Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Gratis 15. Çocuklar Arası Resim Yarışması

 • 2 ay önce eklendi
 • 170 defa incelendi
Gratis’in heyecanla beklenen 15. Çocuklar Arası Resim Yarışması başladı...

Gratis’in 2010 yılından bu yana düzenlediği ve gelenekselleşen Çocuklar Arası Resim Yarışması, bu yıl 15. kez star alıyor. “Uzaya giden bilim adamı olsan neyi keşfederdin? sorusunu resimle cevaplayan 7 - 10 yaş arası çocuklar, yapmış oldukları resimleri gratisresimyarismasi.com üzerinden yüklemeleri gerekmektedir.

Yarışmada 1. ye Meade Polaris Reflektör Teleskop
2. ye Apple iPad 10. Nesil Tablet
3. ye Fujifilm Instax Mini 12 bundle box hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
1- Yarışmada 7–10 yaş arasındaki çocukların yaptığı resimler değerlendirilir. Eser sahibinin bu yaş aralığında olması gerekir. Resim yarışmasının teması “Uzaya giden bilim adamı olsan neyi keşfederdin?” dir. Bu tema ile ilişkisiz eserler değerlendirmeye alınmaz.
2- Yarışmaya her bir çocuk tek bir resmiyle katılım sağlayabilir. Aynı kişiye ait birden fazla resim gönderilmesi halinde eserlerden hiçbiri değerlendirmeye alınmaz.  
3- Yarışma başvuruları 1 Mart 2024 Cuma günü itibarıyla www.gratisresimyarismasi.com sitesi üzerinden gerçekleşecektir. Son başvuru tarihi 31 Mart 2024 Pazar günü saat 23.59’dur.
4- Resimler A3 veya A4 boyutunda yatay veya dikey, paspartusuz olmalıdır, çerçevelenmemeli ve etrafı süslenmemelidir.
5- Resimlerde suluboya, pastel boya, sentetik boya, yağlıboya, silinmez ispirtolu kalem, ince uçlu keçeli kalem, çini mürekkebi kullanılabilir.
6- Yarışmaya katılmak için www.gratisresimyarismasi.com sitesine eser sahibinin velisi/yasal temsilcisi tarafından, yapılan resmin görselinin eklenmesi ve aşağıda sitede belirtilen bilgilerin belirtilmesi gereklidir. Resmin görselinin yüklenmesi fotoğrafı çekilerek, tam olarak resmin gözükeceği şekilde ve mümkünse aydınlık bir mekanda ve resimden başka bir içeriğin yer almaması şartı ile cep telefonu yada fotoğraf makinesi aracılığıyla gerçekleştirilmelidir. Her bir resme ilişkin tek bir görsel yüklenebilir. Başvuru tamamlandıktan sonra bu görsel değiştirilemez. Bu nedenle başvurucunun yükleyeceği görselden emin olarak başvuruyu tamamlaması gerekir.
7- Web sitelerinde bulunan hazır fotoğraflar, stock görseller, belirtilen yaş aralığından daha büyük veya küçüklerin yaptığı resimler, herhangi bir şekilde veli/yasal temsilci tarafından belirtilen küçükten başkasına ait resimlerin vb. gibi fotoğrafların gönderilmesi durumunda yarışmacının katılımı otomatik olarak iptal olacaktır. Eser sahibinin velisi/yasal temsilcisi tarafından resim yarışmasına katılım başvurusu yapılması halinde bu metninde belirtilen hususlar konusunda eser sahibi bilgi sahibi olduğunu kabul ve beyan etmiş olacaktır.
8- Katılımcılardan yarışma için herhangi bir ücret alınmayacaktır.
9- Gratis çalışanlarının ve jüri üyelerinin birinci dereceden yakınları yarışmaya katılamaz.
10- Eserler uzman kişilerden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecektir.
11- 31 Mart 2024 tarihine kadar gönderilen görseller üzerinden yapılacak değerlendirme sonrasında 3 Nisan 2024 Çarşamba günü finalistler www.gratisresimyarismasi.com’da açıklanacaktır. 22 Nisan 2024 Salı günü de finalistler arasından kazananlar www.gratisresimyarismasi.com’da ve sosyal medya hesaplarımızda yayınlanacaktır.
12- Dereceye girerek ödül kazanan ilk 3 eser sahibine ödül verilecektir. Dereceye girerek 1. seçilen eser sahibine Meade Polaris Reflektör Teleskop, 2.seçilen eser sahibine iPad 10.nesil 64GB Wi-fi, 3.seçilen eser sahibine de Fujifilm Instax Mini 12 Bundle Box Anlık Fotoğraf Makinesi ödülü verilecektir. Ödüller devredilemez, ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez. Ödül töreni organize edilmesi halinde davet edilen eser sahibi ve bir velisinin tüm ulaşım ve konaklama masrafları Gratis'e aittir.
13- Yarışmada finale kalan ve Gratis’e asılları gönderilen eserler sahiplerine iade edilmeyecektir. Katılımcılar, eser üzerindeki mali haklar (işleme, çoğaltma, yayma, temsil-sunum, işaret, ses ve/ya görüntü nakline yarayan araçlarla ve diğer yollarla umuma iletim ile pay ve takip hakları) ile manevi hakları (umuma arz salahiyeti, adın belirtilmesi, eserde değişiklik yapılmasını men hakkı) kullanma yetkisini Gratis’e devretmeleri gerekmektedir.  
Finale kalan eserler için başvuru yapan velilere / yasal temsilcilere elektronik posta yoluyla gönderilen mali hakların ve manevi hakların devrine yönelik protokolü, Gratis Resim Yarışması Finalist Değerlendirmesi Aydınlatma Metni ve Açık Rıza Formunu veli/yasal temsilcilerinin hepsinin (örneğin anne ve babası evli olan küçüklerin anne ve babalarının birlikte) imzalaması ve resmin aslı ile birlikte Gratis tarafından iletişime geçilerek belirtilecek adrese 22 Nisan 2024 Salı gününe kadar ulaşacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Bu koşullar sağlanmadan gönderilen resimler Gratis’e gönderilmiş olsa bile değerlendirmeye alınmaz. Web sitesinden başvuru aşamasında veli/yasal temsilciye ilişkin ad soyad, elektronik posta adresi, cep telefonu numarası, adres, eser sahibi küçüğün sadece adı ve yaşı ile ilgili beyan alınır. Finale kalan eserlerin değerlendirilmesi ve bu değerlendirmenin sonuçlanması için bu bilgilerin yanında küçüğün adı soyadı, yaşı ve okuduğu okul bilgisi talep edilir.
Ön değerlendirmede ve final değerlendirmesinde değerlendirmeyi yapacak görevlilere veli/yasal temsilcine ilişkilerin hiçbiri ve küçüğe ilişkin yaş bilgisi dışındaki bilgiler bildirilmez.
14- Gratis yarışma katılım koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
15- Yarışma koşullarına aykırı içerikler değerlendirmeye alınmaz. Yarışma koşullarına (eser sahibinin yaşı veya eser sahibi tarafından üretilmeyen içerik vb) uyulmadığının sonradan tespiti halinde Gratis sağlamış olduğu ödülün iadesini veya sağlamış olduğu faydanın nakit karşılığının iadesini talep edebilir.
16– Yarışmadan çekilmek, başvurusunu iptal etmek isteyen yasal temsilciler iletisim@gratisresimyarismasi.com adresine başvuru numarası ile birlikte taleplerini içeren bir elektronik posta gönderebilirler.İlgili etiketler : Gratis, Resim Yarışması, Resim Yarışması 2024, Yarışma,

Kampanya Sahibi

Gratis
 • Eklenme Tarihi

  : 21 Mart 2024
 • Güncelleme Tarihi

  : 21 Mart 2024
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Mart 2024
 • Trafik

  : 170

Benzer Kampanyalar

 • Dalin Dalin 23 Nisan Resim Yarışması 2024

  Dalin 23 Nisan Resim Yarışması 2024

  Hayalinizdeki masal dünyasını yansıtacağınız Dalin 23 Nisan Resim Yarışması Başladı.... 26 Mart 2024 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Kendi masal dünyanızı çizin ve yarışmaya katılın&...
  11 Nisan 2024352 defa incelendi
 • Kelebek Mobilya 6. Kelebek Kids Resim Yarışması

  6. Kelebek Kids Resim Yarışması

  Kelebek Mobilya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel düzenlediği ve bu yıl 6. kez çocukları resim yapmaya davet ediyor. “Minik Kelebekler Doğa İçin Çiziyor” temasıyla düzenle...
  4 Ocak 20241001 defa incelendi
 • Magnum Magnum Çekiliş Kampanyası 2024 - Porsche Taycan Hediye

  Magnum Çekiliş Kampanyası 2024 - Porsche Taycan Hediye

  Bu Yıl Hazzın Kapıları 2 Porsche Taycan'a Açılıyor! 1 Nisan - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında Magnum Çubuklardaki şifreyi tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj ile gönderin veya...
  2 Nisan 2024626 defa incelendi
 • Axess Axess'ten Ramazan Ayına Özel Kampanya

  Axess'ten Ramazan Ayına Özel Kampanya

  9 Nisan 2024 tarihine kadar Axess ile Ramazana Özel market ve gıda sektöründeki 1.250 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 75 TL, toplamda 600 TL chip-para hediye... Kampanya Detayı: ...
  1 Mart 2024316 defa incelendi
 • Şok Şok Market Ramazan Erzak Paketi 2024

  Şok Market Ramazan Erzak Paketi 2024

  Ramazan’ın bereketini paylaşmayı ŞOK Seviyoruz! Ramazan Erzak Paketimiz ile hem sevdiklerinizi hem de ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek ŞOK kolay! Şok Market’in markalı ürünlerinden...
  4 Mart 2024462 defa incelendi