Mc Donalds Big Mac Coin Kampanyası

 • 4 ay önce eklendi
 • 534 defa incelendi
 • Puan : star star 34 incelemede 2,29 puan almıştır.
McDonald 's 'ın, küresel ikon ürünü Big Mac 'in 50 'nci yaşına özel hazırladığı 'Big Mac Coin ' kampanyası yarın başlıyor. Yarından itibaren McDonald 's restoranlarında mobil uygulamadaki 'Big Mac Coin ' fırsatını kullananlara 'Big Mac Coin ' hediye edilecek. 40 bin adetle sınırlı 'Big Mac Coin 'leri dileyen hatıra olarak saklayabilecek ya da 31 Aralık 2018 'e kadar Big Mac alabilecek.

McDonald 's, efsane ürünü Big Mac 'in 50 'nci yaşını 'Big Mac Coin ' ile ölümsüzleştirdi. Türkiye 'de yarın başlayacak kampanya kapsamında Big Mac sevenler McDonald 's restoranlarında McDonald 's mobil uygulaması üzerinden 'Big Mac Coin ' teklifini seçerek verecekleri Big Mac menü siparişlerinde bir adet 'Big Mac Coin ' kazanma fırsatı yakalayacak. 40 bin adetle sınırlı 'Big Mac Coin 'lerle 31 Aralık 'a kadar bir adet Big Mac ücretsiz olarak alınabilecek. İsteyen 'Big Mac Coin 'leri hatıra olarak da saklayabilecek.

40 bin adetle sınırlı 'Big Mac Coin'ler para değildir ve nakit değeri yoktur. Big Mac Coin 'ler 31 Aralık 2018 'e kadar McDonald's restoranlarında bir adet ücretsiz Big Mac için kullanılabilir.

Kampanya paket serviste ve havalimanı restoranlarında geçerli değildir. Big Mac Coin, sadece McDonald 's mobil uygulamasındaki Big Mac Coin teklifi kullanılarak restoran içerisinde verilecek Big Mac Menü siparişlerinin yanında alınabilecektir.Bu kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 12 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Big Mac Coin, Mc Donalds, Hamburger, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Mc Donalds
 • Eklenme Tarihi

  : 8 Ağustos 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Aralık 2018
 • Trafik

  : 534

Benzer Kampanyalar

 • Burger King Burger King'den Vodafone Altın Kulüp Üyelerine Özel Kampanya

  Burger King'den Vodafone Altın Kulüp Üyelerine Özel Kampanya

  Vodafone Altın Kulüp üyelerine veya bu kulübe üye olanlara iletilecek kodlar ile Burger King’den 1 adet Whopper Jr. Menü alana 1 adet Whopper Jr. Menü ücretsiz olarak verilecektir. Tü...
  9 Kasım 2018208 defa incelendi
 • Mc Donalds MsDonald's Yılbaşı Menüsü 2018

  MsDonald's Yılbaşı Menüsü 2018

  MsDonald's'tan 2018'e Efsane Final! Mc Donald's sizler için yılbaşına özel yep yeni bir menü hazırladı. Mc Donald's'ın en sevilen lezzetlerinin bir araya geldiği 3 kişilik "Yılbaşı Menü...
  7 Aralık 2018160 defa incelendi