Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Kipa AVM BMW 118i Çekiliş Kampanyası

 • 11 ay önce eklendi
 • 490 defa incelendi
 • Puan : star star star 8 incelemede 3,38 puan almıştır.
Alışveriş Kazandırıyor, Kipa AVM'lerde 100'ler Gülüyor!

10 Nisan - 1 Temmuz 2019 tarihleri arasında Çorlu Kipa AVM, Edirne Kipa AVM, Keşan Kipa AVM, Kırklareli Kipa AVM, Lüleburgaz Kipa AVM, Silivli Kipa AVM'lerden aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları alışveriş yapın, BMW 118i kazanma şansı yakalayın!

Kampanya Detayı:
 • Kampanya Çorlu, Edirne, Keşan, Kırklareli, Lüleburgaz ve Silivri Kipa Avm'lerden yapacağınız toplamda 100 TL ve katları alışverişler için geçerlidir.
 • Bu kampanya PAM MÜLK YÖNETIM HIZ. LTD. ŞTI. tarafından Milli Piyango Idaresi'nin 29.03.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3157 sayılı izni ile MUCIZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. Bu kampanyada; 10.04.2019 (SAAT: 10.00) - 01.07.2019 (SAAT: 22:00) Kampanya tarihleri arasında, Edirne, Keşan Kırklareli, Lüleburgaz, Çorlu, Silivride bulunan Kipa AVM içerisindeki tüm mağazalardan (Edirne, Keşan Kırklareli, Lüleburgaz, Çorlu, Silivri Kipa AVM'leri içerisinde bulunan Banka ve ATM'lerden yapılan işlemler, döviz işlemleri, TL/dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamalan, tütün ve tütün mamülleri hariç) aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katlan tutarında (her 100 TI:ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaptıklarında alışveriş merkezi içindeki kampanya katılım noktalarına giderek, fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
 • Çekiliş 17.07.2019 tarihinde saat 13:00'da Keşan Kipa AVM Etkinlik alanı Ispat Cami Mah. Akıncı Sokak No:1-B, 22900 Keşan/Edirne adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 1 kişi 213.000,00 TL değerinde 2018 model BMW 1.18 I Beyaz Alp Premium Line Otomobil ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 19.07.2019 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 03.08.2019 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 18.08.2019 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
 • Edirne, Keşan Kırklareli, Lüleburgaz, Çorlu, Silivri Kipa AVM'leri içerisinde bulunan Banka ve ATM'lerden yapılan işlemler, döviz işlemleri, TL/dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamalan, tütün ve tütün mamülleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya tarihleri arasında alış verişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir.
 • Katılımcılar fış/faturalannı ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
 • Ikramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve Fiş/fatura ibrazı zorunludur.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 • Türkiye'de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.
 • PAM MÜLK YÖNETIM HIZ. LTD. ŞTİ çalışanları, Kipa AVM taşeron ve mağaza çalışanları ,Migros Tıc. A.Ş., Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kablamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • Ikramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Kampanyaya katılan herkes bu şartlan kabul etmiş sayılacaktır.İlgili etiketler : Çorlu Kipa Avm, Edirne Kipa Avm, Keşan Kipa Avm, Kırklareli Kipa Avm, Lüleburgaz Kipa Avm, Silivli Kipa Avm, Kipa Avm Çekiliş, Otomobil Çekilişi,

Kampanya Sahibi

Kipa Çorlu AVM

İlişkili Marka

Kipa Keşan AVMKipa Edirne AVM

Benzer Kampanyalar