Kom'da World'e Özel 35 TL Worldpuan!

 • 1 hafta önce eklendi
 • 336 defa incelendi
 • Puan : star star star 5 incelemede 3 puan almıştır.
Bayan ve erkek iç çamaşırı, mayo ve pijama, gecelik üretiminde Türkiye nin önde gelen markası Kom'dam Ağustos ayı boyunca Wordl Card ile tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 350 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 35 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
- World Mobil kampanyası kapsamında 1-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında KOM mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 350 TL ve üzeri alışverişlerden 35 TL Worldpuan kazanılmaktadır.www.kom.com.tr'den yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
- Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
- Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
- Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
- Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
- Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Kampanyalar" alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
- Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 4 Eylül 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 15 Eylül 2020'dir. Kullanılmayan puanlar 16 Eylül 2020'de geri alınacaktır.
- Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
- Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Kom Tekstil ve Konfeksiyon San. A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.Bu kampanya 31 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 19 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Kom, Kom Kampanyaları, İç Giyim, Mayo, World Card, World Kampanyaları,

Kampanya Sahibi

Kom

İlişkili Marka

World Card
 • Eklenme Tarihi

  : 1 Ağustos 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 1 Ağustos 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Ağustos 2020
 • Trafik

  : 336
 • İlişkili Markalar

  : World Card

Benzer Kampanyalar

 • Penti Penti Plaj Ürünlerinde %40 İndirim Fırsatı!

  Penti Plaj Ürünlerinde %40 İndirim Fırsatı!

  Penti Plaj Ürünlerinde Net %40 İndirim Fırsatı sizleri bekliyor. Penti sezon başında plaj ürünlerinde Net %40 İndirim fırsatı sunuyor. Sezondaki moda görünümleri kendine özgü yoru...
  4 Haziran 2020721 defa incelendi
 • Penti Penti Plaj Ürünlerinde 1 Alana 1 Bedava

  Penti Plaj Ürünlerinde 1 Alana 1 Bedava

  Penti Bikini Festivali başladı! Şimdi plaj kombinlerini çeşitlendirmenin tam zamanı! Penti sezon ortasında tekrar plaj ürünlerinde "1 Alana 1 Bedava" fırsatı sunuyor. Sezondaki mod...
  29 Haziran 2020675 defa incelendi
 • Maximum Maximum'lulara Moda, Kozmetik ve Züccaciye Harcamalarına 60 TL Hediye!

  Maximum'lulara Moda, Kozmetik ve Züccaciye Harcamalarına 60 TL H

  Haziran ayı boyunca Maximum kredi kartınız ile özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kitap, züccaciye ve optik sektörlerinde seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-3...
  1 Haziran 2020960 defa incelendi
 • Carter's Carter's'ta World'e Özel 35 TL WorldPuan

  Carter's'ta World'e Özel 35 TL WorldPuan

  1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında World Card ile tek seferde 350 TL Carter's harcamalarınızda 35 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın. Kampanya Detayı: - World Mobil kampanyası ka...
  1 Haziran 2020364 defa incelendi
 • Tuğba & Venn Tuğba'da Erken Yaz İndirimi Başladı!

  Tuğba'da Erken Yaz İndirimi Başladı!

  Tuğba Mağazalarında Erken Yaz İndirimi Başladı! Tesettür giyim denilince akla gelen ilk markalardan Tuğba, 2020 Yaz Sezonu ürünlerinde "Erken Yaz İndirimi" kampanyası ile net %50 indir...
  22 Haziran 2020687 defa incelendi