
• Tüm ürünlerde KDV oranı, promosyon tarihinde belirtilen oranlar çerçevesinde tespit edilmiş olup, fiyatlara tüm vergiler dahildir.
• Vergi oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler ve/veya yeni gelebilecek vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Media Markt belirtilen kampanyanın şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Media Markt Uzatılmış Garanti Paketinin fiyatı satın alınan TV bedeline göre farklılık gösterebilir. Kampanya bitiş tarihi 05.03.2018 olup, kampanyada mediamarkt.com.tr’dan satın alınmış ürünler için kredi kullandırımı en geç 10 Mart 2018 tarihine kadar ürüne ait fatura ibraz edilerek mağaza içerisinde ki DenizBank Kredi Köşesinden yapılabilecektir. Detaylı bilgiye Media Markt mağazalarındaki DenizBank Kredi Köşelerinden ve 444 0 800’den ulaşabilirsiniz.Media Markt Adresine Git!

İlgili etiketler : Media Markt, Media Markt Kampanyaları, Televizyon, Televizyon Kampanyası,

Kampanya Sahibi

Media Markt
 • Eklenme Tarihi

  : 02 Mart 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : 02 Mart 2018
 • Geçerlilik Tarihi

  : 05 Mart 2018
 • Trafik

  : 491

Benzer Kampanyalar

 • Media Markt Media Markt'tan Şeker Gibi Bayram Kampanyası

  Media Markt'tan Şeker Gibi Bayram Kampanyası

  Şeker Gibi Bayram Alışverişi Media Markt'ta! Avrupa'nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 13 - 17 Haziran tarihlerinde geçerli olacak yepyeni kampanyasıyla Rama...
  13 Haziran 2018394 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt Anneler Günü Kampanyası 2018

  Media Markt Anneler Günü Kampanyası 2018

  En Güzel Anneler Günü Hediyesi MediaMarkt’ta! Dünya markalarını uygun fiyat ile müşterilerine sunan Media Markt, bu kez 5 - 13 Mayıs tarihleri arasında annelerini ya da eşlerini sevindi...
  05 Mayıs 2018669 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt 23 Nisan Çocuk Bayramı Kampanyası

  Media Markt 23 Nisan Çocuk Bayramı Kampanyası

  23 Nisan Coşkusu ile Media Markt'a Gelenlar Kazanıyor... Türkiye'deki 63 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve düşük fiyatlarla müşterilerine sunan elektr...
  19 Nisan 2018453 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt İzmir Park Mağazası Fırsatlarla Açılıyor

  Media Markt İzmir Park Mağazası Fırsatlarla Açılıyor

  İzmir Park'ta Media Markt açılıyor! Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’deki liderlik hedefi ile başlattığı mağaza açılışlarında hızın...
  18 Mayıs 2018545 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt'tan Forum İstanbul ve Göztepe Optimum Kampanyası

  Media Markt'tan Forum İstanbul ve Göztepe Optimum Kampanyası

  Media Markt Forum İstanbul ve İstanbul Göztepe Optimum yenilenen mağazaları kaçırılmaz fırsatlarla sizleri bekliyor. En yeni teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerine sunan Media Mar...
  27 Nisan 2018375 defa incelendi