Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Maximum'dan HepsiBurada'da 200 TL MaxiPuan Hediye

 • 2 ay önce eklendi
 • 209 defa incelendi
31 Mayıs'a kadar Maximum Kart'ınızla Hepsiburada'dan tek seferde yapacağınız ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinizde 100 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişinizde 200 TL MaxiPuan ve alışverişlerinizde 3 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil’de ya da İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

MaxiPuanlarınız 18 Haziran 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2024'tür. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. Bir müşteri kampanyadaki yalnızca tek baremden faydalanabilir. Kampanyaya uygun ilk alışveriş tutarı üzerinden 100 TL ya da 200 TL MaxiPuan kazanılabilir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Yüklenen MaxiPuan'lar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacak olup, kampanyadan kazanılan MaxiPuanların kullanılması durumunda kullanılan MaxiPuan tutarı kadar ilgili karta borç yansıtılacaktır.Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.Hepsi Burada Adresine Git!

İlgili etiketler : Maximum, Hepsiburada, Hdiye Puan, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Hepsi Burada

İlişkili Marka

Maximum
 • Eklenme Tarihi

  : 16 Mayıs 2024
 • Güncelleme Tarihi

  : 16 Mayıs 2024
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Mayıs 2024
 • Trafik

  : 209
 • İlişkili Markalar

  : Maximum

Benzer Kampanyalar