Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Kipa AVM'den Alışveriş Yapanlar, AnadoluJet ile %50 İndirimli Uçuyor!

  • 5 yıl önce eklendi
  • 1405 defa incelendi
  • Puan : star star star star 29 incelemede 4,41 puan almıştır.
Halkın havayolu AnadoluJet, KİPA ile yeni bir kampanyaya imza atıyor. 15 Ağustos tarihinden itibaren, KİPA AVM’lerden 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, AnadoluJet ile Kıbrıs dahil tüm Türkiye’ye yüzde 50 indirimli uçuyor.

Halkın havayolu AnadoluJet, hesaplı alışveriş fırsatı ile konforlu seyahati birleştiriyor. 15 Ağustos 2014 tarihinden itibaren, Türkiye’nin çeşitli illerindeki KİPA AVM’lerden alışveriş yapan herkes, AnadoluJet ile    yüzde 50 indirimli seyahat etme fırsatı yakalıyor.

Antalya, İzmir, Aydın, Çanakkale, Çerkezköy, Çorlu, Derince, Edirne, Keşan, Kırklareli, Konya, Kuşadası, Lüleburgaz, Mersin, Salihli, Silivri, Torbalı ve Yalova’daki KİPA’larda aynı gün içerisinde 75 TL’lik alışveriş yapanlar, AnadoluJet’in Kıbrıs dâhil tüm yurtiçi uçuşlarında yüzde 50 indirim hakkı kazanıyor.

Kampanya kapsamında verilen özel kod ile sahip olunan indirim hakkı; resmi tatiller ve hafta sonları da dâhil olmak üzere 15 Ekim – 15 Aralık 2014 tarihleri arasındaki uçuşlarda kullanılabilecek.
İlgili etiketler : Kipa Avm, Kipa Avm Kampanlayaları, Kampanya, Anadolujet, Uçak Bileti, İndirim,

Benzer Kampanyalar