Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Media Markt'tan Televizyon Aldıran Kampanya!

 • 2 hafta önce eklendi
 • 337 defa incelendi
 • Puan : star star star 7 incelemede 3 puan almıştır.
Media Markt'ın Bu kampanyası televizyon yeniletir!

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt,3 - 5 Mart tarihleri arasında geçerli olacak Televizyon kampanyası ile televizyonunuzu yenileme fırsatı sunuyor.

3-5 Mart 2018 tarihleri arasında Media Markt'tan 3.000 TL ve üzeri Televizyonları 5 yıla uzatılmış garantiyle alın, Denizbank kredisiyle faizsiz peşin fiyatına 12 ay vade fırsatından yararlanın.

Kampanya Detayı:
• Kampanya 3-5 Mart 2018 saat 23:59‘a kadar 5 yıllık Media Markt uzatılmış garanti paketi ile birlikte satın alınan 3.000 TL ve üzeri TV’lerde DenizBank’tan vade farksız 12 ay kredi kampanyasına özeldir. Harici hiçbir üründe kullanılamaz.
• Kredi sadece 12 ay vadede geçerli olup, kredi alt limiti 500 TL - üst limiti 15.000 TL’dir. Sadece ürün bedeli kadar kredi kullandırılacaktır ve birden fazla ürün alımı yapılamaz.
• DenizBank vade farksız 12 ay kredi fırsatı kampanyasından yararlanabilmek için kampanya tarihleri içinde ürünü satın alarak, alışverişe ait fatura ile satın alma tarihinden itibaren 5 gün içerisinde Media Markt kredi köşesi veya DenizBank şubesinden kredi başvurusunun yapılmış olması gerekir. Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Media Markt Uzatılmış Garanti Paketinin fiyatı satın alınan TV bedeline göre farklılık gösterebilir. Kampanya bitiş tarihi 05.03.2018’dir.
• Kampanyada mediamarkt.com.tr’dan satın alınmış ürünler için kredi kullandırımı en geç 10 Mart 2018 tarihine kadar ürüne ait fatura ibraz edilerek mağaza içerisinde ki DenizBank Kredi Köşesinden yapılabilecektir. Detaylı bilgiye Media Markt mağazalarındaki DenizBank Kredi Köşelerinden ve 444 0 800’den ulaşabilirsiniz.
• İlanda kullanılan ürünler temsilidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya kapsamına dâhil olan ürünlerdeki fiyatlar ürün niteliğine göre farklılık göstermektedir. Kampanya kapsamındaki belirli ürünlere dair fiyatlar ilgili ürünün bulunduğu internet mağazasında geçelidir.
• Tüm ürünlerde KDV oranı, promosyon tarihinde belirtilen oranlar çerçevesinde tespit edilmiş olup, fiyatlara tüm vergiler dahildir.
• Vergi oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler ve/veya yeni gelebilecek vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Media Markt belirtilen kampanyanın şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Media Markt Uzatılmış Garanti Paketinin fiyatı satın alınan TV bedeline göre farklılık gösterebilir. Kampanya bitiş tarihi 05.03.2018 olup, kampanyada mediamarkt.com.tr’dan satın alınmış ürünler için kredi kullandırımı en geç 10 Mart 2018 tarihine kadar ürüne ait fatura ibraz edilerek mağaza içerisinde ki DenizBank Kredi Köşesinden yapılabilecektir. Detaylı bilgiye Media Markt mağazalarındaki DenizBank Kredi Köşelerinden ve 444 0 800’den ulaşabilirsiniz.Media Markt Adresine Git!

İlgili etiketler : Media Markt, Media Markt Kampanyaları, Televizyon, Televizyon Kampanyası,

Kampanya Sahibi

Media Markt
 • Eklenme Tarihi

  : 02 Mart 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : 02 Mart 2018
 • Geçerlilik Tarihi

  : 05 Mart 2018
 • Trafik

  : 337

Benzer Kampanyalar

 • Media Markt Media Markt Sezon Sonu Stokları Eritiyor, Depoları Boşaltıyor!

  Media Markt Sezon Sonu Stokları Eritiyor, Depoları Boşaltıyor!

  En yeni teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerle buluşturan MediaMarkt, 27-31 Ocak tarihlerinde geçerli olacak geleneksel sezon sonu stokları eritme kampanyası ile depolardaki ürünler...
  26 Ocak 2018390 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt Bursa Korupark AVM Mağazası Açılıyor

  Media Markt Bursa Korupark AVM Mağazası Açılıyor

  MediaMarkt Türkiye, Bursa'da yeni mağazasını 24 Şubat’ta Korupark’ta açıyor. Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt, Yeni mağazasını Bursa Korupark Al...
  21 Şubat 2018554 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt 58 ve 59. Mağazalarını Bursa'da Fırsatlarla Açıyor!

  Media Markt 58 ve 59. Mağazalarını Bursa'da Fırsatlarla Açıyor!

  Media Markt Büyüyor, Bursa'da 58. ve 59. Mağazalarını Açıyor. Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt, 58 ve 59. mağazalarını  Bursa Korupark ve...
  23 Şubat 2018248 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt Sömestr Kampanyası 2018

  Media Markt Sömestr Kampanyası 2018

  Sömestirin tatil eğlencesi MediaMarkt'ta! MediaMarkt’ın 2017 – 2018 öğretim yılı Sömestir kampanyası çocuklara ve gençlere hitap ederken, yetişkinlerin de birçok ihtiyacına cevap verecek te...
  17 Ocak 2018422 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt Sevgililer Günü Kampanyası 2018

  Media Markt Sevgililer Günü Kampanyası 2018

  Sevgililer Günü'nde hediyenle onu şaşırttığında Gülmek Sana Yakışıyor... Müşteri memnuniyetiyle fark yaratarak tüketicilerini rakipsiz fiyat ve kaliteli hizmetle buluşturan elektronik perak...
  08 Şubat 2018725 defa incelendi