Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Maximum ile Okula Dönüş 150 TL İndirimli

 • 1 yıl önce eklendi
 • 555 defa incelendi
 • Puan : star star 2 incelemede 2 puan almıştır.
16 Ağustos - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kırtasiye ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren ve seçili elektronik perakende firmalarının Maximum anlaşmalı işyerlerinden tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri her alışverişe 25 TL, toplam 150 TL indirim kazanın!

Kampanyaya Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL indirim kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanyaya Dahil Elektronik Perakende Firmaları:
Apple, Artı Bilgisayar, Casper, Gürgençler, Huawei, MediaMarkt, Monster Notebook, Sony, Teknosa, Vatanİlgili etiketler : Maximum, Okula Dönüş, Kampanya, Giyim, Ayakkabı, Kozmetik, Optik, Kırtasiye,

Kampanya Sahibi

Maximum
 • Eklenme Tarihi

  : 23 Ağustos 2022
 • Güncelleme Tarihi

  : 23 Ağustos 2022
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Eylül 2022
 • Trafik

  : 555

Benzer Kampanyalar