Forum Trabzon Cumhuriyet Bayramı Resim Yarışması

 • 1 hafta önce eklendi
 • 61 defa incelendi
 • Puan : star star star 5 incelemede 3 puan almıştır.
Cumhuriyet Sevgini Boyalarla Anlat, Büyük Ödülü Kap!

"Cumhuriyet'in Aile Yaşamına Getirdiği Yenilikler" konulu resim yap, 24 Ekim tarihine kadar Forum Trabzon Yönetim Ofisi'ne başvur; muhteşem ödüllerin sahibi ol. Bütün ilkokul ve ortaokul öğrencileri yarışmamıza katılabilir.

Ödül töreni ve sergi açılışı 29 Ekim tarihinde yapılcaktır.

Yarışma Detayı:
1. Yarışmaya ilkokul ve ortaokul öğrencileri, 25 cm x 35 cm veya 35 cm x 50 cm ölçülerinde, resim kâğıdına yapılmış resimlerle katılabilirler.
2. Her türlü resim ve boya malzemesini kullanmak serbesttir. (Sulu boya, pastel boya, kuru boya, yağlı boya vb.)
3. Yarışmanın konusu; “ Cumhuriyet’in Aile yaşamına getirdiği yenilikler’’olarak belirlenmiştir.
4. Her okul ve yarışmacı öğrenci, istediği sayıda resim ile yarışmaya katılabilir.
5. Resimler, en geç 24 Ekim 2019 Perşembe tarihine kadar     ‘’Forum Trabzon AVM-Yönetim Ofisi_ Devlet Sahil Yolu Cad.100. Yıl Parkı Yanı  Değirmendere/Trabzon ” adresine  gönderilmeli veya elden Forum Trabzon Danışma masasına bırakılmalıdır.
6. Resimlerin arka yüzünün sağ alt köşesine, yarışmacı öğrencinin; adı, soyadı, yaşı, okulu, sınıfı, okul ve ev adresleri, ili -coğrafi bölge bilgisi, telefon numaraları, elektronik posta adresi ve resim öğretmeninin adı-soyadı açık olarak yazılmalıdır. Bilgileri eksik olan öğrencilerin resimleri ile konu dışı resimler değerlendirmeye  alınmayacaktır.
7. Bireysel olarak veya okullardan gönderilen resimlerin ön ve final elemeleri, konusunda uzman beş  kişilik bir seçici kurul tarafından 25 Ekim 2019tarihindeyapılacaktır.
8. Forum Trabzon Yönetim ve proje ortakları çalışanlarının  ile jüri üyelerinin çocukları yarışmaya katılamazlar.Katılsalar bile ödül kazanamazlar.
9. Yarışma sonuçları 26Ekim 2019tarihinden itibaren “www.forumtrabzon.com” web sitesinde yayınlanacaktır.
10. Ödül töreni  ve sergi açılışı 29 Ekim 2019 tarihinde yapılacaktır. Tören saati web sitesinde duyurulacaktır.11. Ödüllendirme;İlk 3 ödül, 2 kategoride verilecektir. 1. Kategori: ilköğretim 1-2-3-ve 4. Sınıfları kapsamaktadır.2. Kategori ise ilköğretim 5-6-7 ve 8. Sınıfları kapsar.
• Birincilere( 2 kişi)1.500 TL değerinde Boyner hediye çeki, İkincilere(2 kişi) 1.000 TL değerinde Boyner hediye çeki,üçüncülere(2 kişi) ise 500 TL değerinde Boyner hediye çeki,‘’Bedir Rahmi Eyüboğlu özel ödülü’’ -Bir kişiye  250 TL değerinde Boyner hediye çeki ve profesyonel resim malzemelerinden oluşanresim çantasıve ekipmanı ,‘’Forum Trabzon Özel ödülü ‘’ –Bir kişiye ‘’300TL’’ değerinde Boyner hediye çeki , ‘’JüriÖzel Ödülü’’-Bir kişiye ‘’250 TL ‘’ değerinde Boynerhediye çeki verilecektir.Ayrıca
•Ödül alan resimlerin dışında 30adet sergileme resmi seçilecektir.
•Resimleri sergilemeye değer görülen ve ödül alan tüm öğrencilere katılım sertifikası verilecektir.
12-Yarışmaya katılan resimler iade edilmez. Yarışmaya katılan tüm öğrenciler, resimleri ile ilgili tüm hakları Forum Trabzon ‘a devretmiş olmayı kabul eder. Jüri tarafından seçilen ve ödül alan öğrencilerin resimleri  Forum Trabzon tarafından görsel malzeme, duvar takvimi, kartpostal ve iletişim malzemesi olarak değerlendirilebilecek ve şirketle ilgili yayınlarda kullanılabilecektir. Gerektiğinde tüm resimler, geliri çocuklara yardım amaçlı bir sivil toplum kuruluşuna bağışlanmak üzere açık arttırma yapılarak satılabilir.Ödül törenine katılan tüm öğrenci ve veliler fotoğraf ve görüntüleri (fotoğraf ve/veya kamera) ile ilgili tüm haklarını  Forum Trabzon ’a devir etmiş olmayı kabul eder. Ödül töreninde çekilen söz konusu fotoğraf ve görüntüler Forum Trabzon tarafından gazete, dergi, televizyon, dijital medya gibi mecralarda reklam amaçlı kullanılabilir.
13. Forum Trabzon ödül kazanan resimlerin telif haklarını ek bir sözleşmeye gerek kalmadan öğrenci velilerinden devralır. Bu resimler Forum Trabzon tarafından sergileme amaçlı kullanılabilir.
14. Forum Trabzon hediye edeceği ürün ve çeklerin marka ve modellerini belirleme/değiştirme hakkını saklı tutar.
15. Detaylı bilgi için www.forumtrabzon.com internet adresine ,tufan1348@icloud.commail adresine veya  0462 377 02 00no’lu telefona  başvurabilirsiniz.Bu kampanya 29 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 5 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Forum Trabzon, Cumhuriyet Bayramı, Resim Yarışması,

Kampanya Sahibi

Forum Trabzon
 • Eklenme Tarihi

  : 11 Ekim 2019
 • Güncelleme Tarihi

  : 11 Ekim 2019
 • Geçerlilik Tarihi

  : 29 Ekim 2019
 • Trafik

  : 61

Benzer Kampanyalar

 • World Card World ile Bayram Harcamalarınıza 70 TL WorldPuan Hediye

  World ile Bayram Harcamalarınıza 70 TL WorldPuan Hediye

  World ile Bayram Alışverişleriniz kazandırıyor... 1 - 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında gıda marketi ve giyim sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılan il...
  1 Ağustos 2019257 defa incelendi