Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Kayseri Park, Toyota C-HR Hybrid Otomobil Çekiliş Kampanyası

 • 1 yıl önce eklendi
 • 897 defa incelendi
 • Puan : star star star 53 incelemede 2,57 puan almıştır.
Çevre dostu C-HR Hybrid, Kayseri Park’tan hediye!

1 Eylül-18 Şubat 2019 tarihleri arasında, Kayseri Park AVM’de yer alan mağaza ve stantlardan aynı gün içerisinde Renk Kart ile toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapın, çekilişe katılın, Toyota C-HR Hybrid marka otomobili kazanma şansı yakalayın!

Kampanya Detayı:
*Kampanyamız, Milli Piyango Idaresi Genel Müdürlüğü'nden alınan 15.08.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.8369 sayılı izinle düzenlenmiştir.
*Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde 01 Eylül 2018 Cumartesi saat: 10:00 ile 18 Şubat 2019 Pazartesi saat 22:00 tarihleri arasında (Kampanyanın bitiş tarihi, 18.02.2019 saat 22.00 olup, kampanya standından e-fatura giriş tarihi 19.02.2019 saat 17.00'a kadardır.) gerçekleşecek kampanyanın çekilişi, 23 Şubat 2019 Cumartesi saat 16:00'da Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi (Etkinlik Alanı) - Alpaslan Mah. Eşref Bitlis Bulvarı No 10 Melikgazi/Kayseri'de yapılacaktır.
*Kayseri ilinde bulunan şirketimize ait olan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde yer alan tüm mağazalardan (Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan banka ve PTT Şubesi'nden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobıl/sa-bit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, Digitürk fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamulleri ıle Tobacco Shop mağazasından yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil değildir.) aynı gün içerisinde toplamda 50TL ve katları tutarında (her 50TL'ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, kampanya standına gidip, fiş/fatura/e-faturalarını ibraz ederek onaylatan Kayseri Park Renk Kart sahiplerine, üzerinde çekiliş katılım numarası, kart numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.
*Bu kampanyamız ile çekiliş sonucu, 1 kişiye 223.700,00 TL değerindeki 2018 model Toyota C-HR 1.8 Hybrid Dynamıc e-CVT (MY' 19) araba hediye edilecektir. Asil talihlinin son başvuru tarihi 13.03.2019; yedek talihlinin son başvuru tarihi 28.03.2019 olup, ikramiyenin son teslim edilme tarihi ise 29.03.2019'dur.
*Kampanya, Kayseri Park Renk Kart sahibi müşterilere yöneliktir.
*Kampanyada ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Kayseri Park Renk Kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.
*Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
*Fatura üzerindeki ad, soyad ile Kayseri Park Renk Kart sahibinin ad ve soyad bilgilerinin aynı olması gerekmektedir. Farklı ad, soyad olan faturalara işlem yapılmayacaktır.
*Katılımcının ikramiyeyi kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan, tebliğ için yeterli olacaktır.
*Türkiye'de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresı ibraz etmesi zorunludur.
*Kampanya tarihleri arasında katılımcıların alışverişlerini iptal etmeleri halinde çekiliş hakları da iptal edilecektirlkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ıbrazı zorunludur.
*Katılımcılar fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle, bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabılecektır.
*Doruk Ticari Yatırımlar ve Inş. A Ş., Kayseri Park AVM çalışanları, Kayseri Park AVM'de yer alan mağazaların sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, kampanyaya katılmış ve kazanmış olsalar bile bu ikramiye verilmeyecektir.
*ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir.
*Çekiliş sonuçları, 26 Şubat 2019 tarihli Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanacak olup ayrıca şirketimizin www.kayseripark.com.tr adresli web sitesinde ve aynı zamanda alışveriş merkezinde bulunan panolarda ilan edilecek ayrıca asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
*Hedıye görseli temsilidir.İlgili etiketler : Kayseri Park Avm, Kayseri Park Avm Çekiliş, Çekiliş Kampanyaları, Toyota, Çekilişi, Otomobil Çekilişi, Çekiliş,

Kampanya Sahibi

Toyota
 • Eklenme Tarihi

  : 1 Eylül 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 18 Şubat 2019
 • Trafik

  : 897

Benzer Kampanyalar

 • AHL Park AVM AHL Park Audi Q2 Çekiliş Kampanyası

  AHL Park Audi Q2 Çekiliş Kampanyası

  AHL Park Ziyaretçilerini Araba Sahibi yapmaya Devam Ediyor! Çorum'un ilk alışveriş merkezi olan AHL Park, yeni kampanyası ile ziyaretçilerine otomobil, Televizyon, Cep Telefonu, Tablet,...
  1 Mayıs 2019260 defa incelendi
 • Akyaka Park AVM Akyaka Park AVM 3. Yıl Çekiliş Kampanyası

  Akyaka Park AVM 3. Yıl Çekiliş Kampanyası

  İstanbul Ümraniye'nin alışveriş ve yaşam merkezi Akyaka Park, 3. yaşını muhteşem hediyelerle kutluyor! 23 Mart - 14 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek kampanyada, Akyaka Park ...
  30 Mart 2019411 defa incelendi
 • Park Afyon AVM Park Afyon Rezidans Çekiliş Kampanyası

  Park Afyon Rezidans Çekiliş Kampanyası

  Park Ayfon Alışveriş Merkezi Hayallerinizi Rezidansa Taşıyor! Park Afyon, düzenlediği ev çekilişi kampanyasıyla ziyaretçilerinin hayallerini rezidansa taşıyor. 1 Temmuz - 31 Aralık 20...
  3 Temmuz 2019212 defa incelendi
 • Sanko Park AVM SankoPark AVM Arçelik Beyaz Eşya Seti Çekiliş Kampanyası

  SankoPark AVM Arçelik Beyaz Eşya Seti Çekiliş Kampanyası

  Evinizin en güzel hediyeleri Sanko Park’tan! 21 Haziran - 14 Temmuz tarihleri arası SankoPark AVM'den 100 TL ve üzeri alışveriş fişlerinizle aynı gün içerisinde danışma bankosuna gelin, ...
  21 Haziran 2019405 defa incelendi
 • Ninova Park AVM Ninova Park AVM 8. Yıl Çekiliş Kampanyası

  Ninova Park AVM 8. Yıl Çekiliş Kampanyası

  Ninova Park 8. Yaşını İz Bırakacak Hediyelerle Kutluyor! Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Ninova Park, 8. yaşını muhteşem bir kampanya ile kut...
  1 Mayıs 2019209 defa incelendi