Lukoil Taraftar Kart Plus Üyelerine Asistans Hizmeti Hediye

 • 2 hafta önce eklendi
 • 77 defa incelendi
 • Puan : star star star 6 incelemede 3 puan almıştır.
Lukoil Taraftar Kart Plus Üyeliği Kazandırıyor!

6 Ağustos - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Lukoil Taraftar Kart Plus üyesi olan ilk 10.000 kişiye yıl sonuna kadar asistans hizmeti ücretsiz.

Kampanya Detayı:
 1. Kampanyaya sadece Taraftar Kart üyesi LUKOIL istasyonlarında, Taraftar Kart Plus üyelerince akaryakıt ve alışverişi gerçekleştiren müşteriler için geçerlidir.
 2. Taraftar Kart üyeleri ayda 201 litre üzerinde alım gerçekleştirdikleri taktirde, Taraftar Kart Plus üyeliği koşulunu yerine getirerek terfi eder ve hem benzinde hem de motorinde %4 anında indirim kazanmaya başlarlar. Bunun yanında Taraftar Kart Plus üyeliğini kampanya dönemi boyunca devam ettiren müşteriler asistans hizmetinden de herhangi bir bedel ödemeden faydalanabilirler. Ancak bu ücretsiz hizmet, Taraftar Kart Plus üyeliğini devam ettiren ilk 10.000 Taraftar Kart Plus üyesi faydalanabilir.
 3. Ücretsiz asistan paketi detayı şu şekildedir:
 4. a- Ücretsiz Yaz ve Kış 26 nokta Check-up bakım. (Bakım sonrası parça değişim, tamir ihtiyaçlarında indirim imkanı sağlanır.)
  b- Ücretsiz Lastik rotasyonu işlemi. (Lastik ömrünü uzatmak için ön lastiklerin arkaya, arka lastiklerin öne getirilmesi.)
  c- Ücretsiz bir dönem lastik saklama hizmeti. (İndirimli 4 adet lastik alımı veya ikinci dönem indirimli lastik saklama hizmetinden yararlanma şartı ile. )
 5. Kampanyada verilecek olan asistans paketi sadece binek ve hafif ticari araçlar için geçerlidir. Minibüs, otobüs, kamyonet , kamyon, traktör ve diğer orta ya da ağır ticari araçlar kampanya koşullarını gerçekleştirse bile verilecek hizmetten yararlanamayacaktır.
 6. Kampanya 6 Ağustos 2019 – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 7. LUKOIL, kampanyada sunulan destek hizmetinin ücretsiz sağlanmasından sorumludur.
 8. Hizmetin alımı sırasında oluşacak sorunlardan ve hizmet sonuçları ile ilgili durumlardan hizmeti verecek olan tedarikçi firma sorumludur.
 9. Elde edilen kullanım hakkı başkasına devredilemez , bir kereden fazla kullanılamaz farklı bir indirim/kampanya ile birleştirilemez. Bu hak 31 Aralık 2019 Saat 16:00 ya kadar geçerlidir.
 10. Ücretsiz asistan hizmeti elde eden Taraftar Kart Plus üyelerine, LUKOIL tarafından bilgilendirme SMS ‘i atılır. Taraftar Kart Plus üyesi SMS ‘de yer alan kampanya için özel hazırlanmış çağrı merkezini arayarak hizmet için randevu işlemini gerçekleştirebilir. Bu noktada kampanyaya katılanların ad, soyad ve taraftar kart numaralarının tedarikçi firma ile paylaşılmasını peşinen kabul etmiş sayılır.
 11. Kampanya LUKOIL tarafından düzenlenmekte olup, istediği an kampanyayı sonlandırma veya şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.Bu kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 36 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Lukoil, Lukoil Taraftar Kart, Lukoil Kampanyaları,

Kampanya Sahibi

Lukoil Petrol
 • Eklenme Tarihi

  : 6 Ağustos 2019
 • Güncelleme Tarihi

  : 6 Ağustos 2019
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Eylül 2019
 • Trafik

  : 77

Benzer Kampanyalar

 • Lukoil Petrol Lukoil 1 Yıllık Yakıt Çekiliş Kampanyası

  Lukoil 1 Yıllık Yakıt Çekiliş Kampanyası

  LUKOIL'de fırsatlar bitmiyor, şans deponuza kadar geliyor! 14 Haziran - 14 Temmuz tarihleri arasında anlaşmalı LUKOIL istasyonlarından, "Taraftar Kart"ınız ile yapacağınız her 100 TL’li...
  21 Haziran 2019221 defa incelendi
 • Lukoil Petrol Lukoil'den Bayramda %5 İndirim!

  Lukoil'den Bayramda %5 İndirim!

  Kurban Bayramında Bol Bol Gezin Diye LUKOIL’den Sizlere Hediye! 09 Ağustos – 18 Ağustos tarihleri arasında anlaşmalı Taraftar kart üyesi LUKOIL istasyonlarından Taraftar Kartınız ile ya...
  11 Ağustos 201973 defa incelendi
 • CarrefourSA CarrefourSA'da Visa ile Harcamalarda 20 TL İndirim!

  CarrefourSA'da Visa ile Harcamalarda 20 TL İndirim!

  16 Ağustos - 15 Eylül 2019 tarihleri arasında CarrefourSA Marketlerinden  farklı günlerde olmak üzere Visa kart ile 3 defa 50 TL ve üzeri temassız işlem yapanlar, kampanya dönemi s...
  16 Ağustos 2019142 defa incelendi